خانه تامسون توسط C.Kairouz Architects

خانه تامسون ckairouz architects 11

تامسون هاوس – یک خانه جمع و جور به روز شده در یک سایت تنگ که از نظر شخصیتی، جزئیات بازیگوش و فضا بسیار مهم است. سبک جذاب دورهمی با حساسیت های جدید جه، در این خانه منحصر به فرد و جمع و جور در Northcote، ملبورن روبرو می شود. خانه تامسون ایده‌های خلاقانه، فضاهای مش، و شخصیت معاصر را با هم ،یب می‌کند تا کلبه‌ای قدیمی را به دوران مدرن تبدیل کند، و فضایی با طراوت را فراهم می‌کند که پر از نور با جزئیات بازی، زندگی کاربردی و بزرگ است.

تامسون هاوس ckairouz architects 1

معماران: C.Kairouz Architects; مساحت : 126 متر مربع; سال : 2021; ع، ها: امیلی بارتلت; سازندگان: Inlite، Plyco، Viccarbe، ABI Interiors، Academy Tiles، Colorbond، Corian، Downdraft، Dulux، Fisher and Paykel، Highgrove، Nagoya Mosaic-Tile، Prodigg، Safety Net Australia، Smeg، Stone Amb،ador. مدیریت پروژه : گروه مشاوره شپرد; سازنده : JRC Builders;

خانه تامسون ckairouz architects 8

توسعه و مقاوم سازی خانه میراث عجیب و غریب به دنبال ارائه یک پاسخ کارآمد به زمین کوچک چالش برانگیز بود. هدف این برنامه یافتن تعادلی بین میزان نگهداری و ت،یب به منظور به حدا،ر رساندن فضا و بهبود قابلیت زندگی با یک پلان طبقه باز و بدون جریان بود که در ،یب با چیدمان موجود منطقی است.

تامسون هاوس ckairouz architects 6

تامسون هاوس ckairouz architects 7

تامسون هاوس ckairouz architects 3

تامسون هاوس ckairouz architects 2

تامسون هاوس ckairouz architects 5

تامسون هاوس ckairouz architects 4

خانه تامسون ckairouz architects 9

خانه تامسون ckairouz architects 12

خانه تامسون ckairouz architects 13


منبع: https://www.interiorzine.com/2022/08/22/t،mson-،use-by-c-kairouz-architects/