دکوراسیون داخلی منزل لوکس با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت در کوتاهترین زمان

برای مشاهده مدل های جدید کابینت سفید مطالعه مقاله ی “کابینت سفید مدرن” را به شما پیشنهاد می کنیم. پیشنهاد میکنیم با ۲۰ روش دیگر بزرگ کردن آشپزخانه آشنا شوید تا با مواردی که اشاره شد بیشتر آشنا شوید. آشپزخانه ها مکانی از منزل هستند که هر چه جای اضافی در آن وجود داشته باشد، به سرعتی پر خواهد شد و شما به سرعت با کمبود جا مواجه می شوید. لابی یا سالن ورودی اولین مکانی است که هر فرد در هنگام ورود یا خروج با آن مواجه میشود، پس باید بهگونهای باشد که شما را به داخل دعوت کند. اگر آشپزخانه را به عنوان بخشی که باید مدت زمان زیادی را در آن سپری کنیم در نظر بگیرید به رنگهای کاشی آشپزخانه آن دقت می کنید چرا که دکوراسیون مناسب در ایجاد انرژی به فرد بسیار کمک می کند. قرار دادن گل و گیاه در دکوراسیون آشپزخانه سفید پنجره دار باعث القا طراوت و انرژی مضاعف به فضای آشپزخانه می شود. در کنار رنگ روشن دیوار سعی کنید برای روتختی، رومیزی و کف پوش از طرح های مختلف و ساده استفاده کنید تا تکمیل کننده رنگ دیوار باشند و فضایی مدرن برایتان ایجاد کنند. میزهای ناهارخوری باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا بتوانند به طور موثر مورد استفاده قرار گیرند، اما در مقابل نباید باعث اشغال تمام فضا شوند.

اما بهترین حالت، استفاده از نور طبیعی در فضاست. در گام بعدی به دلیل داشتن فضای بیشتر در خانه های لوکس ویلایی از هنر لمسه دوزی برای میزهای کنار تختی استفاده می شود که این کار بر روی دیوار دنبال می شود؛ یعنی با استفاده از پارچه مخمل و یا چرم هنر لمسه دوزی روی یک چوب با سایز مورد نظر اطراف تخت دنبال می شود و سپس لمسه نصب و در ادامه میز کنار تختی در کنار تخت جایگذاری می شود. این باعث صاف نگه داشتن سطوح کابینت و بزرگتر نشان دادن منطقه می شود. به این منظور از طراح و کابینت ساز خود بخواهید که استفاده حداکثری از دیوارها و کنج آشپزخانه را فراموش نکند.

قبل از اجرای طرح باید بتوانید شکل و ساختار کلی و در برخی از مواقع طرح با جزئیات زیاد را به مشتری ارائه دهید. سلیقهای که بیشک کارمندان موسسه پنتون از آن بیاطلاع هستند اما قرار است قلب خانهتان را به تصویر بکشد. معمولا رنگ نقره ای یا طوسی به عنوان رنگ اصلی در این طراحی انتخاب می کنند؛ اما استفاده از رنگ های جسورانه مثل زرد، قرمز و … توجه داشته باشید که این تابلو برای دکوراسیون مدرن مناسبتر است اما گاهی اوقات طرحهای کلاسیک جذابی نیز در میان تابلوهای برجسته یافت میشود. در عوض، مکانیزم های فشار و قفل را برای کار درب کابینت نصب کنید. شما می توانید با استفاده از لوستر و دیوارکوب های زیبا بر روی دیوار روشنایی یکنواختی را در داخل اتاق ایجاد کنید. به همین منظور بهتر است کابیتی داشته باشید که در آن بیشترین استفاده از فضای آشپزخانه صورت گرفته باشد.

