دکوراسیون آشپزخانه تیره رنگ

برای داشتن یک چیدمان مدرن در اتاق خواب خود بهتر است از رنگ سفید استفاده کنید. بهتر است در ابتدا با نام این سبک شروع کنیم. به طور کلی متریال هایی با رنگ های سنگین در طراحی داخلی به سبک کلاسیک حائز اهمیت هستند. سبک گلچین نباید با هر آنچه به روح مربوط است اشتباه گرفته شود بلکه این سبک بر استحکام، رنگ ها و همچنین آزادی جستجوی خلاقانه ی جهت های مختلف تاکید دارد. با ترکیب مبلمان دوره ای ، و جزییات دکوراسیون می توانید به راحتی یک اتاق خواب بی انتها و عجیب ایجاد کنید. سبک کانتری مدرن شامل لایه های پویا ناهموار و ارگانیک به منظور ایجاد طراحی داخلی گرم و صمیمی می باشد. این گفته بدین معنی نیست که برای انتخاب بهترین سبک های طراحی داخلی در خانه های کوچک کاملا به موارد صنعتی فکر کنید اما این سبک مناسب بسیاری از فضاهایی است که عناصر ماشین بسیار بزرگ در آنها کاربرد دارند. قاب ها گچی معمولا در سالن های بزرگ و تالارها وجود دارد و در فضاهای کوچک مثل سالن پذیرایی آپارتمان کاربرد ندارد. بیشتر خانوادههای امروزی به دلیل کوچک بودن خانههای خود و کم شدن هزینههای مالی، چیدمان سبک مدرن را برای خانههای خود برمیگزینند.

در حقیقت، هنر ‘انداختن قطعات با همدیگر’ و گلچین کردن آنها یک چالش است؛چون با اینکه هر عنصر جداگانه ممکن است به طور باورنکردنی منحصر به فرد باشد باز هم باید با هم سایت dekoram کاربرد داشته باشند. اگر نگران این هستید که چنین انتخابی کمی بی روح به نظر می رسد چند رنگ سبز برای زنده کردن آن اضافه کنید. با اینکه سبک معماری و دکوراسیون کلاسیک، یکپارچه و مشخص است، ولی در هر کشور و فرهنگ المان های خاصی به آن اضافه شده است. سارا از تمامی فضاهای خانه اش با ذوق و هیجان حرف می زند، اما فضایی که بیش از هرجایی به او آرامش می بخشد و ترجیح می دهد اوقات مطالعه کتاب موردعلاقه اش را در آن سپری کند، فضایی است که مبلمان آجری رنگ و میز کناری اش قرار دارند. علاوه بر این، می توانید رنگ هایی را که به طبیعت اشاره دارند، مانند طلایی یا آبی را در نظر بگیرید. در این سبک بر خلاف سبک کلاسیک از وسایل دکوری و تزئینی کمتر استفاده میشود و تا جایی که امکان داشته باشد محیط را ساده و خلوت نگه میدارند و از مبلمان و صندلیها و رنگ های روشن و خنثی و در موارد محدود از رنگ های تیره استفاده میشود.

شما می توانید هر فضایی را با چند عامل به یک مکان شگفت انگیز روستایی تبدیل کنید. در مقاله “هماهنگی کاغذ دیواری و دکوراسیون” به کاغذ دیواری های کلاسیک و مبلمان و پرده هماهنگ با آن اشاره شد. گیاهان را هم برای افزودن کمی روح و زندگی بیافزایید و به این ترتیب همه چیز را هماهنگ کردید! اگر اتاقخوابتان به گونهای است که چارهای جز قرار دادن تخت مقابل در ندارید حتما هنگام خواب در اتاق را ببندید. اما اگر پنجرهای برای تهویه طبیعی و مستقیم در نظر گرفته شود، یک آپشن مثبت برای آن آشپزخانه تلقی میشود .استفاده از تهویه مصنوعی در آشپزخانه حتی در صورت وجود پنجره، ضروری و لازم است.

در دکوراسیون کلاسیک در ایران، از مبلمان استیل و لاکجری و پرده های مخمل چند لایه با تور استفاده می شود. استفاده از لوسترها فلزی طلایی و لوکس از گزینه های ایده آل در چنین فضایی به شمار می روند. سینک های سرامیکی که لگن های عمیقی دارند بهترین پیشنهاد در این رابطه به شمار می روند. روز به روز بر محبوبیت سبک های طراحی داخلی اسکاندیناویایی افزوده می شود، سبک اسکاندیناویایی بر سادگی آرام و پاک که به صورت جهانی پذیرفته شده تاکید دارد. پس بهتر است با یک طراح یا معمار داخلی حرفهای نیز مشورت کنید. خانه ی روستایی مدرن فضایی گرم و صمیمی دارد که همه ی عوامل خود را از روستانشینی را با کنتراست بالا و پایین که به خوبی به ویژه با خانواده های رو به رشد هماهنگی دارد شامل می شود. از مهم ترین کارهایی که برای تبدیل شدن به یک دکوراتیو باید انجام دهید، مطالعه و کسب مهارت می باشد. نکته مهم در سبک صنعتی به دست آوردن زیباشناسی کارخانه های قدیمی و انبارها و برگردان آنها در یک محیط شیک و قابل سکونت است. طراحان مدرن از تکنیک های گوناگونی برای رسیدن به این اصل استفاده می کنند؛ بخشی از این تکنیک ها مربوط به ایجاد تناسب در میان اجزا محیط هستند و برخی دیگر، در انتخاب رنگ، استفاده از انواع قاب، لوستر و لامپ ها تجلی پیدا می کنند.

