دکوراسیون آپارتمان مینیمالیستی دنج توسط معماران Bezmirno

همان ورودی آپارتمان فضای ،یبی آشپزخانه و اتاق نشیمن را باز می کند. آشپزخانه در رنگ های روشن ساخته شده و به کاربردی ترین حالت ممکن مجهز شده است که امکان استفاده بهینه از فضا را فراهم می کند. جزیره آشپزخانه و میز از چوب و سنگ اکریلیک ساخته شده است. آنها به موازات خط آشپزخانه قرار دارند و امکان استفاده راحت و ایجاد یک مرکز ایده آل برای جمع شدن با خانواده و دوستان را فراهم می کنند.

بدون دکور و لوازم غیر ضروری، فقط خطوط ساده، اشکال و مواد طبیعی. THE اپارتمان در مجتمع مس، مدرن “فاینا تاون” در کیف، اوکراین واقع شده است. مساحت کل آن 60 متر مربع است و شامل یک آشپزخانه-نشیمن، دو حمام، یک اتاق خواب، یک کمد لباس با یک اتاق ابزار و یک بالکن است.

پروژه بزمیرنلو لول آپارتمان 18

مینیمالیسم دنج دقیقاً عبارتی است که با موفقیت طراحی داخلی این کوچک را توصیف می کند آپارتمان توسط معماران Bezmirno.

پروژه بزمیرنو آپارتمان آرام 15

یک اتاق خواب کوچک اما دنج فورا حس آرامش و آرامش را ایجاد می کند. با فضای گرم خود که به لطف مواد و نور کافی رندر شده است، جذب می شود. طراحی این آپارتمان تماماً بر روی فرم، متریال و جو تمرکز دارد. این در مورد تمرکز بر جنبه های ضروری مانند عملکرد، راحتی و ارگونومی است.

پروژه بزمیرنو آپارتمان آرام 13

اتاق نشیمن با خطوط تمیز و بزرگی که دارد جلب توجه می کند و به دلیل وجود دیوار آینه ای که بازتاب دهنده و دوچندان فضای فضا است، از نظر بصری چشمگیرتر به نظر می رسد. یک مبل بزرگ که در جلوی کابینت تلویزیون قرار دارد، مک، عالی برای استراحت است. به نظر می رسد که پایه تلویزیون بدون وزن است و در هوا معلق است. با این حال، در مینیمالیسم ما، هر جزئیات ضروری است و نقشی کاربردی ایفا می کند، بنابراین تلویزیون پشت در است، و در زیر یک کابینت بزرگ برای چیزها وجود دارد. تمامی مبلمان آپارتمان به صورت سفارشی می باشد که استفاده از فضا را به راحتی ممکن می سازد.

پروژه بزمیرنو آپارتمان آرام 17

منبع

پروژه bezmirno لول آپارتمان 6

مکان: کیف، اوکراین؛ مساحت: 60 متر مربع; سال: 2023; تیم: یاروسلاو پاولیوسکی، آندری گو،، ویکتور سوکروتا؛ ع،: Yevhenii Avramenko; ویدئو: آندری شورپنکوف;

پروژه bezmirno لول آپارتمان 7

پروژه bezmirno لول آپارتمان 5

پروژه بزمیرنو لول آپارتمان 8

پروژه bezmirno لول آپارتمان 3

پروژه bezmirno لول آپارتمان 2

پروژه bezmirno لول آپارتمان 12

پروژه بزمیرنو لول آپارتمان 14

پروژه bezmirno لول آپارتمان 1

پروژه bezmirno لول آپارتمان 11

پروژه bezmirno لول آپارتمان 9

پروژه bezmirno لول آپارتمان 4

پروژه بزمیرنو آپارتمان آرام 16