دکوراسیون انحصاری خانه به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل توسط Chromastudio

،اصر هندسی و کروماتیک در قلب این پروژه قرار دارند. برای برجسته ، مولفه‌ی صنعتگران این پروژه سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل، دیوارهای آشپزخانه دارای کاشی‌های سه‌بعدی با بخش مثلثی، مثلث Rombini توسط Mutina در نسخه لعاب‌دار براق با رنگ روشن است. مطابق با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل پروژه، یخچال Smeg آبی روشن بدون کنتراست قوی در آن قرار می گیرد. اتاق نشیمن در ،یب با آشپزخانه، محیطی منحصر به فرد با سقف های بلند و مستطیل شکل است.

طراحی داخلی : chromastudio; استایل: Elga Ancona + chromastudio; دستیار استایل: ساموئله کاپرا + فدریکا کاستالدی; عکاس: Riccardo Gasperoni;

chromastudio 8

chromastudio 1

chroma studio 5

منبع

chroma studio 12

chromastudio 6

از رنگ آشپزخانه برای راهرو ورودی نیز استفاده می شود که گذرگاه آن برای ایجاد طاق بشکه ای گرد شده است. مثل یک تونل آبی سلطنتی طول، است، گویی در حال پیش بینی داستان است. در آشپزخانه و راهرو ورودی، کفپوش چوبی آیروکو برداشته شده و با مواد سیم، به همان سایه آبی که در این ،مت استفاده شده، جایگزین شده است، مانند فرشی که این فضای کاربردی را بدون مرز واقعی مشخص می کند.

chromastudio 13

کامل و نوسازی اساسی تمرکز بر توزیع مجدد مناطق برای قابل استفاده تر ، آنها. کهنه با تاکید بر بازیابی جای خود را به جدید می دهد، جایی که رنگ و هندسه آن، در تضاد با رنگ های خنثی، سناریوهای جدیدی را شکل می دهد، در یک بازی مداوم بین آنچه افقی و عمودی، منحنی و خطی است. با قدم زدن در اتاق‌ها، «داست،» را کشف می‌کنیم که در آن هر فضا با بازی رنگ‌ها مشخص می‌شود، سیاه و رنگ‌های مشتق شده از آن موضوع مش، هستند.

chromastudio 7

chroma studio 2

chromastudio 11

دیوارهای بلندتر روشن‌تر، سوراخ‌شده با پنجره‌ها و دو در منتهی به اتاق خواب، به رنگ خا،تری روشن رنگ‌آمیزی شده‌اند که با رنگ سبز روشن سلادون روی دیوارهای کوتاه و نسخه تیره‌تر آن در سقف متضاد است. تضاد بین تن های سرد و گرم نیز وجود دارد. رنگ های استفاده شده برای دیوارها با مبل های زنگ زده تضاد دارد.

chromastudio 9

chroma studio 3

chromastudio 4

نخ مش، کل پروژه با ارجاعات سیاه رنگی مانند لامپ Flos “مدل 265” که بازوی آن خطی از پرسپکتیو را در فضا ترسیم می کند نشان داده می شود که در الگوی تزئینی فرش پشمی و پنبه ای توسط Bianco di Karpeta منع، شده است. کارپتا هنر باست، فرش دستباف را حفظ می کند و روش های سنتی صنایع دستی را با تزئینات مدرن ،یب می کند.

THE اپارتمانکه تقریباً 90 متر مربع است، به منظور بدست آوردن فضای نشیمن بزرگتر، حمام راحت تر و فضای ذخیره سازی بیشتر مطابق با استانداردهای جدید زندگی توزیع شده است. با 35 متر مربع، فضای نشیمن قلب آپارتمان است. در حالی که آشپزخانه جزیره به رنگ آبی سلطنتی – یکپارچه رنگی ساخته شده توسط سزار ،ین قلب پروژه است و در مرکز اتاق قرار گرفته است تا زیبایی آن را برجسته کند.