درباره دکوراسیون کلاسیک چه می دانید؟

بخش کوچک اما مهمی از مواردی است که باید در هنگام طراحی چیدمان منزل به آنها توجه سایت dekoram کنید. این بخش از منزل، محلی برای پخت و پز غذا است، محلی برای صرف غذا، بخشی برای صحبت های و گفتمان های خانگی با اعضای خانواده، بخشی در مورد ایجاد یک تصمیم نهایی شما و هم چنین اگر هم بالکن به این بخش منتهی می شود حتما بیشتر به این قسمت رفت و امد خواهید داشت. اپن آشپزخانه گچی بخشی از دکوراسیون داخلی است که در بیشتر خانه های ایرانی دیده می شود. مدل اپن آشپزخانه باید به گونه ای انتخاب شود تا فضای زیادی از آشپزخانه اشغال نکند و در کنار زیبایی، کارایی لازم را برای ساکنان خانه ایجاد نماید. اگر آشپزخانه شما دارای پنجره می باشد باید برای آن پرده ای مناسب انتخاب کنید. علاوه بر این طرح اپن آشپزخانه می تواند به زیبایی دکوراسیون داخلی خانه کمک زیادی نماید. در این سبک که به زیبایی بصری اهمیت بسیاری داده می شود، دیوارها با کاغذ دیواری و یا رنگی تیره تر به دو قسمت تقسیم شده، وسایل تزئینی در حد زیادی مورد استفاده قرار می­گیرند و فضاهای عمومی و خصوصی به دقت از هم جدا می شوند.

برای داشتن یک آشپزخانه کاربردی و زیبا مدل های بسیاری وجود دارد. در طراحی دکوراسیون داخلی، دیزاین آشپزخانه چالش بیشتری برای طراحان ایجاد می کند. ما در این نوشته برای شما مدل های زیبا و جدیدی از دیزاین و دکوراسیون اتاق خواب مدرن را به نمایش گذاشته ایم که در ادامه می بینید. بخش عمده دکوراسیون یک آشپزخانه را کابینت ها تشکیل می دهند و موجب می گردند تا فضای آشپزخانه شیک و زیبا جلوه نماید. در انتخاب رنگ اتاق خوابتان سعی کنید از رنگ های آرامش بخش استفاده نمایید زیرا قرار است آرامش شما در انجا رقم بخورد. بدون شک جنس و رنگ کابینت و اپن آشپزخانه و نوع طراحی آن ها تاثیر زیادی در زیبایی آشپزخانه شما دارد. استفاده از تزیینات آجری، دیوارهای سنگی و سقف چوبی، در واقع نشاندهنده یک آشپزخانه روستیک هستند. بنابراین اگر دیوارهای اتاق را با رنگ های خنثی رنگ آمیزی کردید، بهتر است از شلف هایی با رنگ های گرم بر روی دیوار استفاده نمایید. ۳۰ درصد دیگر از اتاق را با رنگ دوم و ۱۰ درصد باقی مانده را با رنگ سوم رنگ آمیزی کنید.

توصیه می کنیم که جنس پرده را از پارچه ها با کیفیت و بادوام انتخاب کنید تا در برابر شستشو و تابش نور خورشید به راحتی آسیب نبیند. ایدههایی که برای داشتن یک آشپزخانه هوشمند میتوانید پیادهسازی کنید، بسیار متنوع هستند و همه آنها باعث میشوند راحتی و آسایش بیشتری برای شما فراهم باشد. عدم توجه به این مساله باعث میشود تا بوی غذا به سایر اتاق ها و بخش های منزل منتقل شود و فضای نامطبوعی را بوجود آورد. در بخش بعدی دوستانی که به اجر طبیعی علاقه مند هستند، بسیار پرفروش هم هست در این بخش و ما هم به عنوان یک معمار حتما این متریال را به کارفرمای خودمان معرفی میکنیم و درخواست می کنیم که اگر طرح های سنتی مایل هستند این دیوارپوش را تهیه کنند. همراه با ارسال جنس و هم چنین تیم نصب درجه یک، چنانچه که خودتان مایل باشید نصب شود اگر هم مایل باشید تیم تکنسین ما برای اجرای و نصب کردن آن خدمت شما خواهند رسید خواهشمندیم به صورت شبانه روزی با ما در ارتباط باشید.

طرح های دو بعدی و سه بعدی و هر طرحی که خودتان مایل باشید انجام میدهیم. کسانی که مایل هستند که دیوار و روی کابینت یکی باشد. بهترین رنگ­های انتخاب شده برای این سبک بژ، خاکستری، نقره­ای، قهوه­ای شکلاتی، سیاه، سفید و خاکستری مایل به آبی است. همیشه از رنگهایی مثل خاکستری، کرمی و سفید برای رنگهای پایه استفاده کنید تا اتاق بزرگتر و روشنتر به نظر برسد. رنگ سفید همراه با رنگ های زرد، مشکی، قرمز، قهوه ای، طلایی و … این کابینت ها که معمولا طرحی ساده داشتند، به همراه کاشی های سفید ساده ترکیبی ساده و در عین حال جذاب را تشکیل می دادند. در اتاق کودکان معمولا در کنار تخت از وسایلی مثل کمد، گهواره، استندهای کنار تختی و امثال آن رایج است.

