تحویل در صورت درخواست از Leyland SDM

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع

متخصص دکور خانه و بهبود خانه Leyland SDM همکاری خود را با شبکه تحویل بر حسب تقاضای Gophr اعلام کرده است و به مشتریان تحویل یک روزه را در سراسر کشور ارائه می دهد.

اشتراک در

این پیشنهاد جدید توسط پورتال رزرو هوشمند Gophr ارائه می شود که مستقیماً توسط کارکنان شعبه لیلاند اداره می شود. مشتریان می توانند به سادگی با نزدیکترین فروشگاه خود تماس بگیرند و کارکنان لیلاند ضمن ارائه اطلاعات قیمت فوری و شفاف، سفارش را برای آنها پردازش می کنند. این سرویس همچنین شامل پیوندهای ردیابی دقیق است تا مشتریان بتوانند تحویل خود را پیگیری کنند و برای به روز رس، مستقیماً با پیک خود تماس بگیرند.

این مشارکت نشان‌دهنده آ،ین گسترش «Gophr Trades» است، یک سرویس تحویل تخصصی برای صنایع ساخت‌وساز و DIY، و همچنین تجارت‌های بزرگ ساختم، و تجاری مرتبط. Gophr خدمات یک روزه را از طریق مدل ارسال از فروشگاه به تمام 33 فروشگاه لیلاند، 7 روز در هفته، بدون محدودیت در نوع محصول، اندازه سفارش یا فاصله از فروشگاه ارائه می دهد.

دیوید ادگار، مدیر منطقه‌ای لیلند SDM افزود: «Gophr می‌تواند تقریباً هر چیزی را در هر کجا ارائه دهد، و آن را به شریکی عالی برای این پیشنهاد توسعه‌یافته جدید تبدیل می‌کند. اگر مشتری بخواهد یک جعبه پیچ تحویل بگیرد، یک دوچرخه می فرستد. اگر نردبان های سنگین می خواهند، یک ون می فرستند. آنها یک وسیله نقلیه برای هر هدفی دارند. همانطور که ما به ،وان یک شرکت به رشد خود ادامه می دهیم، Gophr با ما رشد خواهد کرد.