دوره بازاریابی و تبلیغات حرفه ای اقیانوس آبی | آموزشگاه آپادانا تبریز

نکته جالب توجه اینکه وقتی تیم ثروت آفرینان این شخص را به دانشگاه تهران دعوت کرد دلیل عملی برای فروش 1100 نان پیتزای خود نداشت. همچنین نفرات برتر دوره از مدیر علمی توصیه‌نامه برای مقاصد تحصیلی یا کاری دریافت خواهند کرد. در مورد دوره سوال و یا ابهامی دارید؟ روی دکمه زیر کلیک کرده و اطلاعات خود را ثبت کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. دوره خیلی خوبی بود خصوصا مدل SCD در دوره بازاریابی را خیلی دوست داشتم. خیر مسئول پشتیبانی سوالات شما رو پاسخ میدن و در صورت نیاز از جناب دکتر احمدی پاسخ رو دریافت کرده و برای شما ارسال میکنن.

  • فراموش نکنید که از مهم‌ترین وظایف مدیریت بازاریابی ارائه‌ی خدمات پس از فروش به مشتری‌ها است.
  • بازاریابی نه تنها موجب افزایش آگاهی مردم از برند شما می شود، بلکه افزایش فروش و رشد کسب و کارتان را نیز به دنبال خواهد داشت.
  • خیر، شرکت در دورۀ بازاریابی دیجیتال نوین به هیچ پیش‌زمینه‌ای نیاز ندارد و تمام آنچه باید یاد بگیرید از سطوح مبتدی تا پیشرفته در طول دوره به شما گفته خواهد شد.
  • اندازه، پرستیژ کسب و کار و جایگاه آن در بازار، در انتخاب رسانه تبلیغاتی خیلی مهم است.

دوره بازاریابی و تبلیغات حرفه ای اقیانوس آبی | آموزشگاه آپادانا تبریز

بعد از اینکه پایگاه اینترنتی کسب و کارمان را ایجاد کردیم، باید کاری کنیم که مخاطب ما را پیدا کند. باید دنبال راه‌هایی باشیم که مشتریان و مخاطبان را به کسب و کارمان جذب کنیم. در این دوره، سایت‌ها و پلتفرم‌هایی را به شما معرفی می‌کنیم که بعضی از آن‌ها را در تصویر می‌بینید. در واقع توضیح می‌دهیم که این ابزارها چه امکانات و مزایایی دارند و چگونه می‌توانید از آن‌ها برای بخش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید.

دوره جامع کارشناس بازاریابی و فروش

با اینحال بد نیست قبل از شرکت در کلاس، مطالب ابتدایی وبلاگ نوین را مطالعه کنید. در این فصل یاد می‌گیریم که چطور بازار و رقبا را رصد کنیم و به مشتری گوش فرا دهیم. در مسیر بازاریابی دیجیتال، آشنایی با دو مفهوم بازاریابی ربایشی و بازاریابی برونگرا کمک می‌کند تا درک درستی از دیجیتال مارکتینگ پیدا کنیم و درست قدم برداریم. جهت مشاوره و راهنمایی دوره ستارگان فروش لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

MBA بازاریابی دانشگاه تهران

با استفاده از این دوره آموزشی مؤثر، می توانید تکنیک های مورد نیاز برای تبدیل شدن به فروشنده قدرتمند و مدیر فروشی با قدرت فروش بالا را بیاموزید. این برنامه به طور ایده آل برای فروشندگان و بازاریابان، مدیران فروش، صاحبان کسب و کار و … طراحی شده است که می خواهند بر فرآیند فروش مسلط شوند. فروش یک علم ، هنر و مهارت تعیین کننده است که با توجه به شرایط جامعه تغییرات زیادی در روش‌های دارد. اما این مهم است که شما به هر دلیل که فکر می‌کنید باید یک فروشنده عالی باشید، زیرا بررسی‌ها نشان می‌دهد افراد سرشناس دنیای تجارت که توانسته‌اند برندسازی شخصی(Personal Branding) قدرتمندی را برای کسب‌وکار خود ایجاد کنند اول فروشنده بوده‌اند. اگر می‌خواهید استعداد و شایستگی‌های خود را به ظهور برسانید باید یک فروشنده حرفه‌ای شوید به شما توصیه می‌کنیم در دوره نوابغ فروش ایرانی شرکت کنید. شاید به جرات بتوان گفت که دوره MBA بازاریابی یکی از پرمخاطب‌ترین گرایش‌های دوره‌های MBA است.

حضور موثر (ایجاد پایگاه‌های آنلاین)

علاوه بر پاسخ به پرسش‌های شما در سایت، روزهای سه شنبه به صورت لایو و یک بار در ماه به صورت وبینار هر سوالی درباره بازاریابی دیجیتال و کسب و کار در فضای آنلاین دارید می‌پرسید و شخصاً به آنها پاسخ می‌دهم. دلیل اصلی موفقیت یا شکست کسب و کار، موفقیت یا شکست در تلاش‌های بازاریابی است. بر اساس نظر دان و برداستریت، 48درصد شکست‌ها در کسب و کار به کاهش یا عدم اثربخشی عملیات بازاریابی و فروش بستگی دارد. این دوره آموزش علم داده، یا هوش تجاری نیست و فارغ‌التحصیلان به مرحله پیشرفته در این ابزارها نمی‌رسند، و در حد متوسط برای طراحی و پیاده‌سازی کاربردهای این‌ها در بازاریابی و فروش یاد می‌گیرند. در این قسمت از دوره بازاریابی و تبلیغات اهمیت اجرای کمپین در کسب و کار را یاد می گیرید. در دوره بازاریابی شرکت اقیانوس آبی دانش بازار، کانال های توزیع، استراتژی های بازاریابی، تبلیغات مستقیم و غیر مستقیم، رسانه ها و اهمیت آنها، گسترش بازارها و … را آموزش می بینید.