این را می توان در هر طرح ساده آشپزخانه سایت dekoram گنجانید. با این حال ممکن است خودتان بخواهید برای ایده دادن به طراحان داخلی یا طراح های کابینت دست به کار شوید. سفید یا سایه های خنثی دیگر مانند بژ و خاکستری یا حتی رنگ های پاستلی مانند آبی پودری، کرمی یا سبز برای طراحی ساده آشپزخانه ایده آل است. این نوع آشپزخانه که سبکی هنری دارد، با رنگ های خنثی و نت های دنیای قدیم به سبک یونانی آراسته شده است. این هفته هفته رونمایی از پروژه سبک تلفیقی (transitional) در طراحی داخلی هست. فایده استفاده از شیشه سکوریت شرکت رامادر در درب شیشه ای آشپزخانه مدرن چیست؟ با ترکیب رنگ ها و طرح ها و استفاده هر کدام از آن ها در جای مناسب خود می توانید یک طراحی زیبا در دکور منزل ایجاد کنید. استفاده از رنگهای مجلل و و ترکیب آنها به همراه نورپردازی، در چهارچوب این سبک ازمعماری، از دیگر نکاتی است که مکمل این سبک از دکوراسیون است. این شامل قرار دادن اجاق گاز، سینک ظرفشویی و یخچال و فریزر در یک طرح مثلثی برای به حداکثر رساندن بازده جریان کار در آشپزخانه است. انتخاب رنگ مناسب برای آشپزخانه، انتخاب کابینت های جادار و زیبا با استفاده از سینک ظرفشویی مناسب، قرار دادن میز ناهار خوری و اجاق گاز و یخچال در مکانی مناسب و طراحی نورپردازی آشپزخانه از مهمترین مسائل برای داشتن آشپزخانه هایی با دکوراسیون امروزی و مدرن هستند که باید به آنها توجه ویژه کنیم.

برای مثال در صورتی که رنگ کابینت شما و رنگ این لوازم هر دو طوسی یا سفید باشند، آشپزخانه بزرگتر و یکدست تر نشان داده خواهد شد. برای جذابیت دکوراسیون اتاق خواب نیز می توانید از انواع کاغذ دیواری در طرح و رنگ مختلف استفاده نمایید، البته توجه داشته باشید که انتخاب کاغذ دیواری با طرح پر و شلوغ برای اتاق خواب تنش زا است و نمی توانید حس خوب از آن دریافت نمایید.حتما از فرش استفاده کنیددر سال های اخیر طراحی و ساخت خانه ها به گونه ای بوده که معمولا از سرامیک برای کفپوش استفاده می شود و بدون شک اتاق های خواب نیز از این قائله مستثنا نخواهند بود.

کف همه قسمت های مختلف خانه را با فرش نپوشانید . او خاطرات جالبی از حرفهاش تعریف میکند : «بسیاری از مشتریان در اینجا آنقدر محو تماشای طرحها و مدلهای مختلف مبلمان و لوازم چوبی میشوند که بدون دقت کالایی را انتخاب میکنند. امکان ایجاد فضاهای باز و خالی در این سبک زیاد است. همچنین آثار نقاشی ابستره و مجسمههایی با مفاهیم انتزاعی در این نوع سبک دکور خانه جایگاه ویژهای دارند. جهت دریافت مشاوره رایگان و تخمین هزینه برای طراحی دکوراسیون خانه خود میتوانید از طریق صفحه “مشاوره رایگان” با ما در ارتباط باشید، همچنین برای دیدن نمونه کارهای گروه ما کلیک کنید. گروه طراحی دکوراسیون داخلی مکعب در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون اداری فعالیت میکند که علاوه بر ارائه خدمات طراحی و مشاوره بصورت رایگان سعی بر طراحی و تولید محصولات متناسب با فضاهای مذکور را دارد. به یاد داشته باشید که این سایه های تیره را با رنگ های خنثی متعادل کنید تا بر فضا غلبه نکنند. این نوع آشپزخانه معمولا با کابینت های چوبی ساده به رنگ قهوه ای یا سفید شناخته می شود. شما باید انتخاب خود را بر اساس فضای آشپزخانه و میزان روشنایی آن با متریال کابینت در نظر بگیرید (برای مثال کابینت های تیره آشپزخانه را کوچکتر نشان می دهند).

سعی کنید برنامه ریزی را از جزئیات شروع نکنید. هنگام طراحی آشپزخانه جدید، سعی کنید پنجره ها یا نورگیرهای بزرگ را در آن جای دهید تا فضا در طول روز به خوبی روشن شود و با نور LED روشن برای شب تأمین شود. اگر قرار نیست که تغییر در دکوراسیون آشپزخانه تان به منظور تغییر در کل دکوراسیون منزل شما باشد، سعی کنید کابینت ها و جزئیات آشپزخانه را با در نظر گرفتن سبک منزل خود انتخاب کنید. الگوهای سنگین و پیچیده در اتاقهای کوچک میتوانند فضای شما را تنگتر و آشفته نشان دهند. در یک خانه کوچک، سادگی کلید راحتی بیشتر فضای شماست.

اُپن کردن آشپزخانه برای اتصال آن به اتاق نشیمن یا اتاق ناهار خوری چشم ها را فریب می دهد که اتاق بزرگتر از آن است که فکر می کنید. جدیدترین مدل های ناهار خوری آشپزخانه و خرید صندلی آشپزخانه را در ایران دکور دنبال کنید. در یک آشپزخانه کوچک با چیدمان اُپن، یک جزیره آشپزخانه ساده می تواند به عنوان پیشخوان برای تهیه غذا یا به عنوان میز ناهار خوری باشد. دلیل رواج این جمله این است که بر اساس فنگ شویی غذا خوردن هم روح و هم جسم انسان را تغذیه می کند. امروزه از این سبک در کنار المانهای مدرن به کار گرفته میشود. سعی کنید در این مورد افرادی را به کار بگیرید که خوشنام و همچنین خوشبرخورد هستند. یکی از بهترین راهکارها برای این آیتم، استفاده از فضای خالی زیر تخت خواب است. حتی برای دکوراسیون بیشتر، از لوسترهای نسبتا بزرگ برای آشپزخانه استفاده کنید. همانطور که گفتیم، ظروف فلزی براق و ساده هم از عناصری هستند که دکوراسیون آشپزخانه را مدرن می کنند، برای مثال می توانید دکوراسیون آشپزخانه با وسایل سیلور را امتحان کنید. انتخاب رنگ مناسب: چند نوع رنگ را می توان در دکور اتاق خواب 9 متری مورد استفاده قرار داد. استفاده از رنگ سفید به منظور روشن کردن فضا، رنگ آبی جهت یادآوری دریا و رنگ قهوه ای در تناسب با رنگ شن و ماسه ساحلی در چنین آشپزخانه هایی به وفور دیده می شود.

ضمنا در مطلب دکوراسیون اتاق خواب دخترانه هم میتونید مدل های اختصاصی و ویژه اتاق خواب دخترانه رو ببینید. این مطلب آموزشی را برای همین نوشته ایم و امیدواریم دغدغه شما را رفع کند. چیزی که این سبک را خاص و منحصر به فرد جلوه می دهد، کیفیت رنگ و ساخت اجزای آن خواهد بود. هنگامی که می خواهید طرح دکوراسیون آشپزخانه خود را منحصر به فرد کنید، یکی از موثرترین ایده های ساده، روشن ساختن آن با رنگ ها و نقوش است. با توجه به اهمیت محیط آشپزخانه همه ساله انواع سبک های طراحی برگرفته از ایده ها و خلاقیت طراحان متعددی برای دکوراسیون آشپزخانه های امروزی ارائه می شود که هدف آنها بالا بردن زیبایی این فضا و به تبع آن افزایش جذابیت دکوراسیون سایر نقاط خانه می باشد. استفاده از این شلفها جدا از این که میتواند به بازتر شدن فضای آشپزخانه کمک کند، باعث زیباتر شدن فضای آشپزخانه هم می­شود و شما می­توانید یک فضای مدرن داشته باشید که از تمام قسمت های کاربردی آن استفاده کنید. اگر پنجره های بزرگی در آشپزخانه دارید، از نور طبیعی که به آشپزخانه می تابد، نهایت استفاده را ببرید.

