خانه پلی کروم توسط YSG.STUDIO – InteriorZine

خانه چند رنگی ystudio 12

یک پلان وارن مانند ،گوش اصلی، جابجایی آشپزخانه را از طبقه بالا به طبقه همکف می بیند (یک اتاق خواب سوم مهمان، اتاق زیر شیرو، با اتاق کار و اتاق خواب جایگزین آن می شود). با رد یک چیدمان معمولی، یک پایه آجری سفارشی آشپزخانه جدید را از منطقه نشیمن مشخص می کند. این افزودنی دوگانه به ،وان یک نمایشگر ، باز عمل می کند.

خانه چند رنگی ystudio 8

خانه چند رنگی ystudio 15

خانه چند رنگی ystudio 11

این اثر هنری انتزاعی از ع، های هوایی از موقعیت ساحلی ملک الهام گرفته شده است. هم‌زمان منطقه را متحرک می‌کند و یک جایگزین با طراوت برای نصب یک صفحه تلویزیون دیواری بزرگ ارائه می‌کند، در حالی که سنگ‌فرش جدید را با فرم زاویه‌دار آن تکمیل می‌کند. برجسته‌ترین رنگ‌های پررنگ شامل نازک‌کاری آشپزخانه باز با رنگ زرد ،دلی، کابینت‌های یخچال یکپارچه آبی و پس‌زمینه سفالی آشپزخانه است. نشیمنگاه منحنی در این فضا شامل یک پایه آجری سفید است که با ،ن های نشیمنگاهی به رنگ آلویی مجهز شده است.

خانه چند رنگی ystudio 14

مبلمان م،ار نمادین اواسط قرن تکمیل کننده ساختار اصلی دهه شصت است. نتیجه یک “پناهگاهی برای زندگی” سخاوتمندانه ای بازیگوش و خوشایند در منظره ای استرالیایی است که قاطعانه استقرار طرح های طراحی خنثی بر مفاهیم بی مزه ارزش فروش مجدد را رد می کند. این یک تعهد “همه” به ابراز وجود است زیرا خانه با تمام وجود عشق بی باک به رنگ را در بر می گیرد.

رنگ با طرح‌های متضاد آرام و جسورانه نقشی محوری دارد. سایه های گرم سفید، صورتی قارچی – از جمله راه پله منتهی به طبقه اول – و سیاه سایه های خنثی پایه هستند که همه چیز را کنار هم نگه می دارند تا هماهنگی ایجاد کنند، در حالی که سایه های روشن تر و عمیق تر توجه را به مناطق نشیمن و وسایل تزئینی قهرمان م،ار جلب می کند. شرکت محلی، Lymesmith، یک پالت رنگی برای تکمیل دیوارهای آجری نمایان با استفاده از رنگ‌های پررنگ در سطوح اطراف ایجاد کرد که با نقاشی دیواری روی آجرها دقیقاً در پشت شومینه جدید انتخاب شده برای جذابیت قدیمی آن به اوج خود رسید.

خانه چند رنگی ystudio 5

معماران: YSG.STUDIO; مساحت : 200 متر مربع; سال : 2018; ع، ها :Prue Ruscoe;

این خانه در دهه 1960 توسط معماران Payne & Hunt طراحی شد و شرایط اولیه خود را حفظ کرد: آجرهای ا،پوز و چوب های رنگ آمیزی قهوه ای رنگ. در حالی که آجرکاری به ،وان یک ویژگی بافتی مشهور باقی می ماند، خانه به یک زمین بازی با طراحی پرانرژی تبدیل می شود که پر از رنگ است به ،وان بازتابی از تعهد مالکان به “زندگی شاد”.

برای تبدیل خانه ناکارآمد دو طبقه، دو خوابه، دو حمام به یک خانه سه خوابه و حمام با فضای داخلی/خارج یکپارچه و فضای نشیمن بزرگتر.

خانه چند رنگی ystudio 6

خانه چند رنگی ystudio 9

حذف نمای عقب موجود و هم ترازی مجدد آن با طبقه بالا، ردپای فضای سالن را گسترش می دهد. سنگفرش دیوانه وار جسور اکنون مناطق زندگی داخلی و خارجی را به هم متصل می کند. میله‌های مسطح جایگزین نرده‌های چوبی محصور در راه پله می‌شوند، در حالی که دیوارهای حمام با رولپلاک‌های چوبی رنگارنگ ت،یم می‌شوند تا تخت را از حمام جدا کنند و پارامترهای فضایی اتاق‌ها را بیشتر کرده و در عین حال نور طبیعی کافی را قادر می‌سازد آزادانه جریان یابد.

خانه چند رنگی ystudio 4


منبع: https://www.interiorzine.com/2022/06/16/polychrome-،use-by-ysg-studio/خانه چند رنگی ystudio 7

خانه چند رنگی ystudio 13

خانه چند رنگی ystudio 1