دکوراتور Dulux Select Georgia آن را به پایان می رساند!


برندگان جوایز On the Tools امسال در مراسمی در 18 نوامبر معرفی شدند و جورجی بیکر از Baker’s Property Maintenance جایزه نقاش/دکوراتور سال را به خانه برد.

این جایزه که توسط Armstead حمایت می شود، برخی از بهترین استعدادها در صنعت رنگ و دکوراسیون بریت،ا را جشن می گیرد.

جایزه امسال به قدرد، از سخت کوشی جورجی در مواجهه با چالش های فراوان در دو سال گذشته است، زیرا نقاشان و دکوراتورها مجبور شدند به سرعت خود را با روش های جدید کار مطابق با محدودیت های ،ت وفق دهند و تقاضای بی سابقه ای را برای خدمات خود در طول بازگشایی بازگشایی مدیریت کنند. محل و مالکان به دنبال به روز رس، و نوسازی بوده اند.

جورجی بیکر توضیح داد که این جایزه چقدر برای او اهمیت دارد: “من کاملاً هیجان زده هستم، صادقانه بگویم نمی توانم آن را باور کنم. من بسیار سپاسگزارم… برای من، این دو سال برای رشد حرفه ای و شخصی باورن،ی بوده است.

جورجی در ادامه توضیح داد که حضور در برنامه Dulux Select Decorator – اعتباری که پس از ارزیابی دقیق به بهترین دکوراتورها در سراسر کشور داده شده است – چقدر سودمند بوده است: “این برنامه همچنان به من کمک می کند تا به یک دکوراتور بهتر تبدیل شوم و من را در موقعیتی قرار می دهد. موقعیت فوق العاده ای که می توانم همان راهنمایی ها و توصیه ها را به دیگر دکوراتورهایی که از نردبان بالا می روند ارائه دهم. من می خواهم یک فریاد بزرگ به خود سکو بدهم. دکوراتورهای انتخاب Dulux به من کمک ،د تا پروژه های باورن،ی را محقق کنم و با کارهای باورن،ی و بسیار بسیار کار کنم. افراد با استعداد

“من فقط می خواهم از همه ،، که در طول این سال ها از من حمایت کرده اند و از ،، که همچنان از من حمایت می کنند تشکر کنم. من برای همیشه سپاسگزارم. امیدوارم سال 2023 یک سال کور کننده دیگر باشد!

جورجی با رقابت سختی روبه‌رو شد و اشلی وودکاک، دکوراتور Dulux Select (A Wood، Decorators) در کنار جیمز ریو (Royal Spa Decoration LTD)، جنیفر گاردنر (Jennifer Gardner Interiors) و Joanne Hay (Joanne Hay Painting & Decorating) نامزد شد.

ویکی ماتر، آکادمی ،و، و دکوراتورهای منتخب ،و، که در آکزو،ل پیشرو بودند، در هیئت داوران حضور داشتند و زم، که جورجی در تعطیلات بود، جایزه را از طرف او دریافت کرد. او می‌گوید: «جورجی برنده بسیار شایسته‌ای است – تعهد او به هنر، حرفه‌ای بودن و غرور او که با آن به تمام پروژه‌هایش نزدیک می‌شود، چیزی است که هر دکوراتور باید آرزویش را داشته باشد. از طرف آرمستد و کل تیم آکزو ،ل، خوشحالم که توانستم این ،وان را به او اعطا کنم و برای نامزدهای دیگر که باید به طور باورن،ی به خودشان افتخار کنند، خوشحالم.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع