جانستون دوباره با راینوس گل می زند


Johnstone’s Trade اعلام کرد که شریک رسمی رنگ باشگاه راگبی Leeds Rhinos برای پنجمین فصل متوالی است.

علاوه بر اینکه شریک رسمی رنگ باشگاه است، این شرکت همچنین اسپانسر Rhinos ،ن لیدز و کیتلین بیورز بین‌المللی ،ستان خواهد بود.

کیتلین در Dewsbury، West York،re، نزدیک به دفتر مرکزی PPG متولد شد و در PPG به ،وان مدیر تولید کار می کند. پس از شروع کار خود در سطح باشگاهی با Birstall Victoria ARLFC در سن هفت سالگی تا سن 12 سالگی، کیتلین یک سال مرخصی گرفت تا بر داوری لیگ راگبی تمرکز کند و اولین زنی شد که یک مسابقه لیگ راگبی را در ومبلی داوری کرد. در سال 2018

کیتلین در سن 13 سالگی به بازی بازگشت تا برای Dewsbury Moor ARLFC بازی کند تا اینکه در ژانویه 2018 توسط Leeds Rhinos Women برای آکادمی زیر 19 سال در سن 16 سالگی به خدمت گرفته شد، قبل از اینکه به تیم اول برای فصل سوپر لیگ ،ن 2018 ارتقا یابد. . در سال 2022 زم، که افتخار بازی در جام جه، راگبی ،ن را به دست آورد، که از سال 2021 به تعویق افتاد، حرفه او همچنان ادامه داشت.

سارا کلاف، رئیس بخش وفاداری مشتریان در PPG، گفت: «ما مفت،یم که همکاری خود را با Leeds Rhinos برای یک فصل دیگر ادامه دهیم. ما روابط خود را در پنج سال گذشته تقویت کرده ایم و خوشحالیم که توانسته ایم از کاری که او در جامعه محلی خود انجام می دهد حمایت کنیم.

“همه در PPG به کیتلین افتخار می کنند. او در سن 21 سالگی به موفقیت های زیادی در حرفه ورزشی خود دست یافته است، از جمله اینکه در حال حاضر بازیکنی است که بیشترین حضور را برای ،ن لیدز راینوس داشته است، و همه ما از دیدن او هیجان زده هستیم. اجرا کنید، او را تشویق کنید و دستاوردهای اجتناب ناپذیر آینده او را جشن بگیرید.

ما مشتاقانه منتظر اولین بازی خانگی فصل در روز جمعه 24 هستیمه فوریه و من برای کیتلین و تیم ها برای سال 2023 بهترین ها را آرزو می کنم!

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع