دکوراسیون داخلی شیک توسط More Design Office

در سمت دیگر اتاق، پشت مبل پنهان شده و رو به پشت فضا، یک بار شیک قرار دارد. رویه مرمر سیاه و سفید آن کاملاً با چهارپایه های بار MATER هماهنگ می شود و فضایی مینیمال و باصفایی ایجاد می کند. دور تا دور نوار را یک دیوار پس‌زمینه مشکی احاطه کرده است که مانند امواج موج می‌زند، گاهی اوقات با لهجه‌ای طلایی قطع می‌شود که به محیط هماهنگ حس سرزندگی می‌بخشد. از اینجا مسیری به باغ در فضای باز منتهی می شود و کاوش بیشتر را دعوت می کند.

plusdesignoffice 12

اه، توسعه هزاره درک عمیقی از تعادل بین فرم و جزئیات در یک فضا دارد. ما با الهام از شیوه های طراحی مد، رابطه قطع شده بین منحنی ها و زوایای موجود بر روی مقوا را در طراحی خانه خود گنجانده ایم.

plusdesignoffice 17

با فشار دادن درب با دستگیره برنز ریخته گری شن و ماسه وارد ،مت تفریحی خانه می شود. مبل سری Naviglio که توسط Yabu Pushelberg طراحی شده است بر روی پایه ای بژ قرار گرفته است و تعادل بصری بین ساختار و فرم را بیان می کند. تقابل ظریف بین پشتی استوانه ای و بالشتک مستطیلی شکل ظاهری صاف اما پر جنب و جوش ایجاد می کند.

plusdesignoffice 8

plusdesignoffice 13

اگر دقت کنید، می‌تو،د الگوی ظریفی از موج‌ها را در دیوارهای بافت ابریشمی اتاق ببینید که بازتاب نقاشی‌های آویزان هنری SHANG XIA است. آنها با هم فضایی را تشکیل می دهند که فضای ذن هنری را تراوش می کند. همانطور که فیلیپ کولبر گفت: «منابع غنی تاریخ هنر زب، را خلق کرده است و تنها جهان ناخودآگاه و سورئال می‌تواند خود را از شر تمام محدودیت‌های واقعیت خلاص کند. زندگی خود جوهره نهایی هنر است. “

plusdesignoffice 6

plusdesignoffice 16

plusdesignoffice 14

plusdesignoffice 2

در یک طرف راهرو ورودی رختکن مستقل قرار دارد. طراحی سقف بیضوی و قفسه‌های منحنی لایه به لایه بازتاب می‌یابند و بافتی آرام و لو، را با رنگ‌های خاکی ملایم و صندلی‌های BAXTER خلق می‌کنند.

plusdesignoffice 9

با کنار هم قرار دادن ،اصر مختلف مانند مواد، ال،ا، منحنی ها و هندسه، فضایی ایجاد می کنیم که به طور هماهنگ این ،اصر متفاوت را با هم ،یب می کند. نتیجه خانه ای آزاد و با روحیه آزاد است که به طرز ماهرانه ای سبک زندگی و شخصیت مالک را منع، می کند و کیفیت های مختلفی مانند گا،ی هنری، فضای نشیمن و بوتیک شیک را در هم می آمیزد.

plusdesignoffice 5

منبع

وقتی درهای دوگانه سیاه باز می شود، آدم وارد حوزه ای از عرفان می شود. قوس‌های بلند یک منحنی ظریف را تشکیل می‌دهند و اجاق را در بر می‌گیرند. روی میز کنسول سه بعدی یک سینی مایکل آرام و یک شمع گیر Klong Tender قرار گرفته است که با ،یبی از ،اصر طبیعی، صنایع دستی سنتی و جزییات مدرنیستی، جوهره خانه را بیرون می دهد.

در یک طرف، یک میز قهوه Meridiani دارای یک سطح آینه ای گرد با تزئینات برنجی قدیمی است که جذابیت زیبایی را از خود بیرون می دهد که در آزمون زمان مقاومت می کند. در مقابل، یک جفت صندلی راحتی مینوتی با رنگ سبز با تکیه‌گاه‌های کمی رو به بیرون، تجربه نشستن آرام‌تر و راحت‌تری را ارائه می‌دهد.

plusdesignoffice 11

فضای داخلی دقیق مانند موسیقی، مملو از ریتم و ملودی، با مکان های تجمع و گوشه های آرام است. بین فضای استراحت و اتاق چای، طراح یک بلوک ف،ی هنری را برای جدا ، دو فضای کاربردی قرار داده است. در بالای طاق، خطوط مقعر و محدب مانند مجسمه وجود دارد، در حالی که پشت بلوک نیز به ،وان یک قفسه کتاب عملی عمل می کند.

plusdesignoffice 7

plusdesignoffice 15

در این دهلیز منتهی به فضای اصلی، خطوط متمایزی مانند نقاشی های روسو، تصاویر واضحی را ترسیم می کنند. هر شی به طور مستقل ایستاده است، اما دارای کیفیتی رویایی است، همه جوهر زندگی را فرا می خواند و روح درون را بیان می کند.

plusdesignoffice 1