چند مدل آشپزخانه رایج شامل مدل U شکل، L شکل، تک دیوار، جزیره ای و شبه جزیره ای می باشد. باشد و آشپزخانه شما را تبدیل به یک محیط جذاب و دلپذیر تبدیل نماید. فضای کوچک خانهها یکی از بزرگترین دغدغهها برای طراحی دکوراسیون داخلی است و شما میتوانید برای حل این معضل بزرگ با رعایت نکات و فوت و فنهایی بهترین دکوراسیون را برای خانه کوچک خود طراحی کنید. امروزه جزیره تبدیل به دکوراسیون جدایی ناپذیر آشپزخانه شده است که طراحان دکوراسیون داخلی این عضو جدید را در طراحی های خود فراموش نمی کنند. اپن آشپزخانه گچی یک گزینه مناسب برای زیبایی بیشتر دکوراسیون داخلی خانه است و می توان آن را برای آشپزخانه های بزرگ و کوچک طراحی و پیاده سازی نمود. اما در مورد سبک مدرن نگرانی زیادی در رابطه با هزینه وجود ندارد؛ چرا که وسایل و مبلمان لازم برای دکوراسیون مدرن نسبت به سبک کلاسیک راحتتر یافت میشوند و در نتیجه نیز هزینه مورد نیاز برای این دکوراسیون نسبتا کمتر است. با توجه به هر کدام از این موارد و نیاز ساختمان هزینه ی اجرای آن ها نیز متفاوت می باشد . اجرای کناف آشپزخانه نیاز به زمان زیادی ندارد و به سرعت انجام می شود.

دکوراسیون آشپزخانه جزو مهمترین بخش های یک خانه می باشد. شاید بتوان گفت که اصلی ترین و جذاب ترین بخش در طراحی دکوراسیون اداری می تواند دکوراسیون داخلی اتاق مدیر عامل باشد. در حالت کلی می توان گفت در چند سال اخیر، طراحان داخلی یکی از گروه های شغلی با درآمد بالا بودند. می توان گفت این اتفاق نوعی تکامل کابینت های سبک سنتی است. اگر کابینت ها به طور کاربردی طراحی شده باشند، می توان کلیه وسایل را در آن ها جای داد و آشپزخانه ای خلوت را به نمایش گذاشت. را مشاهده نمود. در آشپزخانه مدرن، تزئینات زیادی دیده نمی شود و تلاش بر این است که از عناصر طبیعی مانند سنگ مرمر و گلدان های گل ساده استفاده گردد.

در آشپزخانه های امروزی علاوه بر طراحی آرک ها، بکارگیری عناصر تزیینی و جزئیات دیگر، کاربردی بودن دکوراسیون آشپزخانه نیز بسیار اهمیت دارد. بسیاری از طراحان، آشپزخانه را قلب خانه می دانند. بسیاری از افراد نقطه مقابل آشپزخانه سنتی را آشپزخانه مدرن می دانند. طرح های مختلفی برای اپن آشپزخانه گچی وجود دارد که با توجه به سبک دکوراسیون آشپزخانه و سلیقه صاحبخانه اجرا می گردد. آرامش و راحتی اساس این سبک بوده و در هر جایی که اجرا شود حس آرامش را به بیننده القا می کند. امروزه انواع مختلفی از مدل کابینت ساخته و اجرا می شود. طراحان داخلی به خاطر محبوبیت آشپزخانه جزیره انواع مختلفی از دکوراسیون این نوع آشپزخانه را طراحی نموده اند. آرک به معنی قوس است که بر روی سقف کار می شود و معمولا وظیفه جداسازی فضای آشپزخانه و اتاق نشیمن یا پذیرایی را بر عهده دارد. برای محیط آشپزخانه معمولا از رنگ های روشن مثل سفید، کرمی، سبز و … برای خانه های کوچک، طراحی درست و استفاده بهینه از فضاهای آشپزخانه موجب می شود تا آشپزخانه شلوغ و بهم ریخته به نظر نرسد.

از مبلمان هایی به رنگ قهوه ای با روکش چوب و فرم های منحنی خریداری کنید تا سبک کلاسیک منزل بهم نخورد. سرویس خواب عروس پارچه ای: سرویس خواب عروس زیر مجموعه ای از سرویس خواب های دونفره میباشد. همچنین اگر نیمکتی که طراحی می کنید فضای مناسبی داشته باشد، می توانید از زیر آن هم برای نظم دادن به کتاب های خودتان استفاده کنید و یک کتابخانه کوچک نیمکتی برای خودتان بسازید که بسیار خاص است. میکروسمنت را شما می توانید هم روی بین کابینتی در بخش دیوار به کار ببرید و هم این که روی کابینت خودتان نصب کنید.

