دکوراسیون آپارتمان توسط استودیو طراحی آلینا سولینا

alinasulinastudio 1

توضیحات توسط استودیو طراحی آلینا سولینا: مشتریان ما این آپارتمان را در مرکز شهر ورونژ روسیه برای مقاصد اجاره ،یدند. آپارتمان فقط 33 متر مربع است. و هدف این بود که آن را به فضایی مانند هتل تبدیل کنیم که یک فرد بتواند حداقل چند روز در آن زندگی کند. بودجه و ضرب الاجل شدید بود. ما فقط 2 ماه و 1 ماه فرصت داشتیم تا یک پروژه را توسعه دهیم. بودجه محدود به یک نکته کلیدی برای استفاده از رنگ به ،وان ابزاری برای راه حل های طراحی تبدیل شده است.

alinasulinastudio 8

alinasulinastudio 11

برای به حداقل رساندن هزینه ها، بسیاری از اقلام را از نزدیکترین فروشگاه های سخت افزار تحویل گرفتیم. به ،وان مثال، کمد لباس از کرکره های آماده ساخته شده بود، ما فقط آنها را رنگ کرده و آنها را روی یک سیستم ریلی قرار دادیم. پیشخوان تخته سه لا بود که روی آن موزاییک بود، بقیه موزاییک ها را روی میز کنار تخت استفاده کردیم. سازندگان کاشی از تصمیمات طراحی ما راضی نبودند، اما مشتریان در نگاه اول آن را دوست داشتند.

alinasulinastudio 9

استودیو طراحی داخلی روسی آلینا سولینا طراحی در سال 2020 با کار با فضاهای مس، و عمومی با رویکرد مینیمالیستی در طراحی تاسیس شد. آنها یکی از پروژه های تکمیل شده در سال جاری را به اشتراک می گذارند که برای نمونه کارشان غیرعادی شده است.

alinasulinastudio 7

alinasulinastudio 12

alinasulinastudio 3

alinasulinastudio 5

تخته سر نیز از تخته چندلای برش خورده در یک فروشگاه سخت افزار ساخته شده بود و در معرض دید قرار گرفته بود. مدتی طول کشید تا سایه من، را پیدا کنیم تا نمایه چوبی همچنان نمایان باشد. ما آپارتمان را در دو ماه تمام کردیم، اما هرگز اجاره نشد، زیرا دختر دانشجوی مشتریان ما آن را بسیار دوست داشت و تصمیم گرفت خودش در آنجا زندگی کند.

alinasulinastudio 4

رنگ آپارتمان روسیه دکور فضای کوچک شهری ارسالی

منبع

alinasulinastudio 13

alinasulinastudio 6

alinasulinastudio 2