خانه مینیمالیستی مدرن در مینسک توسط معماران ZROBIM

14

12

منبع

13

3

17

6

5

معماران ZROBIM به خوبی از معماری ساختمان استفاده می کنند. شکل پنجره ها توسط اشکال نرم و گرد مبلمان پشتیب، می شود که فضای داخلی را بسیار جامع می کند. علاوه بر آشپزخانه کوچک، یکی دیگر از ویژگی های آپارتمان درهای داخلی کشویی است که نه تنها عملکرد زیبایی دارند. مهمانان یک گربه دارند که باید اجازه حرکت بدون مانع در آپارتمان و دسترسی به جعبه ، را بدهد. درب با سیستم کشویی فوم برای این کار ایده آل بود.

مشتریان این پروژه زوج جو، هستند که سبک زندگی فعالی دارند، زمان زیادی را در خانه نمی گذرانند و زیاد آشپزی نمی کنند. در این راستا، آرزوی اصلی آنها یک فضای داخلی مینیمالیستی روشن با یک آشپزخانه جمع و جور و راحت بود که صرف وقت و به حداقل رساندن پخت و پز لذت بخش خواهد بود. یخچال به زیبایی زیر جلوی سفید کابینت آشپزخانه پنهان شده و اجاق گاز در یکی از کشوها پنهان شده است. این روش به مشتریان اجازه می دهد تا فضای زیادی را روی پیشخوان آشپزخانه ذخیره کنند.

هفت

بنابراین، از طریق کار تیمی با مشتری، ZROBIM توانست فضای داخلی راحت و زیبایی را ایجاد کند که منع، کننده شخصیت و سبک زندگی ،نان آن است. معماران موفق شدند ایده تجسمی پروژه را تا حد امکان به درستی تحقق بخشند.

معماران ZROBIM طراحی مجدد یک آپارتمان 65 متری سه اتاقه با آشپزخانه کوچک به فضایی آرام و تمیز برای یک خانواده جوان. معماران تصمیم گرفتند با ساختن دو اتاق با اندازه متوسط ​​از سه اتاق کوچک، چیدمان را اصلاح کنند: یک اتاق آشپزخانه و نشیمن ،یبی و یک اتاق خواب با کمد خود.

4

2

19

9

16

معماران به طور هماهنگ طراحی مینیمالیستی مدرن و تاریخ ساختمان دهه 1950 را در بخش مرکزی شهر ،یب می کنند. نگه داشتند پنجره های قوسی و ارتفاع سقف 3 متر برای حفظ بافت تاریخی.

18

8

1