دکوراسیون داخلی از طبیعت توسط The Deduction Studio

قاب در باز با لبه های گرد زیبایی شناسی معماری فرانسوی را بازتولید می کند، اما در عین حال تقارن مطلق را می شکند و به تعادل ظریف بین نظم و تنش چشمگیر دست می یابد.

نام پروژه: خانه نفیس از طبیعت; مکان: کاخ چین، منطقه Jianye، نانجینگ، جیانگ سو. مساحت: 230 متر مربع; دسته بندی: س،ت; محدوده خدمات: کل راه حل های داخلی. شرکت طراحی: The Deduction; مدیر طراحی: وانگ فن; تیم طراحی: یوان زیانگ، لانگ زی. عکاسی: WM STUDIO

منبع

پیش نویس ،ر 7

مواد مختلفی مانند کتان، مخمل و چوب دارای بافت های طبیعی و ارگ،ک هستند که به افزایش راحتی و حس کمک می کنند.

این اقامتگاه در ظرافت متولد شده است و فراتر از راحتی است. تعادل کاملی بین بیان حساس نور، سایه، صدا، رنگ و نسیم و ادغام واقعی زمان، زمین، مردم، اشیا و صحنه ها برقرار می کند. این خانه سبک، روان و قابل تنفس به ،نان این امکان را می دهد تا آرامش درونی را که طبیعت گرایی شهری به ارمغان می آورد احساس کنند. این یک فضای زندگی است که با روح طنین انداز می شود و به طور مداوم در پاسخ به زندگی ،نان رشد می کند.

پس از کاوش در جستجوی مشتری برای یک خانه و سبک زندگی منحصر به فرد، The Deduction مجموعه ای از صحنه ها را سفارشی کرده است که از طریق بیان هنری دقیق و ظریف با ترجیحات زیبایی شناختی و شخصی مشتری مطابقت دارد، تا یک تجربه منحصر به فرد در خانه ایجاد کند که سبک زندگی، روابط خانوادگی و تعامل را در بر می گیرد. .

سطوح، رنگ‌ها و ،اصر بصری مختلف همدیگر را منع، می‌کنند و صحنه‌ای آرام و ظریف و تجربه حسی را ارائه می‌دهند.

پیش نویس ،ر 4

پیش نویس ،ر 8

امنیت جسمی و روحی در این خانه بافت‌های مواد طبیعی زیبایی‌شناسی آرامی را تداعی می‌کنند و شعری غوطه‌ورکننده و آرامش‌بخش و همچنین خطوط روان و طراحی کم‌رنگ ایجاد می‌کنند.

اتاق غذاخوری، اتاق نشیمن و بالکن در یک کل ادغام شده اند. قاب های بزرگ درب پاسیو چشم انداز زیبایی را در فضای باز به ارمغان می آورد و پرده گاز مه آلود زیبایی رو، با نور و سایه ایجاد می کند. اتاق رختشویی پشت درب کابینت میکرو سیم، پنهان شده است و کارکردهای عملی را به هنر زندگی تبدیل می کند.

The Deduction به ،وان ارائه‌دهنده راه‌حل‌های اقامتی سفارشی، معتقد است که خانه نباید در سبک‌ها یا پارادایم‌های خاصی قرار بگیرد، بلکه باید مطابق با سبک زندگی و حافظه احساسی ،نان طراحی شود. با کاوش در خاطرات، تجربه و پیگیری ،نان، تیم طراحی تلاش می کند تا زیبایی شناسی، تکنیک ها را با سبک زندگی و فضای فضایی ،یب کند تا خانه ای را ایجاد کند که طنین احساسی را با ،نان برانگیزد.

پیش نویس ،ر 6

بر اساس فلسفه “،یب طراحی و زیبایی شناسی در سبک زندگی”، The Deduction ظرافت فرانسوی را در فضا ادغام کرد و از تکنیک های ساده و مدرن التقاطی برای سازماندهی چیدمان و طراحی داخلی استفاده کرد. این اقامتگاه لو، یک طبقه 230 متر مربعی، با هدف از ایجاد خانه ای گرم که ،یبی از عقل،ت و نرمی، سادگی و ظرافت، گشودگی و درونگرا باشد.

