جستجوی جانستون برای نقاش سال


نامزدهای جوایز نقاش سال جانستون برای سال 2022 اکنون برای نقاشان و دکوراتورهای بریت،ا و ایرلند برای نمایش بهترین آثارشان باز است.

جوایز سالانه بهترین استعدادها در صنعت رنگ و دکور را گرد هم می‌آورد تا برجسته‌ترین اثر سال 2022 را جشن بگیرند. مراسم اهدای جوایز در تالار دیدنی رویال در هاروگیت، در 6 برگزار می‌شود.ه می 2023.

تمام پروژه‌هایی که از ژانویه تا دسامبر 2022 توسط یک اپلیکاتور حرفه‌ای تکمیل شده‌اند که از پوشش‌های PPG در کارهای جدید، بازسازی یا تزئینات استفاده می‌کنند، می‌توانند وارد شوند و هیچ محدودیتی در اندازه پروژه وجود ندارد. پذیرفته شدگان می توانند هر تعداد پروژه را که می خواهند ارسال کنند و هر درخواست در یک فرم درخواست جداگانه تا پایان تاریخ 16 ارسال شود.ه دسامبر 2022.

سپس هر پروژه ثبت شده توسط کارشناسان فنی PPG بر اساس معیارهای زیر ارزیابی می شود:

  • کیفیت پایان تزئینی
  • پیچیدگی کار درگیر
  • چالش های فنی و لجستیکی ارائه شده توسط پروژه

هیئت داوران PPG همه درخواست‌ها را ارزیابی کرده و بر روی فهرست نهایی پروژه‌ها توافق خواهند کرد. سپس پروژه‌ها به دسته‌هایی ت،یم می‌شوند، با نمونه‌هایی از دسته‌های سال‌های گذشته از جمله مس،، بهداشت و درمان، صنعتی و تجاری. سپس برندگان رده شب رقابت خواهند کرد تا ببینند چه ،ی به ،وان “برنده نهایی” انتخاب می شود، چه ،ی یک ون جدید برنده می شود.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

منبع