دکوراسیون سبک کلاسیک مدرن

البته طرح ها و اشکال در این سبک ، سرشار از پیچیدگی و عدم تقارن هستند . مثلاً برای کشو ها از دستگیره های تک پیچ و برای درب های لولایی کابینت از دستگیره های دو پیچ استفاده کنید. دستگیره مخفی کابینت یکی از بهترین انواع دستگیره برای کابینت های مدرن است. به طور مثال در یک فضای پذیرایی برای ایجاد حس لوکس بودن و تقارن می توانید دو طرف مبلمان را با بوفه های کوچک و خاص تزیین کنید. به طور مثال انتخاب یک لوستر زیبا و خاص برای اتاق خواب، می تواند تاثیرگذاری مستقیم و پوشش دهی بر تمام سادگی آن داشته و کمی عنصر پرجلوه تری در این فضا به وجود بیاورد. به عنوان مثال می توانید دستگیره را کاملا همرنگ با درب کابینت ها انتخاب کنید تا دستگیره خیلی در معرض دید نباشد. این وحدت باید در همه جای خانه باشد تا وقتی از خانه به اتاق دیگر می روید احساس نظم و هماهنگی کنید.

نکته پنجم: برای اینکه بتوانید به مشتریان خود اعتماد کافی بدهید باید خودتان را به جای آنها قرار داده و شخصیت سازی سایت dekoram کنید. رنگ های مورد استفاده در این سبک دارای وقار بوده که باعث شکوه فضای داخلی خاننه میشود و به خانه شما شخصیت میبخشد. دکوراسیون داخلی به شیوه کلاسیک و سنتی تفاوت زیادی با دکوراسیون مدرن و امروزی دارد. یک معمار داخلی ساماندهی فضاها را بر عهده دارد و در واقع تعیین می کند که هر یک از فضاها در کدام قسمت قرار گرفته و به چه شیوه ای ایجاد شود. یک نکته مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی ،توجه به هویت مخاطب و درخواست های اوست و این هنر دکوراتور است که بتواند طوری به سلیقه مخاطب توجه کند که اصول زیباشناسی و شاید بتوان گفت جنبه های معنوی و روانی ، تامین شوند و در عین حال، عملکردها به شیوه ای صحیح شکل گیرند. دستگیره های میله ای یا تخت خطی ساده یا منحنی انتخابی عالی برای آشپزخانه ی مدرن هستند. امروزه مدل های شیک و زیبایی از دستگیره های تک پیچ موجود است تا متناسب با دکوراسیون آشپزخانه ی شما باشد.

بر روی لبه های دستگیره نیز دست بکشید تا مطمین شوید قسمت تیز و برنده ای نداشته باشد. اگر بخواهم کوتاهبگویم باید عاشق این سبک، وسایل عتیقهو این چیدمان باشید تا از فضای خانهخود لذت ببرید. چیدمان مغازه باید چگونه باشد؟ تمامی رنگ هایی که در این سبک استفاده میشوند باید نرم و گرم باشند و فضایی آرام و ئنج را برای ساکنین فراهم کند. رنگ کاغذ دیواری را متضاد با لوازم منزل انتخاب کنید تا جلوه بیشتری داشته باشد. اگر رنگ دستگیره را کاملا متفاوت با رنگ کابینت ها انتخاب کنید در نمای دکور آشپزخانه ی شما جلوه های بصری بیشتری ایجاد می شود. اگر سبک چیدمان آشپزخانه را در خرید دستگیره کابینتی رعایت نکنید، آشپزخانه ی شما ظاهر جذاب خود را از دست خواهد داد، پس با انتخاب دستگیره با سبک مناسب، زیبایی آشپزخانه ی خود را تکمیل کنید. باید در نظر داشته باشید که انتخاب هر طرح دستگیره کابینت، تأثیر زیادی روی دکور آشپزخانه میگذارد، این یعنی بهتر است برای خرید دستگیره کابینت، تمام موارد در طراحی آشپزخانه و سلیقه خودتان را در نظر بگیرید؛ چرا که انتخاب اشتباه، در نهایت برای شما دلپذیر نخواهد بود.

