خانه تابستانی به سبک اسکاندیناوی توسط Studia Asker


در مرکز هلند واقع شده است این اقامتگاه خصوصی، متشکل از دو خانه ییلاقی چوبی. کارگاه سابق طراحی شده توسط هنرمند هلندی Willem G. Van der Hulst، معروف به یک نقاش و مجسمه ساز. در سال 1964 برای خود به ،وان یک اقامتگاه با الهام از چشم انداز آرام روستایی ساخته شده است.

جوینده استودیو 1

با ورود به سایتی که توسط درختان و آب احاطه شده است، صلح و آرامش بلافاصله به شما هجوم می آورد. شما می تو،د زندگی های پرمشغله را در خانه رها کنید. تمایل یک خانواده جوان برای ایجاد خانه تفریحی خود در آنجا و لذت بردن از فضای باز و اوقات فراغت با هم.

جستجوگر استودیو 3

متقاضی استودیو برای تبدیل خانه‌های ییلاقی به خانه‌ای آرام با حال و هوای کابین معاصر اسکاندیناوی نزدیک شد. مک، در تماس نزدیک با طبیعت – برای فرار از زندگی مدرن. که می‌توان در تابستان‌ها به‌طور کامل از آن لذت برد، اما در روزهای تاریک‌تر نیز گرم و صمیمی است.

جستجوگر استودیو 6

اولین مداخله، سازماندهی مجدد گردش خون داخلی بود. حجم نامن، و دیوارهای متعددی که دو طرف خانه اصلی را از هم جدا می‌کند تا ،مت اصلی آن کنده شده است. از ورودی، و در سراسر اتاق نشیمن، مناظر پانوراما از چشم انداز ‘polders’ شگفت زده خواهید شد. به ،وان یک حجم جدید در فضا، یک ت،یم منطقی بین فضاهای مش، ایجاد می کند و در عین حال شبیه یک پلان طبقه باز است.

جستجوگر استودیو 8

آجرهای روی هم چیده شده با دقت یک شومینه را تشکیل می دهند که با تن،ات خانه ،یب می شود. آجرهای کمی بلندتر انتخاب شدند تا ویژگی های افقی خانه ییلاقی را منع، کنند. این همچنین در بسیاری از پنجره های طویل طویل منع، شده است – که محوطه را طوری قاب می کنند که گویی یک اثر هنری است. استفاده از یک مسیر نور با نورهای جهت دار در سراسر اتاق این احساس را تقویت می کند. کنایه ای ظریف به خاستگاه خانه هنرمند.

جوینده استودیو 7

مواد با کیفیت و پالت های رنگی خنثی فضا را پر می کنند و محیطی اصیل و معتبر ایجاد می کنند.

جوینده استودیو 13

بلوط درجه یک به کار رفته در کف، سقف و ،اصر کاربردی، پایه ای راحت و گرم به فضا می بخشد. یک کنتراست متعادل توسط سنگ طبیعی مایل به آبی، رنگ سفید و روکش ص،ر سبک تر ایجاد می شود. با معماری بیرونی و محیط آن، فضای داخلی را به یک انتقال آرام و بدون دردسر تبدیل کنید. همه چیز جمع می شود، همه چیز به هم مرتبط می شود و همان نسبت ها و مواد در سرتاسر تکرار می شود و فضایی منسجم ایجاد می کند.

جوینده استودیو 12

خانه با پرده ها و اثاثیه ای از کف تا سقف تزئین شده است که ادامه دهنده اصول زیبایی شناسی خانه است. مانند صندلی های Haos، میز قهوه Linteloo و صندلی های غذاخوری Brdr. کروگر. همه چیز خالص و ساده نگه داشته شده است و عملکرد و کیفیت مادی خود را در بر می گیرد. در سراسر خانه اجرا شده و برای تمام جنبه های زندگی خانوادگی طراحی شده است تا نسل ها از آن لذت ببرند.

جستجوگر استودیو 5

سال: 2021; مشتری (ها): خصوصی؛ مکان: هلند؛ اندازه: 341 متر مربع; طراحی: Studia Asker; عکاسی: بخش شراره;

جوینده استودیو 4

جوینده استودیو 11

جستجوگر استودیو 9

جوینده استودیو 2

منبع