یکی از انواع سقف های کاذب، سقف کناف است که با توجه به نیاز صاحبخانه و سلیقه طراح می توان از آن برای بخش های مختلف خانه استفاده نمود. علاوه بر این میتوانید از انواع پارچههای سنتی ایرانی مانند ترمه برای میز جلو مبل نیز استفاده کنید. دکوراسیون اشپزخانه لوکس را می توانیم با این موضوع جلو ببریم که روی کف هم می توانیم اپوکسی و میکروسمنت نصب کنیم. دو سبکی که مشابه یکدیگر هستند و اکثر مواقع به جای یکدیگر استفاده میشوند،سبک مدرن و سبک دکوراسیون امروزی میباشد اما این دو سبک تفاوت هایی با یکدیگر دارند. بلکه میتوانند به خوبی باعث ایجاد یک تفاوت عمده در دکوراسیون شوند. از طرف دیگر آشپزخانه جزیره تنوع زیادی دارد و انتخاب هر کدام باعث می شود تا آشپزخانه شما رنگ و روح تازه ای به خود بگیرد. در کابینت های آشپزخانه مدرن معمولا هیچ دستگیره ای مشاهده نمی گردد و سادگی آن نظر شما را به خود جلب می کند.

کناف آشپزخانه معمولا به سبک مینیمال و مدرن طراحی می گردد تا با خطوط و اشکال هندسی ساده محیط آشپزخانه را تبدیل به فضایی چشم نواز و آرام بخش نماید. بخش دیگری دیوارپوش طرح سنگ که همیشه زیبایی خاص خودش را دارد، سنگ در اصل یک اصالت است و شکوه به منزل میدهد. شاید در نگاه اول این پالتها تکههایی چوب معمولی و بدون جذابیت به نظر برسند؛ اما میتوان با کمی ذوق و سلیقه و رنگآمیزی از آنها مبلمان و میز و صندلیهایی خاص و خلاقانه بسازید. تضاد موجود بین رنگهای کرم و مشکی باعث جذابیت و خاص بودن این آشپزخانه و دیده شدن هرکدوم از رنگ ها به صورت مجزا شده. معمولاً از رنگ های روشن و مبلمان نفیس، لوازم جانبی با سبک اروپایی یا نقاشی های خیره کننده تشکیل شده است که باعث ایجاد نقاط جالب توجه و مرکزی در اتاق می شود.

همین امر باعث می گردد تا علاوه بر زیبایی دکوراسیون داخلی، ساکنان خانه از بودن در این محیط لذت ببرند. اگر می خواهید فضایی کاربردی برای آشپزخانه خود ایجاد کنید و از زیبایی و جذابیت آن لذت ببرید توصیه می کنیم با توجه به رنگ و سایز دیگر وسایل آشپزخانه، طرح کابینت خود را انتخاب نمایید. زیبایی آشپزخانه، به وسایلی است که در آن ها به خوبی انتخاب و به کار گرفته می شود. انتخاب طرح کابینت که با دیگر اجزای آشپزخانه هماهنگ باشد کار آسانی نیست. امروزه در بیشتر خانه ها، دکوراسیون آشپزخانه دارای اپن است. افراد از کدام رشته های تحصیلی میتوانند وارد بازار کار رشته طراحی دکوراسیون داخلی شوند؟

زیرا روند کار مشخص می شود و بقیه اقدامات تحت تاثیر آن صورت می پذیرد. ، این سبک از چیدمانها بیشتر مناسب فضاهای سنتی است و یا در چیدمان به سبک روستیک مورد استفاده قرار میگیرد، در هر صورت اگر علاقمند به استفاده از این اقلام دکوراتیو هستید پیشنهاد میکنیم دست کم در دکوراسیون آشپزخانه مدرن از آن استفاده نکنید. در این مقاله قصد داریم تا به صورت جامع در مورد دکوراسیون اتاق و تغییر آن اطلاعات، ایده ها و ترفند هایی را به شما ارائه کنیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن آن را انجام دهید. انواع کابینت در طرح، رنگ و جنس با یکدیگر متفاوتند و با توجه به سبک دکوراسیون آشپزخانه می توان یک نوع از آن ها را انتخاب نمود. انواع متنوعی از کاشی ها اعم از ساده و طرح دار وجود دارد که از آن ها برای پشت اجاق گاز یا ظرفشویی استفاده می گردد. معمولا سینک ظرفشویی و اجاق گاز صفحه ای روی جزیره نصب می شود تا عملیات پخت و پز و شستشو در این نقطه متمرکز گردد.