خانه پرواز توسط معماران ZROBIM

معماران خانه پرواز zrobim 3

در اطراف مبل لهجه‌های رنگی به شکل میزهای قهوه‌خوری، قفسه‌ها و تلویزیون طراحی شده قرار داده‌ایم که به همراه تصاویر، رنگ و حال و هوای داخلی را به آن می‌بخشند. در نتیجه کار با نور، لهجه‌های رنگی و هندسه فضا به ما این امکان را می‌دهد که یک فضای داخلی زیبا و کاملا مشکی با مبلمان ایتالیایی و منظره‌ای باشکوه از جنگل ایجاد کنیم.

معماران خانه پرواز zrobim 13

معماران خانه پرواز zrobim 2

معماران: من معماران را انجام خواهم داد; مکان: V. Vishnevka، منطقه مینسک، بلاروس. مساحت: 214.14 متر مربع; سال پروژه: 2022; ع، ها: سرگئی پیلیپوویچ;

علیرغم فراو، رنگ سیاه، ما از تکنیک هایی استفاده کردیم که به ما این امکان را می دهد که این فضای داخلی را نه غم انگیز، بلکه برع،، دنج و شیک کنیم. یکی از این تکنیک ها نورپردازی در اطراف محیط زیر سقف است که نور منتشر شده ملایمی را روی سقف می اندازد و باعث می شود از نظر بصری بالاتر و فضا آزادتر شود. من همچنین می خواهم به پایان دیوارها، در این مورد کاغذ دیواری، اشاره کنم. این راه حل برای ما غیرمعمول است، اما به لطف بافت غیر یکنواخت و تا حدودی مخملی آن، کاغذ دیواری این فضای داخلی را نرم تر و آرام تر می کند.

معماران خانه پرواز zrobim 11

معماران خانه پرواز zrobim 14

معماران خانه پرواز zrobim 18

معماران خانه پرواز zrobim 7

منبع

من معمار خواهم ساخت طراحی نمای یک خانه واقع در مک، زیبا که توسط درختان احاطه شده است را توسعه داد. بنابراین، خانه با استفاده از مواد طبیعی و تکنیک های معماری به طور ارگ،ک در منظره یکپارچه شده است.

معماران خانه پرواز zrobim 1

معماران خانه پرواز zrobim 9

معماران خانه پرواز zrobim 16

معماران خانه پرواز zrobim 4

ما وظیفه ایجاد یک نمای غیر معمول را داشتیم، زیرا خانه خود یک جعبه معمولی است که بر روی یک پایه قرار دارد. هنگام توسعه این مفهوم، ما از خلاصه مشتری الهام گرفتیم و از آنجا به ایده ایجاد یک نمای “بالا” رسیدیم. پیشنهاد ما ایجاد یک نمای تهویه شده از سطح پایین پنجره ها تا بالاترین نقطه خانه و اضافه ، نورپردازی در لبه پایینی است. نما را بیرون آوردیم و با تراس همسطح کردیم. تحت این ساخت، گلدان های کورتنی قرار دادیم و علف های بلند را در آنها کاشتیم.

فضای داخلی این پروژه در ادامه نمای معماری مینیمالیستی خانه است. و ویژگی اصلی آن یک روکش تیره تک رنگ است که به آرامی از نماها به داخل خانه جریان می یابد و به لطف رنگ مشکی فضای داخلی را در بر می گیرد.

معماران خانه پرواز zrobim 6

معماران خانه پرواز zrobim 5

معماران خانه پرواز zrobim 8

معماران خانه پرواز zrobim 19

حتی در فضای داخلی تک رنگ، مبلمان نقش مهمی را ایفا می کند. ما مبلمان را برای پروژه انتخاب کردیم تا هم تک رنگ را رقیق کند و هم از سبک داخلی حمایت کند. ،مت مرکزی اتاق نشیمن یک مبل م،ار روشن است که بلوک های آن را می توان جابجا کرد و هندسه فضا را تغییر داد تا مثلاً هنگام پختن شام یا تماشای بازی شعله های آتش در شومینه ارتباط برقرار کند.

وقتی از نماهای کناری به خانه نگاه می کنید، می بینید که نما از زمین جدا شده و شروع به رشد می کند. نما با براکت های روی نماهای باریک که از خانه نیز جدا شده اند تکمیل می شود.