خانه اواسط قرن با پلان باز با معماری + طراحی AGORA

آگورا آگهی زندگی در فضای باز 9

راه حل این بود که یک فضای نشیمن L شکل، رو به باغ عقب ایجاد کنید. دیوارهای آشپزخانه قدیمی و سالن برای بازتر شدن فضا حذف شده اند و پنجره ها و درها برای به حدا،ر رساندن ارتباط بین نور و باغ اصلاح شده اند. در جلوی خانه، در آشپزخانه قدیمی، یک دفتر خانه / اتاق مهمان ایجاد شده است.

آگورا آگهی زندگی در فضای باز 7

با واحدهای آشپزخانه مانند یک تکه مبلمان رفتار می شود: وسایل در پشت درهای بلوط تمام قد پنهان شده اند و سینک در یک طاقچه مرکزی نصب شده است. قفسه های تمام قد یک صندلی پنجره با روکش بلوط را قاب می کنند و مک، را برای نمایش وسایل شخصی مهمانان فراهم می کنند.

آگورا آگهی زندگی در فضای باز 6

این خانه شهری متعلق به اواسط قرن در حومه آرام کورستورفین، ادینبورگ واقع شده است. گسترش قبلی به نما منجر به یک آشپزخانه طول، و باریک شده بود که از اتاق نشیمن و باغ عقب جدا شده بود. چیدمان تکه تکه به این م،ی بود که خانواده اغلب در اتاق های جداگانه بودند: آشپزی، انجام تکالیف، تماشای تلویزیون. ماموریت ما این بود که چیدم، ایجاد کنیم که به خانواده اجازه دهد بیشتر در کنار هم باشند و آشپزخانه را به قلب خانه بیاورند.

یک “دنج” دنج با یک شومینه کانونی در مرکز پلان قرار دارد. آشپزخانه و اتاق غذاخوری در عقب با درهای تاشو و پنجره ای مشرف به باغ قرار دارد. ساختار فولادی ا،پوز به تعریف مناطق کمک می کند.

عکاس: ال، مکینتاش; پیمانکار اصلی: خدمات املاک پلاتینیوم; مهندس سازه: مشاوران طراحی سازه;

آگورا آگهی زندگی در فضای باز 4

آگورا آگهی زندگی در فضای باز 3

آگورا آگهی زندگی در فضای باز 5

فضاهای به دست آمده آرام و آرام هستند، با فضای کافی برای پذیرایی از اجتماعات بزرگ، در حالی که فضاهای صمیمی تری برای شب های دنج در کنار آتش دارند.

آگورا آگهی زندگی در فضای باز 8

آگورا آگهی زندگی در فضای باز 2

منبع

کفپوش درخت شاه ماهی بلوط در سراسر طبقه همکف استفاده می شود و طرح رنگ سبز و صورتی در واحدهای آشپزخانه، دیوارها و قاب ف،ی و اثاثه یا لوازم داخلی پذیرفته شده است. این تداوم تکمیل، همراه با حداقل جزئیات مانند پایه های هموار، درهای بدون قاب و کلیدهای شفاف، به ایجاد احساس فضا کمک می کند.