دکوراسیون آپارتمان توسط استودیو طراحی بین دیوارها

ویکتوریا کاریوا – یکی از بنیانگذاران Between The Walls، مالک آپارتمان تاکویه و معمار اصلی.

هنگام تهیه توصیفی از یک فضای داخلی جدید، ما معمولاً روی راه حل های سبک تمرکز می کنیم. در این پروژه، مایلیم با توصیف شخصی که این فضای داخلی برای او طراحی شده است، شروع کنیم، و آن ویکتوریا کاریوا، یکی از بنیانگذاران استودیوی طراحی Between the walls است. ویکتوریا عاشق گربه ها و هنر معاصر است. به عبارت دقیق تر، او عاشق گربه ها و هنر معاصر است! همچنین اگر وجود داشته باشد چیز قدیمی که می تواند زندگی دوم داشته باشد، ویکتوریا خواهد کرد. خوب، حالا می تو،م در مورد آپارتمان صحبت کنیم.

طرح رنگ حمام با انتخاب کاشی های Vogue ایتالیایی دیکته شده است. همچنین، ویکتوریا واقعاً ،یب سایه های اولترامارین و آبی آسم، را دوست داشت. به طور کلی، این آپارتمان نشان می دهد که حتی یک منطقه کوچک را می توان به مک، جالب و راحت برای زندگی تبدیل کرد. نه تنها برای یک زوج جوان، بلکه برای دو گربه فوق العاده کرکی.

آپارتمان 45 متری دکور 7

در اینجا راهرو وجود ندارد، بنابراین فضای قابل استفاده بسیار بیشتری وجود دارد، اگرچه خود آپارتمان حدود 45 متر مربع است. فضای اصلی اینجا آشپزخانه ،یب شده با اتاق خواب مهمان است که شامل تعداد زیادی اشیاء جالب است: یک کمد بازسازی شده صد و پنجاه ساله، یک نماد دویست ساله که هر دو میراثی هستند. شوهر ویکتوریا و صندلی های راحتی چرم قدیمی دهه 70. در کنار میز مرمری گرد می تو،د دو صندلی را که در یک بازار ،یف ،یداری شده اند، ببینید، یکی از آنها اسم مستعار اسپاگتی است که به ،وان یک طرح نماد در نظر گرفته می شود.

دکور آپارتمان 45 متری 1

آپارتمان 45 متری دکور 11

آژانس طراحی داخلی: بین دیوارها; مساحت: 45 متر مربع; محل پروژه: کیف، اوکراین؛ سال طراحی: 2022; ع،: کتیا زولوتوخینا; معمار اصلی: ویکتوریا کاریوا.

دکور آپارتمان 45 متری 2

دکور آپارتمان 45 متری 9

علاوه بر این، یک چراغ پشمی دست ساز توسط هنرمند اوکراینی نیک، مون بالای میز آویزان است. ما همچنین از آن در پروژه رستوران DOM. عشق ویکتوریا به هنر را می توان در چیزهای مختلف مشاهده کرد، اما به ویژه در دو نقاشی از هنرمند اوکراینی Anton Sayenko که در پس زمینه فضای روشن خودنمایی می کند. یکی از ویژگی های این فضا سونای تکی پنهان در کمد است که اغلب صاحبان آن از آن استفاده می کنند.

دکور آپارتمان 45 متری 5

دکور آپارتمان 45 متری 8

12 1

منبع

دکور آپارتمان 45 متری 3

دکور آپارتمان 45 متری 6

همانطور که می بینید، فضای داخلی تحت سلطه مواد طبیعی است: سنگ، کاشی و تخته سه لا روی زمین و اتاق خواب. به هر حال، یک سکو در اتاق خواب وجود دارد که بخشی از آن برای ذخیره سازی و بخشی برای یک تونل گربه در نظر گرفته شده است. از آنجایی که آپارتمان در کنار جنگل واقع شده است و ویکتوریا و همسرش سبک زندگی فعالی دارند، چیدمان فضای ذخیره سازی زیادی برای تج،ات ورزشی ارائه می دهد.