آباژورها در سبک های مختلفی مانند چوبی و غیر چوبی در سبک های مینیمال طراحی و تولید می شوند که مطابق با سبک دکوراسیون هر منزلی می باشند. طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک شامل عناصر این سبک مانند فضاهای هندسی گچ بری، ارتفاع زیاد سقف ساختمان، استفاده از وسایل دکوراسیون آنتیک، رنگ های سنگین، به کار گیری پارچه ها و پرده های گران قیمت بلند، محیط پر آرامش ساختمان و فضایی که گویی چون ماشین زمان بیننده را به سالها قبل برده است و در یک کلام در طراحی داخلی کلاسیک و استفاده از دکوراسیون داخلی کلاسیک با محیطی اصیل و تاریخی روبرو خواهیم بود. به خلاف دکوراسیون مدرن، در دیزاین به سبک کلاسیک، از دکوری های لوکس و پر تزیین مانند بوفههای چوبی و پر نقش و نگار به میزان قابلتوجهی استفاده میشود. به این ترتیب انتخاب کاغذ دیواری سلطنتی، مبلمان استیل، فرش های نفیس، چراغ های سقفی و لوسترهای بزرگ، آباژور های تزئینی مجلل، پرده های با شکوه و سلطنتی و دیگر المان های لوکس دور از ذهن نیست.

مطابق با این سبک طراحی، بهتر است دستگیره ای را انتخاب کنید که ساده و کارآمد باشد. دستگیره کابینت در انواع مختلفی از سبک ها و تزئینات موجود است که می تواند طراحی آشپزخانه شما را بهبود بخشند اما چگونه انتخاب دستگیره مناسب را انجام می دهید؟ یک آشپزخانه مدرن دارای خطوط ساده، تزئینات بسیار کم و یک پالت رنگ خنثی است. ویژگی های بارز آشپزخانه کلاسیک جزئیات دقیق و تزئینات زیاد است. زیبایی این سبک معمولا با تقارن، چیدمان منطقی و نظم دقیق تعریف می شود و به صورت خلاصه، معماری کلاسیک باستان (و حتی معاصر) معماری و ساخت بنا بر اصول ریاضیات و اشکال و قالب های هندسی دقیق و منظم است. آشپزخانه یک فضای عمومی در خانه است که باید به چیدمان و دکوراسیون آن توجه شود.

سبک ساحلی هم یک نوع دیگر از سبکهای دکوراسیون منزل است. افرادی کهمیخواهند برای دکوراسیون منزل خود از این سبک استفادهکنند باید همهجوانب را بسنجند؛ زیرا نگهداری از این وسایل کار آسانی نیست و ممکن است افرادی کهوارد خانهتان میشوند چنین سبکی را نپسندند کههمین امر نیز باعث ناراحتی شما میشود. در سبک مدرن خبری از آینه و کنسول های منبت کاری شده نیست. دستگیره تک پیچ قدیمی ترین مدل دستگیره های کابینت است. در دکور کلاسیک پرده های تک رنگ و یا رنگی با آستر تکمیل کننده دکوراسیون هستند اگر از طرح های ملایم تری استفاده کنید هرگز قدیمی نمی شوند. اگر به دنبال داشتن یک دکوراسیون آشپزخانه جدید هستید، می توانید با مطالعه این مطلب، ایده های کاربردی مورد نیاز خود را جدا کنید. برای تزئین دیوارها گچ ، پانل های دیواری و کاغذ دیواری با کیفیت بالا که دارای طرح کلاسیک هستند در این سبک استفاده میشوند.