وقتی خانه تان را با جزئیاتی ظریف تر آذین می کنید مطمئن باشید مقدار زیادی مواد طبیعی مثل چرم پوشیدنی و خز مصنوعی یا پوست را اضافه کنید که همیشه شروعی خوب هستند. رنگ ها از طریق کارهای هنری و یک پارچه مانند یک فرش کوچک به فضا اضافه می شود. سبک بوهو به خود بیانگری وابستگی زیادی دارد بنابراین احتمالا بخواهید یک کار دستی را اضافه کنید مثلا یک قالیچه دستباف یا رورختخوابی بافته شده. برای رنگ ها به قهوه ای و کرمی فکر کنید و در مورد مواد و مصالح شما باید به طور قطع با چوب و فرش های دستباف کار کنید.

نور پردازی مناسب در محیط باعث می شود که شما بیش از حد از چشمتان کار نکشید و از ضعیف شدن زود هنگام چشم شما جلوگیری می کند. می توان روی دیوارهای روبروی هم در سالن و اتاق کاغذ دیواری طرح دار نصب کرد، ولی دیوارهای کنار دیوار طرح دار باید حتما کاغذ دیواری ساده داشته باشد. بهترین کاغذ دیواری که می توان با این مبلمان و پرده ست کرد، ترکیب کاغذ دیواری کلاسیک و ساده است. علاوه بر این، مبلمان مدرن اواسط قرن بیستم تقریبا مناسب هر اتاقی بوده و با عناصر فوق العاده سبک های طراحی داخلی غنی و متنوعی شکل می دهند. همیشه یک جدول رنگی ساده با سرمه ای تیره را به کار ببرید. هنگام برنامه ریزی برای چیدمان مبلمان و منزل از سبک های دیگر الهام بگیرید و اگر واقعا سردرگم هستید کار را با رنگ زمینه ای ساده و خنثی پیش ببرید و اتاق را با بافت های غیرمعمول پر کنید.

در مورد ساخت خانه شما بسیار ساده می شود اگر شما در حال حاضر برخی از ایده هایی مانند گالری عکس سلطنتی آشپزخانه و حمام دارید. برای اینکه اتاق خواب بازسازی شود باید اول از همه به فردی که از آن اتاق استفاده می کند توجه کنید. دکوراتور باید به اصول چیدمان، رنگبندی و تناسب مابین اجزای فضای داخلی کاملاً مسلط باشد تا در انتخاب رنگ و طرح مبلمان، فرش و لوازم تزئینی نظر نهایی را صادر کند. به دنبال رنگ های سرد باشید. سبک و استایل کلاسیک، لاکجری به حساب آمده و استفاده از آن در هر خانه نشانی از ثروت و رفاه است. به عنوان مثال، در فرانسه از لوسترهای لاکجری و در انگلستان از دکوراسیون ساده چوبی استفاده می شد.

برای این سبک همیشه از رنگ های خاکی مثل قرمز، نارنجی استفاده کنید و حتما چند مکرمه را در جاهایی از فضای اتاق به کار ببرید. سبز زمردی تیره و رنگ دیگر جواهرات خیلی رایج هستند به خصوص وقتی با مواد طبیعی دیگر مثل یشم و ابسدین ترکیب شود. اصولا سبک کلاسیک در هر هنر (صنعت مد، معماری، دکوراسیون) با متریال با کیفیت تعریف می شود و به همین دلیل هزینه آن بیشتر است. انتخاب رنگ نقش مهمی بازی می کند و شما قطعا باید از رنگ طلایی در تمام نقاط برجسته استفاده کنید. استفاده بیش از حد از الگوها میتواند فضای بهمریخته و شلوغی را ایجاد کرده و دکوراسیون شما را سرکوب کند. اگر فضای آشپزخانه تنها یک پنجره کوچک دارد، بهتر است به جای پوشاندن آن با یک پرده شیک و جذاب زبرا ، از یک پرده حریر ساده یا رنگی برای روح بخشی به محیط و در عین حال عبور بیشترین میزان نور ممکن استفاده نمایید. علاوه بر آن، باید بدانید که عوامل دیگری هم در این زمینه وجود دارد که در انتخاب سبک دکوراسیون موثرند؛ مثل: متراژ بنا، میزان هزینه و نورپردازی طبیعی محیط. دریافت تاییدیه از کارفرما و ارائه جزئیات پس از آنکه ساختمان توسط طراح بررسی و هزینهها و مدت زمان لازم برای انجام طراحی دکوراسیون داخلی مشخص شد، و بعد از آنکه طرح مورد نظر ما بین دو طرف به صورت توافقی انتخاب شد، در نهایت شرکت مسئول باید از صاحب کار به صورت کتبی و در قالب قرارداد برای شروع کار تاییدیه دریافت کند.

