خانه بدون نام توسط Associates Architecture + Ohla Studio

معماری همکاران خانه ناشناس به اضافه ohla studio 14

معماری همکاران خانه بدون نام به علاوه استودیوی ohla 16


منبع: https://www.interiorzine.com/2022/06/02/unnamed-،use-by-،ociates-architecture-ohla-studio/

معماری همکاران خانه بدون نام به علاوه استودیوی ohla 12

یک پایه سنگی یکپارچه اصلی شما را به در می رساند، درگاهی که تراکم باریو را از بین می برد و شما را از کالجون باریک به داخل خانه هدایت می کند. پیوستگی مواد باعث ایجاد یک جریان یکپارچه بین فضای داخلی و خارجی می شود. دیوارها، کف‌ها، وسایل، گچ‌کاری‌ها، تزئینات و اتاق‌های روباز همه بخشی از این رابطه درونی و بیرونی هستند. بالا رفتن از پلکان مارپیچ در نور کاملا طبیعی این گفتگو را ادامه می دهد. سالن ها و مسیرهای خانه جری، از اتساع و فشرده سازی هستند که از یک اتاق به اتاق دیگر منتهی می شوند.

معماری همکاران خانه بدون نام به علاوه استودیوی ohla 1

معماری همکاران خانه ناشناس به اضافه ohla studio 13

Unnamed House یک اقامتگاه، گا،ی و پلتفرم مش، است که مبلمان و محصولات کل،یونی طراحی شده توسط Ohla Studio را در خود جای داده است. Ohla Studio از کل،یونرها و خلاقان دعوت می کند تا خانه و مجموعه مبلمان افتتاحیه را تجربه کنند.

Unnamed برای هنرمندان و مجموعه‌دار، است که مشتاق و درگیر با الهامات فرهنگ‌ها، جوامع و سنت‌هایی هستند که ما در آن زندگی می‌کنیم. این ظرفی است که در آن ایده‌ها، طرح‌ها و معماری از فردی به فرد دیگر سفر می‌کنند. ما می پرسیم: چگونه به جوامع محلی خود در حال تکامل آنها خدمت می کنیم؟ چگونه می‌تو،م در سنت‌های گذشته بسازیم، زیرا چالش‌های جدید در پیش است؟ برای پاسخ به این سؤالات، Sin Nombre با جوامع محلی کار می‌کند و هنرمند، را که هنر، طراحی و معماری را به روش‌هایی حساس و پاسخ‌گو به اکولوژی‌های تاریخی و زیبایی‌شناختی درگیر می‌کنند، در آغوش می‌گیرد.

معماری همکاران خانه ناشناس به اضافه ohla studio 5

معماری همکاران خانه ناشناس به اضافه ohla studio 6

رو به شمال، تمام نوری که وارد خانه می شود غیر مستقیم، ملایم و آرام بخش است. هیچ پنجره ای رو به بیرون از خانه نیست، بنابراین هر فضا از پاسیو خودش نور خورشید می گیرد. تنها دیافراگم یک دهانه مربع کوچک در اتاق خواب است که کلیساهای دوردست سن میگل را قاب می کند. این فضا خصوصی است، از تراس پشت بام که به صورت دایره ای کامل به اطراف، تپه های بالا و شهر در پایین نگاه می کند، دوباره به محیط اطراف متصل می شود.

معماری همکاران خانه ناشناس به اضافه ohla studio 7

معماری همکاران خانه ناشناس به اضافه ohla studio 11

معماران: Associates ArchitectureOhla Studio; مساحت: 240 متر مربع; سال: 2021; ع، ها:ماریا پاچکو; تولید کنندگان: Arca Group، Mikrocem، Ohla Studio; معمار اصلی: لوئیس کامارنا;

معماری همکاران خانه بدون نام به علاوه استودیوی ohla 15

معماری همکاران خانه ناشناس به اضافه ohla studio 9

معماری همکاران خانه ناشناس به اضافه ohla studio 8