پالت رنگ کم رنگ فضا نور طبیعی را پخش و نرم می کند. بدون منبع نور اصلی، نور غیر مستقیم یک فضای گرم ایجاد می کند. رنگ زمین، همراه با سیستمی از مبلمان چوبی در رنگ های تیره و روشن، اتاق ها و دفتر را با فضایی فراگیر پر می کند. بلوک های مختلف رنگی حس لایه بندی در فضا را برجسته می کند و بافر و پیشرفت تجربه بصری را ایجاد می کند.

پیش نویس ،ر 12

نانجینگ، پایتخت باست، شش سلسله، از زمان های قدیم مرکز فرهنگی پر رونقی در ج، چین بوده است. کاخ چین که در منطقه بازی‌های المپیک جوانان در مرکز شهر نانجینگ قرار دارد، یک ساختمان مس، است که از چشم‌انداز طبیعی زیبا بهره می‌برد و سبک زندگی اصیل را به ارث می‌برد. تمرین طراحی ،ر تبدیل یک آپارتمان در زیرمجموعه مس،. از طریق مداخلات طراحی معاصر، تیم طراحی می خواست ایده آلی از زندگی خالص، مجلل و راحت را دوباره تفسیر کند و زیبایی شناسی نور و هنر را بیان کند.

پروژه ،ر 2

دیوارهای جداکننده اضافی برای تغییر شکل یک فضای عمومی باز، به حدا،ر رساندن مزایای محیطی و معماری و ایجاد فضایی باشکوه حذف شده اند. فضا سیال و باز است و میدان دید را گسترده تر می کند. نور خورشید روی سطوح رنگ پریده داخلی می افتد و نشاطی آزاد، راحت و شفابخش ایجاد می کند.

پیش نویس ،ر 14

جزیره آشپزخانه اوپن تا میز ناهار خوری گسترش یافته و فضایی را تشکیل می دهد که عملکردهای ناهار خوری، کافه، پیشخوان بار و تعامل را با هم ،یب می کند. طراحی ساده، رفتارهای آرام را تحریک می کند و فرصت های بیشتری را برای تعامل هماهنگ و فراگیر در میان اعضای خانواده فراهم می کند.

پیش نویس ،ر 1

پیش نویس ،ر 11

خانه یک ظرف فیزیکی و همچنین حامل روح است. هم گذشته و هم زمان حال را در خود جای می دهد و در ابعاد مکان و زمان بی نهایت گسترش می یابد. مطابق با روند حرکت آزاد در فضا، اینستالیشن های هنری که احساسات ،نین را منتقل می کند، به طرز ماهرانه ای چیده شده اند. این اشیا طنین عاطفی را برمی ان،د و در نتیجه زیبایی شناسی شاعرانه ایجاد می کنند.

پیش نویس ،ر 5

پیش نویس ،ر 9

فضای اولیه مس، مجهز به سیستم دما، رطوبت و ا،یژن ثابت بود و سقف و دیوارهای آن توسط لوله های نازکی اشغال شده بود که تغییر و تحول فضا را محدود می کرد. با وجود این، تیم طراحی تلاش کرد تا به دنبال نوآوری ها و تفسیرهای حساس بر اساس عقل،ت باشد. فضای کلی طرح ساده ای دارد. به محض ورود به محل اقامت، رنگ غالب بژ روشن ظاهر می شود. رنگ بژ همراه با رنگ های چوبی و خاکی احساس لطافت، خلوص و تجمل را نشان می دهد و هسته م،وی زیبایی شناسی فرانسوی را به فضا تزریق می کند.

پروژه ،ر 3

سرسرا با یک چیدمان هنری چروکیده برجسته شده است که شبیه یک تکه ابریشم مواج است. ،یب بافت های چوب و سنگ به رنگ سفید جلوه های هنری واضح تری می دهد. این اثر هنری که با نور تکمیل می‌شود، حس تشریفات و شجاعت ش،تن قرارداد را تجسم می‌دهد و سرگرمی غیرمنتظره‌ای را به محل اقامت اضافه می‌کند.

پیش نویس ،ر 13

دیوار پس‌زمینه تلویزیون ساده و ظریف است و جای خود را به برجسته ، بافت سطح بالای تج،ات استریو می‌دهد. مبلمان با منحنی ها محدود شده اند و تجربه ای راحت و گرم را ارائه می دهند. شومینه در ارتفاعی قرار گرفته است که مبل را طنین انداز می کند. شعله های آتش پویا که با دیوار سنگی با طرح منحصر به فرد تکمیل می شود، سیالیت، گرما و شعر چشمگیری را به فضا می بخشد.