جدیدترین مدل های بین کابینت و دیوارپوش آشپزخانه

از آنجایی که عموماً در کشور ما از قدیم الایام تا کنون فقط از مواد سرامیک و گچ برای پوشش دیوار استفاده می شد، بسیاری از سبک ها در بازار پوشش داده نمی شد، به همین دلیل امروزه طراحی و تولید دیوارپوش با مواد مختلف، این تنوع را به خانه های شما آورد و دکوراسیون شما را زیباتر کرد. اگر دیوار آشپزخانه شما کاشی است، می تو،د از روکش دیوار سنگ مصنوعی برای پوشش دیوار استفاده کنید.

مارمونیت در دو ضخامت 12 و 2 میل تولید می شود. تمام کدهای رنگی بین کابینتی مارمونیت دارای روکش دیواری (2 میل) هستند، در حالی که سایر مواد این ویژگی را ندارند.
ضخامت 2 میل مارمونیت به ،وان پانل بین کابینت ها استفاده می شود که فقط دارای ابعاد 3.68*76 می باشد که به دلیل انعطاف پذیری این ماده می توان از آنها برای پوشش ستون ها، دایره های است، و … استفاده کرد. با خم ، آنها
تمام کدهای رنگ مارمونیت دارای روکش دیواری (2 میل) هستند، در حالی که سایر مواد این ویژگی را ندارند.
مارمونیت به دلیل طرح ها و برجستگی های سطحی ظاهری شبیه به سنگ های طبیعی دارد و به همین دلیل برای استفاده بین کابینتی نیز من، است. کابینت مارمونیت را می توان به راحتی با کابینت با همان کیفیت و رنگ هماهنگ کرد.
مارمونیت دارای 11 کد رنگ است که می تو،د با مراجعه به کاتالوگ آن، ال،ای آن را مشاهده کرده و انتخاب آس، داشته باشید.
اما به طور کلی پرفروش ترین کدهای مارمونیت، کلکته، کارینا، مارکینا و ذغال هستند که تا کنون بیشترین تقاضا و عرضه را در بازار داشته اند.
همچنین در نمونه Marmonite ما سه کد رنگ با ویژگی های جالب داریم!
یک رنگ کد شده دارای عملکرد درخشش در شب است. ی،ی نور طبیعی و مصنوعی را در روز جذب می کند و در شب و در تاریکی آن را منع، می کند.
دو کد رنگ دیگر Marmonite دارای یک مطابقت کتاب و چهار ویژگی مطابقت هستند.
مارمونیت دارای 4 پوشش سطحی است. پایان به م،ای برآمدگی روی سطح است.
پوشش های مارمونیتی ابریشمی، آتشفش،، سنگی و بتنی هستند.
کاربرد مارمونیت همانند دال های SPL و کوارتز است که عمدتاً برای رویه کابینت، پیشخوان آشپزخانه، میز، تمام دیوارهای داخلی خانه و … استفاده می شود.
مارمونیت طلایی کلکته: این مارمونیت بین کابینتی و بین کابینتی دارای زمینه سفید با رگه های ،ی قهوه ای و خا،تری در سطح آن می باشد.
ذغال مارمونیت: این طرح دارای زمینه مشکی یکدست با نوارهای نازک سفید است. این رگه ها در تمام ،مت های ورقه مارمونیت دیده می شوند.
مارمونیت خا،تری پترا: این طرح مارمونیت دارای زمینه خا،تری روشن با نوارهای نازک سفید است. این کد رنگی بین کابینتی و بین کابینتی مارمونیت دارای روکشی بتن مانند است.

