خانه آزاد آن در آکادمی دولوکس در 22 ژوئیه


در 22 ژوئیه، آکادمی Dulux رویدادی برگزار می کند و رویداد Open House را برای حرفه ای های تجاری که قبلاً بازدید کرده اند و ،، که مایل به کشف امکانات هستند برگزار می کند.

این رویداد که در مرکز اصلی آکادمی ،و، در اسلاو برگزار می‌شود، ویژگی‌های رویداد، باربیکیو رایگان، مجموعه‌ای از بازی‌های سرگرم‌کننده با جوایز عالی، نمایش‌های نمایشی محصولات، و فرصتی برای برنده شدن در یک قرعه‌کشی خیریه برای جمع‌آوری پول برای The Rainy Day Trust . شریک خیریه آکادمی Dulux که سلامت روان و حمایت مالی را به افراد تجاری ارائه می دهد.

این رویداد رایگان علاوه بر فراهم ، فرصتی کلیدی برای ملاقات حضوری با تیم آکادمی ،و،، این فرصت را برای دکوراتورها فراهم می‌کند تا با شرکای تامین‌کننده آکادمی ،و،، آ،ین اخبار را از نزدیک ببینند و از جدیدترین‌ها مطلع شوند. تجارت و خدمات از مرکز دکوراتور ،و،.

شرکت کنندگان همچنین جزو اولین ،، خواهند بود که برای HUB، یک پلت فرم آنلاین انعطاف پذیر Dulux Academy که مجموعه ای از محتوا و منابع آموزشی را در خود جای می دهد، ثبت نام می کنند.

اگر می‌خواهید در رویداد Open House شرکت کنید، لطفاً تا 11 ژوئیه به آدرس duluxacademy@akzo،el.com پاسخ دهید.

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/events/its-open-،use-at-the-dulux-academy-on-july-22/