دستگاه تصفیه آب صنعتی با ظرفیت 45/000 لیتر در شبانه روز Aqua Classic

فیلتر قلیایی آب را سرشار از مواد معدنی مفید همچون کلسیم و کمک بسیاری برای کاهش مشکلات گوارشی و شادابی پوست می کند و برای سلامتی بدن بسیار مفید است. تصفیه آب قلیایی از نوع دستگاه های اسمز معکوس می باشد و علاوه بر فیلتر های اصلی آن، دارای یک فیلتر قلیایی نیز می باشد. فیلتر قلیایی آب اسیدی را تبدیل به آب قلیایی و سرشار از مواد معدنی مفید می کند. بهتر است قبل از دستگاه تصفیه و قبل از ورودی آن یک عدد ستون رزینی برای حذف کلسیم و منیزیم تعبیه کنید تا با این روش بتوانید از ممبران های خود بیشتر محافظت کنید و پیشنهاد میکنیم یک عدد مخزن frp حاوی کربن نیز در کنار آن بگنجانید تا به این طریق از ورود کلر به دستگاه تصفیه جلوگیری کنید زیرا کلر یک ماده مخرب برای ممبران بشمار می رود . آب در طول فرآیند تصفیه با عبور از فیلتر ممبران، بسیاری از یونها و مواد معدنی خود را از دست میدهد.

یک دستگاه 6 مرحله ای تصفیه آب دارای 3 فیلتر پیش تصفیه در پایین دستگاه و 3 فیلتر دیگر در بالای دستگاه می باشد. بله مرحله سوم تصفیه فیلتر کربن بلاک است. در مرحله سوم فیلتر کربن بلاک قرار می گیرد. یک دستگاه تصفیه آب 6 مرحله ای از 6 فیلتر تشکیل شده که همگی دارای یک هدف واحد هستند و آن هدف تصفیه کامل آب از هر نوع آلاینده ای است. این فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی یک فیلتر اینلاین (inline) یا خطی است که حاوی کربن اکتیو (فعال) ساختهشده از زغال پوسته نارگیل است. دستگاه تصفیه آب دارای یک مخزن برای نگهداری آب نیز می باشد و برای مواقعی که آب یا برق قطع می شود، آب را در خود نگه می دارد تا بتوان از آن استفاده کرد. طبق نتایج انجام شده در آزمایشگاه، محققان دریافته اند که گاهی ممکن است که فیلترها قبل از به انتها رسیدن تارخ انقضای آنها کارایی خود را از دست بدهند.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب

بهتر است محفظه دستگاه تصفیه آب دارای دو اورینگ (واشر لاستیکی) باشند تا از نشت آب جلوگیری شود. ابتدا آب وارد وارد فیلتر پروپیلن می شود. آب وقتی وارد منبع می شود با باز و بسته کردن شیر برداشت دستگاه، آب پمپاژ و از شیر خارج می شود. فیلتر لامپ UV یک فیلتر بسیار مؤثر در گندزدایی و استریل کردن آب تصفیهشده خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی است. تصفیه آب اسمز معکوس قدرت زیادی در جذب آلاینده ها دارد و بهترین روش برای از بین بردن هر گونه مواد مضر و آلودگی است. DNA باکتریها، ویروسها و سایر میکروارگانیسمهای موجود در آب در اثر جذب انرژی اشعه فرابنفش ناشی از فیلتر UV تخریب شده و درنتیجه تمام میکروارگانیسمهای خطرناک موجود در آب از بین رفته و از رشد و تکثیر مجدد آنها جلوگیری میشود.

قیمت دستگاه تصفیه آب

فیلتر دستگاه تصفیه آب مرحله ششم یا همان فیلتر معدنیساز بعد از مخزن در سیستمهای RO قرار میگیرد که به شکل کپسولی پرشده از دانههای مواد معدنی است و معمولاً دارای پوستهای به رنگ زرد و یا خرید دستگاه تصفیه آب شفاف است. بعد از فیلتر های پیش تصفیه و قبل از فیلتر ممبران، پمپ دستگاه قرار می گیرد تا آب را با فشار زیاد به ممبران هدایت کند. چراکه برخی وارد کنندگان نمایندگی از یک شرکت معتبر دارند و برخی قطعات از آن شرکت وارد میکنند و با برخی قطعات فیک و تقلبی دیگر در ایران مونتاژ میکنند. تصفیه آسا، نمایندگی خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و پخش عمده و تک دستگاه تصفیه آب سافت واتر تایوان در ایران است و دستگاه به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال میگردد. مرکز خرید دستگاه تصفیه آب خانگی تصفیه آسا به عنوان نمایندگی انحصاری برند مینروا و نمایندگی فروش انواع دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل سی سی کا و سافت واتر در ایران ، با بهترین قیمت دستگاه های خود را به مشتریان خود عرضه می کند.

لیست فیلتر های تصفیه آب

اما فیلترهای تصفیه آب صنعتی علاوه براینکه از لحاظ ابعاد بزرگ تر هستند، مقاومت بیشتری هم در مقابل انواع آلاینده ها دارند. با توجه به قدرت بالای تصفیه فیلترهای ممبران، علاوه بر حذف مواد فیزیکی اضافی، تمامی مواد شیمیایی و بسیار ریز موجود در آب نیز با این شیوه از بین می روند. این فیلتر تکمیل کننده ی مرحله ی دوم می باشد و هر آنچه که در مراحل قبل تصفیه نشده است مثل گاز های محلول یا کلر کاملا تصفیه می شود تا آماده ی رفتن به مرحله ی اصلی یعنی فیلتر ممبران و فیلتر های بالای دستگاه شود.

