دفتر مرکزی Wonderlab توسط Onexn Architects

دفتر مرکزی wonderlab 13

دفتر مرکزی wonderlab 9

منبع

دیوار نمایش فضایی را برای کارمندان Wonderlab فراهم می‌کند تا خلاقیت خود را گسترش دهند. در رویدادهای مختلف شرکت، آنها می توانند ال،ای مختلفی را با پی،ل های بطری آبی کوچک روی دیوار نمایشگر ایجاد کنند. این طراحی همچنین استعاره ای است از اینکه جمع آوری پی،ل های بطری آبی کوچک می تواند امکانات بی پای، ایجاد کند.

دفتر مرکزی wonderlab 12

دفتر مرکزی wonderlab 7

در این مدت فضا بر اساس تعداد کارمندان و عملکرد آنها به مناطق مختلفی ت،یم شد. همچنین فضای کافی برای پاسخگویی به نیازهای توسعه تجارت در آینده در نظر گرفته شده است. طراحی کلی از یک طرح باز استفاده می کند که به کارمندان اجازه می دهد آزادانه حرکت کنند، تعامل داشته باشند و همکاری کنند. علاوه بر این، فضاهای اداری و جلسات چند سطحی برای سازگاری با سناریوهای کاری مختلف ایجاد شده است.

منطقه گفتگو مانند ظرفی است که در فضا شناور است. مرزها را می شکند و امکان گفتگو بین زمینه های مختلف را فراهم می کند.

دفتر مرکزی wonderlab 3

تاسیسات ساخته شده از مواد بازیافتی

دفتر مرکزی wonderlab 2

دفتر مرکزی wonderlab 6

شرایط سایت: دفتر مرکزی جدید Wonderlab در طبقات بالای یک ساختمان اداری درجه A در MixC World در شنژن واقع شده است و مناظر وسیعی از منظره شهر را ارائه می دهد. پلان طبقه هم چشم انداز و هم نور طبیعی را در نظر می گیرد، با فضاهای اداری باز که در اطراف محیط چیده شده اند و جعبه های کاربردی اطراف لوله مرکزی. این طراحی یک چیدمان عملکردی کارآمد و کارآمد با جری، واضح را تضمین می‌کند که با فلسفه تحقیق و توسعه شرکت در تأکید بر علم، دقت و کارایی همسو می‌شود.

به ،وان یک ،صر مرکزی، طرح کلی بطری چربی کوچک از طریق لایه‌هایی از صفحات اکریلیک درخشان بزرگ‌نمایی می‌شود تا تأثیر بصری نماد برند نمادین و هویت برند را تشدید کند.

Wonderlab یک برند مکمل غذایی است که در سال 2019 با هدف ارتقای سلامت انسان تاسیس شد. این شرکت متعهد به ارائه راه حل های تغذیه ای نوآورانه برای مصرف کنندگان جوان است. در نام تجاری خود، “مارول” به م،ای دستیابی به پیشرفت است، در حالی که “آزمایشگاه” تخصص علمی و حرفه ای را تداعی می کند.

دفتر مرکزی wonderlab 8

این طراحی از ارزش های اصلی شرکت و سبک برند Wonderlab الهام گرفته شده است و مفهوم توسعه پایدار را که امروزه مطرح می شود، منع، می کند. با الهام از کمپین این شرکت برای بازیافت بطری های آبی از مکمل های پروبیوتیک خود، Onexn Architects مفهوم بازیافت را ادغام کرده است با استفاده از مواد بازیافتی در طراحی نصب نمایشگر وارد پروژه شوید. هدف خلق شگفتی‌های خوشمزه با لمس آبی بر روی پس‌زمینه‌ای بود که علم و دقت را به نمایش بگذارد.

تمرینات علاوه بر سلامت انسان، اولویت دادن به سلامت محیطی که بشریت را حفظ می کند، به همان اندازه مهم است.

ماژول های مبل آبی بی، انتزاعی از بطری های آبی کوچک Wonderlab هستند. این سازه‌ها در حالی که مک، برای استراحت فراهم می‌کنند، مفهوم طراحی بطری‌های آبی کوچک را نیز منتقل می‌کنند – یک دهانه خلاقانه و بدنه‌های ساده و یکدست آبی کلاین.

تیم طراحی یک دیوار آرم با بطری های کوچک آبی بازیافتی ایجاد کرد و به تلاش های بازیافت شرکت پاسخ داد. این طرح نه تنها به مشتریان و کارمندان شرکت کمک می کند تا برند را بهتر درک کنند، بلکه توسعه کمپین بازیافت Wonderlab را نیز ایجاد می کند.

نام پروژه: دفتر مرکزی Wonderlab; مکان: شنژن، گوانگدونگ؛ مساحت: 1,565㎡; مهلت تکمیل: اکتبر 2022؛ دفتر طراحی: معماران Onexn; طراح اصلی: وانگ جینجینگ; تیم طراحی: دینگ یائو، ژانگ شیائولنگ، لین گو،یانگ؛ عکاسی: b+m studio/Kelvin; طراحی نور: PUDI DESIGN; مبلمان: مبلمان ساده;

دفتر مرکزی wonderlab 5

دفتر مرکزی wonderlab 11

طراحی فضایی دارای رنگ مشخص Wonderlab است و از بلوک های آبی برای اتصال سطوح مختلف در فضا استفاده می کند. این طرح الهام گرفته از زیما، شخصیت اصلی ،میشن ویدیویی «زیما آبی» است که به دنبال خلوص فوق العاده در هنر بود و در نهایت م،ای زندگی را در اثر پای، خود یافت. از طریق کنجکاوی اولیه است که کاوش مداوم امکان پذیر می شود. در این پروژه، طراحان بلوک‌های آبی را در ابعاد مختلف در فضا چیدند و مع، مختلفی به رنگ آبی پیوستند.

دفتر مرکزی wonderlab 1

معماران Onexn قاطعانه بر این باورند که این طراحی فضایی نه تنها تصویر برند Wonderlab و رقابت‌پذیری را افزایش می‌دهد، بلکه از ابتکار عمومی توسعه پایدار و سبک زندگی کم کربن و محیط‌زیست با بازیافت حمایت می‌کند.

منطقه تفریحی در ماژول های مبل آبی و دیوار نمایش محصور شده است. میز مرکزی با یک لبه روان مشخص می شود. در ،یب با گیاهان، فضایی را فراهم می کند که کارکنان می توانند آزادانه کار کنند و چت کنند.

اتاق های ملاقات با اندازه های مختلف در امتداد یک مسیر گردشی در اطراف لوله مرکزی چیده شده اند. گردش کارآمد، ناوبری فضایی آسان را برای کارکن، که در فضای اداری باز کار می کنند، تضمین می کند. در همین حال، طراحی کارآمد نیز بازتاب فلسفه این شرکت در تاکید بر علم و دقت است.

طراحان بطری‌های آبی کوچک و بطری‌های چربی کوچک واندرلب را به نمادهای انتزاعی ترجمه ،د، این نمادها را ساختارشکنی ،د و آنها را در طراحی فضایی گنجاندند و شگفتی‌های لذت‌بخشی را در مکان‌های مختلف در سراسر فضا ایجاد ،د.

،مت پذیرش با خطوط افقی ساده و واضح مشخص می شود. یک غشای نوری گسترده برای ارائه یک محیط روشنایی یکنواخت و روشن به منطقه استفاده می شود.