جشن مینیمالیستی آرامش توسط استودیو دوبروسکا

5

14

3

آشپزخانه به همان اندازه شیک و شیک است، با تمام لوازم و لوازم در کشوها یا یک واحد جداگانه که پشت سطح می‌چرخد. اتاق نشیمن توسط یک ترانسفورماتور مبل بزرگ Edra لنگر انداخته شده است که می توان آن را با توجه به نیاز ،نان مجدداً چید. حمام های آپارتمان برجسته هستند و از سنگ مرمر آبی برای ساخت قفسه های دوش و سینک استفاده شده است. طراح حتی موفق شد دریا را به داخل بیاورد و آرزوی مشتری را برای آوردن حسی از طبیعت به خانه برآورده کند.

آپارتمان یک زوج جوان در مرکز شهر کیف به ،وان یک خلوتگاه آرام از شلوغی و شلوغی زندگی روزمره عمل می کند. تصور شده توسط استودیو دوبرونیکآنها سنگ مرمر آبی آپارتمان یک شاهکار مینیمالیستی است که بر عملکرد و سادگی تأکید دارد.

با ورود به آپارتمان اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند کمد جادار سفید با دو کابینت شیشه ای بزرگ است. یکی از درها شفاف است، در حالی که دیگری سفید است، که به فضای تک رنگ اضافه می کند. کابینت ها در مقابل هم قرار گرفته اند و حس تقارن و تعادل را ایجاد می کنند.

طرح: ناتالی دوبروفسکادوبروفسکی استوdi; مکان: کیف، اوکراین؛ مساحت: 150 متر مربع; سال: 2021
ع،: یوهنی آورامنکو;

9

2

8

15

16

6

4

7

13منبع

به طور کلی، آپارتمان مرمر آبی جشنی از مینیمالیسم و ​​عملکرد است، که خلوتگاهی عالی برای افراد پرمشغله ای است که به دنبال فرار از خواسته های زندگی روزمره هستند.

12

در اتاق خواب، یک گلدان پر از گیاهان سبز سرسبز به ،وان نقطه کانونی عمل می کند، و حمام دارای یک دیوار شیشه ای هوشمند است که اجازه می دهد خطوط کلی گیاهان دیده شود. اتاق بچه ها به همان اندازه شیک است، با طرح رنگی بژ و سبز تیره که هم آرامش بخش و هم از نظر بصری جذاب است. در سرتاسر آپارتمان، نورپردازی توکار امکان انتخاب نور سرد، گرم یا رنگی را فراهم می‌کند و به ،نان این امکان را می‌دهد تا حس و حال فضا را متن، با نیاز خود تغییر دهند.

1

11