پیشخوان ها را بدون درهم و برهمی نگه دارید تا فضای آشپزخانه مطبوع و جادار به نظر برسد. انتخاب یک نور مناسب زیبایی فضا را بیشتر می کند. در دکوراسیون مدرن استفاده از کابینت های سفید مات یا براق به همراه اکسسوری های مینیمال دیده می شود. میتوان با استفاده از رنگهای مناسب و مختلف به خانه روح داد و با همین رنگها بین اجزای مختلف دکوراسیون منزل تناسب ایجاد کرد. آشپزخانههای پنجره دار از منابع نوری بی نظیری و کافی برخوردار هستند و برای طراحی داخلی این آشپزخانهها میتوان از انواع سبک کلاسیک بهره برد. برای این مورد تناژهایی از طیفهای رنگی قرمز تیره یا سبز مناسب هستند. احتمالا اولین رنگی که به ذهن همه برسد رنگ صورتی باشد! برای طراحی اصولی آشپزخانه شما به کمک گرفتن از طراحان دکوراسیون داخلی منزل نیاز دارید. مثلث طلایی تکنیک محبوبی است که طراحان آشپزخانه و طراحان داخلی هنگام درانداختن طرح دکوراسیون آشپزخانه از آن استفاده می کنند. وسایل موجود در آشپزخانه در زیبایی و جذابیت فضای آشپزخانه نقش زیادی دارند از این رو طراحان دکوراسیون داخلی به چیدمان آشپزخانه اهمیت زیادی میدهند و معتقدند هر آشپزخانه باید طراحی و چیدمان اصولی و جذاب داشته باشد.

در واقع تمامی قسمت های آشپزخانه می بایستی از نور کافی برخوردار باشد . اگر منزل شما کوچک به حساب می آید، سعی کنید از کابینت هایی ترجیحا بدون دسته و با رنگ روشن استفاده کنید. بهتر است میزی که برای قرار دادن آباژور استفاده می کنید با کلاهک این وسیله همخوانی داشته باشد به این صورت که اگر کلاهک گرد بود میز شما نیز گرد باشد. اما عکس این موردامکان پذیر نیست. منظور از نورپردازی آشپزخانهای جزیره ای، صرفا استفاده از لوسترها و چراغهای خیلی گرانقیمت و فانتزی نیست بلکه منظور، بکارگیری یک نورپردازی صحیح و مناسب در آشپزخانه است که با طراحی داخلی آشپزخانه هماهنگ باشد و به زیبایی و وقار آشپزخانه بیافزاید. استفاده از ظرافت در دکوراسیون کلاسیک از خصوصیات بارز این دکوراسیون به حساب می آید. این یک کنتراست خیره کننده در برابر سایه های روشن یا خنثی در بقیه فضا ایجاد می کند. استفاده از شیشه برای درب کابینت ها نیز در عین محصور کردن آن ها سبب میشود تا ظاهری شکیل و مدرن به خود بگیرند البته به شرطی که همیشه درون آن را منظم و مرتب نگهدارید.

راههای زیادی برای بازتر شدن فضای آشپزخانه وجود دارد، اما ما نمی­توانیم دیوارها را جابجا کنیم. برای آشپزخانه ها انتخاب کابینت چوبی راهی آسان برای دستیابی به این هدف است، اما اگر سایه تیره تری از چوب را انتخاب کردید، مطمئن شوید که با استفاده از رنگ های سفید یا روشن تر روی دیوارها و کف ها خیالتان راحت است تا آشپزخانه کوچک به نظر نیاید. همچنین این مورد که بانوان خانه دار و مادران خانه بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می گذرانند، دلیلی بر صحت این جمله و همچنین اهمیت طراحی دکوراسیون آشپزخانه به بهترین شکل است. شرکت مهندسی معماری آرین پاراکس یکی از بهترین شرکت های دکوراسیون داخلی در تهران است که با هدف ارتقا سطح طراحی و اجرا بر اساس اصول معماری و شهرسازی فعالیت خود را آغاز کرد. در طرح ساده آشپزخانه خطی، اجاق گاز ، سینک و یخچال و فریزر در امتداد یکدیگر قرار می گیرند. برخی رفت و آمدهای تکراری غیر قابل اجتناب است برای مثال سینک هم برای آماده سازی غذا مورد نیاز است و هم برای شستوشوی ظرف ها؛ همینطور ذخیره سازی غذا هم در یخچال و هم در کابینت های مخصوص غذای خشک انجام می گیرد. پیشنهاد می شود از جدیدترین مدل های صندلی اپن و سینک ظرفشویی ایران دکور دیدن فرمایید.