خرید و فروش و قیمت سیم آرماتور 17 تیر شهرآهن | foulka

به عنوان مثال از آن در قالب‌سازی، پانل، ساخت انواع قفسه و صنایع گوناگون دیگر نیز استفاده خواهد شد. ممکن است سیم آرماتوربندی را تحت عنوان مفتول سیاه ، سیم سیاه ، مفتول ارماتوربندی ، سیم نرم و مفتول آنیل شده نیز بشناسید. علاوه بر کیفیت میلگردها که نسبت به برندشان متفاوت است، استاندارد بودن و کیفیت سیم آرماتوربندی که برای اتصال آن‌ها به کار می‌رود نیز مهم است و می‌تواند برای افزایش طول عمر ساختمان مؤثر باشد. درمجموع باید بدانید که برای گره زدن میلگردها به یکدیگر، مفتول نرم فلزی با قطر ۱.۵ تا ۲ میلی‌متر به کار می‌رود. سیم مفتول آرماتوربندی یا  مفتول آرماتوربندی نوعی از مفتول سیاه پخته نرم است که معمولاً در پروژه های ساختمانی برای اتصال و تثبیت میلگردهای افقی و عمودی نسبت به هم ، شکل دهی ستونها و فونداسیون مورد استفاده قرار foulka می گیرد . سیم مفتول در واقع همان مفتول سیاه میباشد که از فولاد کم کربن یا آهن ساخته شده است و بعنوان سیم آرماتور بندی ، قالب بندی و در ساختمان سازی ها مورد استفاده قرار میگیرد.

همانطور که پیش تر گفته شد هر یک از ضخامت های گوناگون مفتول سیاه دارای کاربرد خاصی می باشند و هر یک با نامی متناسب با کاربرد خود شناخته می شوند. برای مثال سیم نجاری یا سیم قالب بندی که از نمونه های آن می باشند.از سیم آرماتوربندی سایز 1.5 میلی‌متر نرم عموما برای انجام عملیات آرماتوربندی و از سیم سایز 2.5 میلی‌متر نرم برای بستن قالب‌های فلزی استفاده می شود. به همین دلیل به این محصولات به ترتیب “سیم آرماتور بندی” و “مفتول قالب‌بندی“ گفته می شود. لازم به ذکر است این نوع مفتول در سایز 3 و 4 میلی‌متر نیز تولید می‌شود. این سایز‌ها در صنایع چوبی و بسته‌بندی، نجاری و… به کار برده می شوند که به نام سیم نجاری معروف می باشند. سیم مفتول های فابریک در بازار از کشیدن و باریک کردن میلگردهای نمره 6.5 تولید می شوند، و به طور معمول برای آرماتور بندی یا بخش های مختلف دیگر استفاده می شوند.

سیم، مفتول آرماتوربندی

خرید و فروش و قیمت سیم آرماتور 17 تیر شهرآهن | foulka

جهت خرید سیم آرماتور بندی به جدول زیر مراجعه و یا با کارشناسان آسرون تماس بگیرید. این روش گره زنی که سخت نیست و به سادگی و بدون پیچیدگی انجام میشود، برای سطوح افقی مثل سقف و فنداسیون کاربرد دارد و برای گره زدن و شکل دادن یک صفحه ی بتنی روی میلگردهای افقی و عمودی که نسبت به یکدیگر زاویه قائمه دارند مناسب است. از سیم آرماتور در ساخت انواع قفسه ، توری، میخ، پرچ، سیم خاردار، پانل، مش، الکترود، پیچ و همچنین صنعت ساخت وساز (آماتور بندی، قالب بندی، بسته بندی) وصدها محصول دیگر استفاده می شود. قیمت سیم مفتول آرماتور بندی تابع مواردی است که به تشریح آن می پردازیم .

رایج‌ترین انواع سیم مفتول آرماتوربندی چیست؟

مفتول تسمه آرماتوربندی از کشش و نورد تسمه‌های کناره ورق فولادی تولید می‌شود. قیمت سیم آرماتوربندی تسمه نسبت به نوع فابریک ارزان‌تر است و البته از کیفیت پایین‌تری نیز برخوردار است. از نظر وزن واحد نیز تفاوتی با نوع فابریک ندارد یعنی هر کیلو سیم آرماتوربندی فابریک و تسمه 1.5 در حدود 70 متر است.

  • اعتماد، تضمین کیفیت و صداقت از اصول اخلاقی و حرفه‌ای ما در کار است.
  • به‌دلیل اینکه مفتول آرماتوربندی فابریک در هنگام تولید، شرایط دمایی و کششی سخت‌تری را تحمل می‌کند، استحکام آن نسبت به سیم تسمه بیشتر است و مقاومت بالاتری هم دارد.
  • قیمت سیم مفتولی سیاه به عوامل مختلفی مانند نوسانات نرخ ارز و دلار، هزینه‌ی مواد اولیه برای تولید سیم مفتولی سیاه، هزینه‌های حمل و نقل، وضعیت اقتصادی و سیاسی و…
  • پس طی یک مرحله کشش‌کاری‌ مفتول 4.5 تا زمانی که به نوع فابریک 1.5 تبدیل شود، تحت کشش خواهد بود.

امیدواریم با خواندن این بخش و به‌کارگیری این فرمول حدودی، مشکلتان برای تخمین مقدار سیم آرماتوربندی مصرفی حل شده باشد. ایراساخت در شاخه لوازم ساختمانی و توزيع لوازم فلزي ساختمان به عنوان مرجع تخصصی فعالیت خود را به صورت عمده و خرد به انجام می رساند . در ضمن دوستان و همکاران گرامی در خارج از تهران میتوانید محصولات خود را در همان روز الی ۲۴ ساعت پس از سفارش خود با کمترین هزینه از باربری های مربوط در شهر خود تحویل بگیرید . تمامیه کارشناسان ایراساخت در 24 ساعت شبانه روز آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان میباشند .

سیم مفتول آرماتور بندی چیست ؟