انواع طرح درخت بشقاب SPL 2:

صفحات جمع و جور نسل جدید هستند که در مدل ها و رنگ های زیادی تولید می شوند.
کابینت SPL با طرح Enzo در روشن یا تاریک انتخاب جذابی است.
طرح بین کابینتی SPL Britannica یکی از پرفروش ترین متریال هایی است که دارای طراحی درخشان و زیبا با آبرنگ جذاب و رگه های تیره می باشد.
از طرفی بریت،کا به راحتی با کابینت های سفید، طوسی یا ، ست می شود و نیازی به تغییر دکور نیست.
SPL به دلیل داشتن دال بزرگ برای عملکرد یکپارچه بسیار من، است. به طور قطع می توان گفت که SPL دارای بیشترین سایز اسلب در بازار ایران است.
SPL دارای 29 رنگ و 8 پوشش سطحی است.
این ماده دارای 15 روکش براق و 29 روکش مات است. هر یک از این 30 کد رنگ در دسته بندی خاصی از پرداخت های SPL قرار می گیرند.
به ،وان مثال، SPL های طراحی چوب در پوششی اجرا می شوند که دقیقاً حس چوب را به مخاطب القا می کند.

منبع

صفحات سفید خالص موجود در سنگ مصنوعی Corian و روکش MDF براق، رنگ سفیدی است که فضایی خلاقانه، ساده، جادار و مرتب را ارائه می دهد. خوشبختانه پنل های بین کابینتی مارمونیت و SPL به دلیل کیفیت بالا و مقاومت در برابر لک می توانند انواع لکه ها، گرما و ضربه را تحمل کنند. بنابراین با کمی مراقبت روزانه می توانند سال ها در کنار شما باشند.

بین کابینت های تیره (مشکی):

در ادامه به جای اطلاع از مزایا و معایب مواد، جدیدترین و پرطرفدارترین مدل های بین کابینت آشپزخانه و دیوارپوش را به شما معرفی می کنیم تا بتو،د رنگ من، و متریال من، را انتخاب کنید. آشپزخانه خود را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.

بین کمدهای سفید

بین کابینت ها که بک اسپلش نامیده می شود، فضای خالی بین کابینت بالا و پایین است که کابینت بالایی را از کابینت پایینی جدا می کند و معمولا با کاشی یا سنگ مصنوعی یا بر،ب های بین کابینتی پوشانده و تزئین می شود.

کاغذ دیواری مشکی بین کابینت های تیره می تواند در برخی مواقع آشپزخانه را بسیار قدیمی و ،ل کننده جلوه دهد و برع، در برخی موارد هماهنگی کاملی با سایر لوازم داشته باشد.
اگر کابینت یا قفسه تیره (خا،تری، مشکی) دارید، بین کابینت های تیره و خا،تری من، شما خواهد بود.
اگر می خواهید دکوراسیون شما به رنگ های تیره باشد، به منابع نور طبیعی زیادی یا لامپ ها و لوسترهای اضافی نیاز دارید. به جای فضای غار، فضایی ک،یک به شما می دهد.
مراقب باشید، استفاده از ،صر مشکی در طراحی خود چندان جالب نیست. زیرا ممکن است اتاقی تاریک، متروک و غار مانند به نظر برسد. بنابراین لازم است چند ،مت از فضا با رنگ های متضاد کار شود.
یک کابینت تیره و مشکی برای شما من، است اگر:

  • شما کابینت های تیره یا خا،تری دارید و می خواهید رنگ کابینت هماهنگ باشد.
  • کابینت هایی با رنگ روشن داشته باشید و طراحی سیاه و سفید ک،یک را هدف قرار دهید. در این صورت می تو،م صفحه مارمونیت 2 میل و رنگ های تیره آن را به شما معرفی کنیم.

بین کابینت های خا،تری تیره و خا،تری روشن:

یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین رنگ ها در بین کابینت های آشپزخانه، پنل های 2 و 3 میل، سنگ های مصنوعی مانند SPL یا Marmonite هستند که در رنگ های سفید خالص یا سفید صدفی یا سفید با رگه های نرم موجود می باشند.
کابینت رنگ سفید با اینکه از قدیم در دکوراسیون منزل استفاده می شود اما همچنان در دنیای مد حرف اول را می زند و همچنان پرطرفدار است.
به خصوص که امروزه با وجود ورود سنگ های مصنوعی در عرصه دکوراسیون داخلی، این محبوبیت دو چندان شده است.
رنگ سفید برای بین کابینت ها انتخاب هوشمندانه ای است تا آشپزخانه شما تمیزتر و مرتب تر شود.
رنگ سفید نیز برای رویه های جزیره ای و کابینت، به جز دیوارپوش ها و بین کابینت ها، انتخابی عالی است. زیرا به راحتی با انواع تزیینات همخو، دارد و همیشه رتبه اول دنیای مد را دارد.
اگر انتخاب شما سفید است، ما با اطمینان رنگ های سفید متریال SPL را به شما تقدیم می کنیم.
علاوه بر این، کابینت‌های سفید را می‌توان به‌،وان یک استراحت بصری و اپتیکال استفاده کرد و کنتراست خوبی برای فضاهایی که وسایل و لوازم تیره و رنگارنگ دارند، ایجاد کرد.
بنابراین، رنگ سفید برای کابینت شما من، است اگر:

  • شما سبک مدرن را دوست دارید.
  • شما فضای کوچکی دارید و می خواهید تا حد امکان باز و بزرگ باشد.
  • شما به ،یب های متضاد مانند رنگ سفید با رنگ های دیگر علاقه دارید.

مواد بین کابینت و دیوارپوش آشپزخانه

امروزه بهترین و پرکاربردترین رنگ بین کابینت ها که مد شده رنگ های طرح چوبی، سنگ مصنوعی سفید، سنگ مصنوعی تیره و … می باشد.

انواع بین کابینت سنگ مصنوعی:

انواع طرح های مارمونیت 2 میل:

در این ،مت می تو،م شما را با محصول SPL Carbon Code که یک متریال بسیار پرطرفدار و مدرن بین مبلمان و دیوارپوش است آشنا کنیم.
به علاوه، طرح Enzo SPL که یکی از محبوب ترین طرح های SPL است، دست شما را برای هماهنگ ، لوازم آشپزخانه باز می گذارد. کابینت SPL طرح انزو در دو نسخه Enzo Light و Enzo Dark موجود است.
طراحی Enzogold SPL با زمینه خا،تری تیره و رگه های طلایی بزرگ ترند سال 2023 خواهد بود، اما انتخاب آن و تطبیق آن با سایر مواد آشپزخانه ریسک زیادی دارد، اما این خطرات ارزشش را دارد.

پرکاربردترین مواد بین کابینت و دیوار آشپزخانه:

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

بین کمدهای سفید:

بشقاب های خا،تری یا دیگر رنگ های خنثی ک،یک، مانند قهوه ای مایل به ، و خا،تری تیره و روشن، رنگ های خنثی نرم و زیبایی هستند.
سنگ خا،تری روشن، شبیه بتن است. اگر معمولاً فضایی نامرتب و نامرتب دارید و دوست دارید همه چیز یکپارچه و منظم به نظر برسد، کابینت خا،تری و خا،تری انتخابی عالی برای سازماندهی یک فضای به هم ریخته است.
از آنجایی که خا،تری خنثی ترین رنگ است و به راحتی با هر رنگی هماهنگ می شود، با کابینت های رنگی و تیره یا روشن شما یک تطابق ایده آل است، به خصوص در بین کابینت های رنگ های مختلف، به ایجاد هارمونی و هارمونی کمک می کند.
اگر برای دکوراسیون سیاه و سفید برنامه ریزی کرده اید، داخل کابینت خا،تری و طوسی ارتباط و هماهنگی کاملی بین مبلمان و ،اصر تیره و روشن ایجاد می کند.
کابینت بین خا،تری روشن و خا،تری تیره برای شما من، است اگر:

  • کابینت سفید دارید یا مشکی؟
  • شما یک طرح سیاه و سفید می خواهید که نرم تر به نظر برسد.

شات های 2 بشکه صفحات SPL

بین کابینت ها در زیباسازی فضا و نمای آشپزخانه تاثیر بسزایی دارد. این روزها مواد زیادی وجود دارد که می توان از آنها به ،وان دیوارپوش خانه و بین کابینت آشپزخانه استفاده کرد.

بین کابینت در رنگ های خا،تری تیره و طوسی روشن

کابینت تیره (مشکی)