به همین دلیل ، اغلب به آن “دیوار قدرت “می گویند. دستیابی به یک زیباشناختی روستایی آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. رنگ های کرم، قهوه ای، سبز، آبی و سفید در این سبک زیاد به کار می رود. شایان ذکر است که در این سبک طراحی، رنگ های اصلی، غالباً ملایم و آرام انتخاب شده و در طیف رنگی مرواریدی، نقره ای، طلایی، خاکستری و کرمی، مورد استفاده قرار می گیرند. المان ها در این سبک ساده و طراحی به صورت متقارن بوده وهارمونی رنگ و طرح به شدت در آن رعایت می شود. رنگبندی خنثی از رنگ های ماشین آلات و متغیر، چوب های خام و فلزات ناتمام با حال و هوای ماشینی حکایت دارد. آیا با چیدمان استاندارد تنها جنبه زیباشناسی مد نظر قرار میگیرد یا اثرات مثبت دیگری نیز از آن دریافت میشود؟ امروزه بیشتر افراد به خصوص نوجوانان و جوانان علاقه دارند که بیشتر وقت خود را در خانه در اتاق خود بگذارنند و به همین علت این نکته در طراحی اتاق های خواب در نظر گرفته می شود که این فضا فقط برای خواب نباشد و بتوانند افراد وقت مفیدی را در آنجا بگذرانند .

یکی از این ترفندها این است که می توانید یک نیمکت در پایین تخت خود داشته باشید تا دکوراسیون اتاق خواب شما را تکمیل کند. دکوراسیون اسکاندیناویایی کاملا کاربردی و مینیمال است و اشکال ارگانیک با تمایلات ملایم، بافت های آهنگی و ظاهری آرام در فضایی تماما سفید با پس زمینه ی خاکستری برجسته می سازد. در انتخاب و خرید سینک ظرفشویی باید به چند مساله مهم توجه داشت و یکی از مهم ترین آنها، زیبایی ظاهری می باشد. تصور کنید که نیویورک با ترکیبی از سبک های شیک از مناطق مختلف با ظاهری قوی در خانه ها را مورد نظر قرار دهید. با استفاده از وسایل قدیمی مثل جواهرات قدیمی جلوهای نو و خلاقانه به اتاق خواب خود میدهید.

در این اتاق خواب یک تابلو بالای دیوار فضا را عوض کرده است. همچنین طرفدار محیطی متعادل، مرتب و به دور از هرگونه تجملات است و عناصر و متریال های طبیعی نیز نقش کلیدی در اجرای این نوع دکوراسیون دارند. یک دلیل این ارتباط کیفیت متریال کلاسیک است. آرت دکو از فرانسه آغاز می شود به همین دلیل وقتی می گوییم c’est magnifique (زیبا است) جدی می گوییم. در این نوع سبک از پالت های رنگی مثل قهوهای استفاده می شود . پالت رنگی پر رنگ، که همراه است با بافت ها و الگوهایی که برای ایجاد ترکیبی غنی با ابزار و نقاط مرکزی در ذهن ایجاد می شوند.

قرار دهید تا مطمین شوید که به قدر کافی جلب توجه می کنند. درب های کشویی اغلب در دکور ژاپنی استفاده می شود اما اگر شما نمی توانید درب ها را تغییر دهید (چه به خاطر هزینه یا وضعیت زندگی یا موارد دیگر) می توانید کاربرد آن را با پرده ها یا حصیر پنجره ها تقلید کنید. فقط گل و گیاهانتان را روی طاقچه های مدل نردبانی قرار دهید و دیگر شما آماده شروع کار هستید! طرحی که در ذهن دارید را پاک کنید و دوباره شروع به پیکربندی کنید. این سبک در قرن 17 میلادی دوباره به معماری و معماری داخلی راه پیدا کرد و تا امروز هم طرفدار خاص خود را دارد. در صورتی که به دنبال ایجاد یک فضای غنی در خانه ی خود می توانید از سبک طراحی ذن آسیایی با توجه به اینکه این سبک هم مینیمال وهم به طور خاص لابه گذاری شده است، می توانند طراحی مناسبی برای شما باشد. حال شناخت در طراحی و دیزاین مناسب اتاق خواب و اصول انتخاب و ترکیب رنگها در دکوراسیون خانه می تواند شما را به این آرامش نزدیک تر کند.