خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف درخت 004 ساخته شده است

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف درخت 008 ساخته شده است

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است 012

مواد نجات‌یافته و «ضایعات» در سرتاسر مورد استفاده قرار گرفت و اثرات زیست‌محیطی پروژه را بدون به خطر انداختن کیفیت مواد کاهش داد. مطابقت با استاندارد خانه منفعل و گنجاندن یک سیستم پانل فتوولتائیک 12 کیلوواتی به این م،ی است که مصرف انرژی کلی شبکه پروژه تنها 14٪ از یک خانه با اندازه قابل مقایسه است (ی،ی کاهش 86٪)، که به طور قابل توجهی هزینه طول عمر را برای مشتریان کاهش می دهد (هر دو). هزینه های اقتصادی و زیست محیطی). بر خلاف ارتقاء حرارتی 160 متر مربع به استاندارد خانه غیرفعال، تنها 60 متر مربع در شرایط اوج آب و هوایی آینده واقعا راحت خواهد بود. این رویکرد سابقه ای را برای ایجاد اضافات کوچک و مقاوم در برابر آینده فراهم می کند تا بتو،م بدون هزینه های هنگفت مقاوم سازی تمام مسکن های موجود خود را با آب و هوا سازگار کنیم.

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف درخت 003 ساخته شده است

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است 018

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است 016

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف درخت 006 ساخته شده است

محل اقامت ثانویه فضای اداری جداگانه مورد نیاز را برای مشتریان در حال رشد و همچنین فضایی برای اسکان مهمان فراهم می کند و برای اقامت کوتاه مدت من، است. کارهای روی خانه موجود، آسایش حرارتی فضا را بهبود می بخشد و فضاهای سرگرم کننده جدیدی را در سرتاسر آن ایجاد می کند. بین پالت مواد طبیعی و مواد خام، از جمله استفاده گسترده از چوب، روف گاردن بومی و تاج درختان، ارتباط بیوفیلیک کل سایت با محیط اطراف آن تقویت شده است.

مسکن ثانویه به ،وان یک فضای 24 ساعته در نظر گرفته شد. به ،وان یک دفتر کار خانگی توسط ،ب و کار رو به رشد خانوادگی در طول روز و به ،وان یک کابین اقامت کوتاه در شب استفاده می شود. طراحی و ساخته شده برای مطابقت با استاندارد خانه پسیو، اقامت های کوتاه به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا بهترین کیفیت فضای ارائه شده توسط استاندارد خانه پسیو را تجربه کنند، در حالی که یک آپارتمان استودیویی مقاوم در برابر آینده با نمایی غربی از کوه کمبلا و بالای درختان بیرون ایجاد می کنند. هر بال از خانه ثانویه میزبان یک بام سبز بومی است که به تنوع زیستی سایت امکان می دهد علیرغم منطقه ساخته شده وسیع ایجاد شده، بازسازی شود.

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است 011

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است 019

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف درخت 007 ساخته شده است

درخت فلفل خانه منفعل توسط ال،اندر سایم یک خانه دوم پایدار است که به خانه ایلاوارا در حومه شهر معرفی شده است، که برای قرار گرفتن در تاج درخت فلفل به همین نام طراحی شده و با بالاترین استانداردها ساخته شده است. استاندارد خانه منفعل، پایدارترین استاندارد ساختمان در جهان. در حالی که خانه موجود دارای نمای بیرونی آجری خسته و از نظر حرارتی ناکارآمد بود، در داخل، چیدمان خانه کاملاً برای خانواده جوان کار می کرد. در پاسخ، خلاصه پروژه به جایی تبدیل شد که در آن پوسته بیرونی خانه موجود ارتقا یافت – از جمله عایق های جدید در صورت امکان، نمای چوبی تهویه شده، نورگیرهای جدید، یک تراس پیچیده و یک آلاچیق با صفحه خورشیدی – و یک خانه ثانویه قابل توجه در حدود دهه 60 طراحی شده است گیاه فلفل در حیاط خلوت با شیب تند و کم استفاده.

یک ارزیابی چرخه عمر انجام شد که نشان داد علیرغم مقدار بالاتر انرژی تجسم یافته مرتبط با ساخت و ساز خانه غیرفعال، به دلیل پوشش کوچک ساختمان با کارایی بالا، انتخاب مواد کم عیار کربن و انرژی تجدیدپذیر قابل توجه تولید و صادر شده در محل، ردپای محیطی ساختمان 64 درصد کمتر از یک خانه تجاری معمولی در همان منطقه آب و هوایی است. عکاسی – بارتون تیلور

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف درخت 009 ساخته شده است

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است 013

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است 017

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است 010

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف درخت 005 ساخته شده است

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف درخت 001 ساخته شده است

منبع

یک خانه کوچک منفعل که در اطراف یک درخت ساخته شده است 014