خانه یک کارگردان توسط بنکوبنکووا معمار

مثل این کلبهTHE خانه کارگردان – به طور منظم 10-12 نفر را در خود جای می دهد، باید یک کمپ پایه خلاقانه در قالب خانه راحت باشد – مک، دلپذیر برای بحث، جلسات، به اشتراک گذاری ایده ها و ارائه ها.

از این رو میز بزرگ، اجاق گاز سنتی با فضایی برای دراز کشیدن، راه پله منتهی به تخت های دو طبقه و آشپزخانه در گوشه و کنار است. تخت دو طبقه زیر سقف اما درست بالای میز برای گفت،ا و بحث های بعد از شام ایده آل است.

بنکوبنکووا 9

بنکوبنکووا 6

ساخت سقف نیز تا حد زیادی اصلی باقی مانده است، اگرچه، با توجه به اینکه این مکان مورد بازدید دانشجویان و دوستان قرار خواهد گرفت، ما نتوانستیم مقاومت کنیم و سقف را در منطقه مرکزی باز کردیم تا فضای نشیمن بیشتری اضافه کنیم. استفاده از ،مت باقیمانده از فضای سقف به دلیل ارتفاع آن غیر عملی بود، بنابراین تصمیم گرفتیم شکل اصلی را حفظ کنیم، عایق اضافه کنیم و کاشی های سقف را جایگزین کنیم. ما یک رویکرد بسیار منطقی برای بازسازی در پیش گرفتیم. ما به دنبال حفظ و استفاده مجدد از ،اصر طراحی اصلی تا حد امکان بوده ایم.

مهمانان می‌توانند فیلم‌ها را روی کاناپه یا در طاقچه‌ای که درست در پشت آن قرار دارند تماشا کنند. درهای بزرگ تاشو گربه های داخل خانه را به فضای بیرونی که توسط آلاچیق قاب شده است متصل می کند. اتاق خواب اصلی در ،د اصلی قرار دارد. همانطور که می تو،د تصور کنید، زم، که آن را پیدا کردیم، وضعیت خوبی نداشت و زیر سقفی که چکه می کرد فرو ریخت.

بنکوبنکووا 13

بنکوبنکووا 11

منبع

بنکوبنکووا 4

سقف را باز کردیم تا حجم بیشتری اضافه کنیم و اتاق را مطبوع تر کنیم. ما در ابتدا برای یک میز کار با پنجره برنامه ریزی کردیم، اما با پیشرفت ساخت و ساز و با توجه به هزینه، ویژگی های غیر معمول سفارشی به اجاق گاز، پله ها و تیر فولادی دوتایی محدود شد – مواردی که برای دوست من بهترین ارزش را برای پول در نظر گرفتند. همه کارهای داخلی در طول همه گیری از راه دور هماهنگ شده بود، چالشی که ما با موفقیت زیادی روبرو شدیم. سپس به ادامه بحث آنلاین درباره بهترین استفاده و مکان برای مبلمان آماده و سایر لوازم پرداختیم.

بنکوبنکووا 1

بنکوبنکووا 12

بنکوبنکووا 2

بنکوبنکووا 3

بنکوبنکووا 7

بنکوبنکووا 5

آلاچیق بعداً تکمیل شد – معلوم شد که بخش بسیار زیبایی از خانه است – یک صحنه واقعی مینی فیلم – یک بازی نور و سایه که به طور پویا در طول روز تغییر می کند. هدف این بود که نور ورودی به خانه را محدود نکنیم و در عین حال پوششی زیبا از باران بیرون ایجاد کنیم. در آینده پوشش طبیعی با بوته های لوبیا، گیاهان بالارونده و غیره را فراهم می کند.