تصفیه آب فرا بنفش آلودگی های میکروبی آب و هر نوع موجود زنده ای را که اسمز معکوس نتواند از بین ببرد حذف می کند. شاسی می تواند از بین ببرد فلزات سنگین اشاره نمود که وجود آن. شرکت تصفیه آسا بهترین فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران با سابقه طولانی در زمینه عرضه و فروش ویژه انواع آب تصفیه کن، فروش اینترنتی فیلتر تصفیه آب و خدمات پس از فروش تصفیه آب همچون سرویس تصفیه آب خانگی و تعویض فیلتر تصفیه آب در سراسر تهران، کرج و ایران به فعالیت مداوم و مستمر با ارائه بهترین قیمت و بهترین کیفیت اجناس میپردازد.

فیلتر پروپیلن، کربنی، کربن بلاک، ممبران، پست کربن و مینرال فیلترهای دستگاه هستند که آب با عبور از این ها مواد مضر و آلودگی های خود را از دست می دهد. زمان دقیق تعویض این فیلتر بستگی به عواملی از قبیل : کیفیت آب ورودی و میزان املاح موجود در آب ، نوع املاح و تعویض به موقع فیلترهای دیگر دارد. خرید دستگاه تصفیه آب خانگی از برترین برندهای تایوانی و ایرانی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت همراه با نکات طلایی هنگام خرید – خانواده آب. سیستم تصفیه آب فرا بنفش مناسب آب هایی می باشد که در آن از روش کلر زنی برای از بین بردن میکروب های آب استفاده نشده باشد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

شما با مراجعه به سایت راد گستر نوین به فروشگاه آنلاین تصفیه آب این شرکت دسترسی خواهید داشت و در هر زمان که بخواهید می توانید دستگاه مورد نظرتان را به صورت اینترتی خریداری نمایید و بدین صورت در وقت خود صرفه جویی کنید. رئیس سی اس لین در طول مصاحبه با مجله CommonWealth احساس راحتی کرد و به توسعه نام تجاری خود “Come For Love” روی آورد . ظرفیت تصفیه آب با واحد لیتر یا گالن روی بدنه فیلتر درج میشود که معمولاً هر یک سال یکبار تعویض گردد. در سه مرحله ابتدایی، آب در پیش فیلتر ها تا حد زیادی تصفیه می شود. از این فیلترها علاوه بر دستگاه های تصفیه آب خانگی در مقیاس های بزرگتر مثل تصفیه فاضلاب و یا در ورودی ساختمان ها استفاده می شود.

انواع دستگاه تصفیه آب

آب تصفیه شده به دلیل کاهش سختی و از بین رفتن املاح آن، دارای طعمی متفاوت است. اهمیت استفاده از این تجهیزات در تاسیسات ساختمان به این دلیل است که آب شرب طی عبور از مسیر لوله کشی و رسیدن به منازل دچار آلودگی شده و مواردی از قبیل فلزات سنگین، انواع رسوبات همراه با آب قابل شرب وارد بدن شده و مشکلاتی از قبیل سنگ کلیه، مشکلات گوارشی را به همراه دارد. آبی که داخل منبع دستگاه است به دلیل راکد بودن ممکن است کمی بو و مزه بگیرد. فیلتر 1 آلاینده های فیزیکی آب را تا قطر 5 میکرون حذف میکند.فیلتر2 این دستگاه رنگ و بو و طعم بد آب را حذف میکند.فیلتر 3 این دستگاه با حذف مواد آلی مضر و فلزات سنگین و آلایندگی آب را به فیلتر 4و5و6و7 میفرستد وآلاینده های شیمیایی آب را تا قطر 0.0001 میکرون حذف میکند. فیلتر پست کربن در مرحله پنجم این وظیفه را دارد تا این بو و طعم بد آب را از بین ببرد.

آب با عبور از اطراف این لامپ، اشعه فرابنفش را جذب کرده و گندزدایی میشود. فیلتر اشعه فرابنفش (UV) دستگاه تصفیه آب خانگی از یک محفظه استیل بازتابنده و یک لامپ تولید اشعه UV تشکیل شده است. این دستگاه دارای یک فیلتر فرا بنفش می باشد که با تولید اشعه یuvبر ساختار میکروارگانیسم و ها و موجودات زنده آب اثر می گذارد و از رشد و تکثیر آن ها جلوگیری می کند. در این مرحله ذرات معلق آب مثل سنگریزه ها و شن و ماسه از بین می روند. مدت زمان تعویض این فیلتر پس از گذشتن ۱۵۰۰ گالن معادل ۵۶۷۶ لیتر آب از آن است و معمولا بین یک تا یک سال و نیم عمر میکند. این فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی فیلتری است که سطح مواد معدنی (مینرال) موجود در آب را افزایش داده و آن را قلیایی میکند. معمولا عمر مفید فیلتر قلیایی تا دوسال است و پس از آن باید تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب گردند.

خرید دستگاه تصفیه آب