به لحاظ علمی هر یک از رنگها، تاثیر خاصی در افکار انسان دارند و کمک بسزایی به بهبود فضای منزلتان میکند. این روش در ایجاد تغییر ساده، سریع است و در عین حال تفاوت بسیار زیادی ایجاد میکند. هنگام انتخاب یک دستگیره کابینت هیچ قانون سختگیرانه ای وجود ندارد که نیاز به رعایت آن باشد؛ با این حال توجه به یک سری نکات به شما کمک می کند تا انتخاب درست تر و کاربردی تری داشته باشید. قبل از خرید، دستگیره مورد نظرتان را لمس کنید و دست خود را داخل قسمت کشش دستگیره قرار دهید تا ببینید آیا حس خوب و راحتی دارد یا خیر. دستگیره توکار داخل بدنه ی درب کابینت متصل می شود. دستگیره دو پیچ یا دستگیره خطی از رایج ترین مدل های دستگیره کابینتی هستند که به صورت افقی یا عمودی به وسیله ی دو پیچ در طرفین دستگیره، به کابینت متصل می شوند. مزیت دستگیره توکار کابینت اینست که هیچ حجمی بیرون از درب به وجود نمی آورد. از آن جایی که صنعت تولید لوازم و دکوراتیو های چوبی روز به روز در حال نوآوری و پیشرفت است، گروه سورن چوب نیز ازاین قافله عقب نمانده و در همین زمینه شما را با ایده های نو و جدید دکوراسیون چوبی کلاسیک رستورن، فست فود و کافه آشنا می کند.

کاغذ دیواری باید دارای کیفیت بالایی باشد و از جنس پارچه ابریشم تهیه شود.پانل های چوبی نیز باید از چوب گرانبها ساخته شده باشند. همچنین سعی کنید این هماهنگی، بین اثاثیه اتاقتان نیز وجود داشته باشد. همچنین اگر دستگیره را مکمل رنگ کابینت ها انتخاب کنید، باعث می شوید تا هارمونی زیبایی از رنگ ها در آشپزخانه ایجاد شود. به عنوان مثال اگر تمایل به استفاده از میز نهارخوری مدرن دارید، تمام دکوراسیون خود را به خاطر میز نهارخوری تغییر ندهید. کفپوش های مدرن و پارکت لمینت در طراحی مدرن جایگاه ویژه ای دارند در صورت تمایل از قالیچه ساده، تک رنگ و کوچک در مرکز پذیرایی استفاده کنید.

سنگ ومواد تشکیل دهنده بتن نیز دارای عمر طولانی چند صد قرنی هستند که همواره برچسب اصالت را با خود به همراه دارند. حال اگر شما در منزل خود به حد کافی فضا در اختیار دارید، به شما پیشنهاد می کنیم این دیزاین را با استفاده از پاف های همراه به صورت دنباله دار ادامه دهید. البته با توجه به رقابت شدید در این شغل، افرادی که دانش، تخصص، مهارت و تجربه لازم و کافی را دارند می توانند در این بازار کار موفق شده و درآمد خوبی کسب کنند. البته در دکوراسیون های طرح مدرن ممکن است دستگیره ها دو سوم طول کشو نیز باشند. جزئیات دکوراتیو اندکی نیز در این سبک دیده می شود که بسیار محدود تر از سبک کلاسیک است. بنابراین قبل از هر اقدامی باید در اینجا سبک های مختلف دکوراسیون داخلی را ببینید و با جزئیات هر سبک آشنا شوید. قبل از انجام هر تغییری ابتدا با این دو سبک آشنا شوید. این نوع چیدمان برای درس هایی که آموزش بیشتر از طریق تخته انجام می شود مفید است و دانش آموزان را به کار انفرادی ترغیب می کند.

سبک کابینت و نوع آن هم بر گرفته از نوع دکوراسیون کلی خانه و آشپزخانه است. جهت ایجاد تنوع در رنگ می توانید در قسمت دیوار اپن آشپزخانه از مصالح سنگی با رنگ های متنوع استفاده نمایید. همچنین از ویژگی های مهم این سبک دکوراسیون می توان به استفاده از خطوط صاف و مستقیم، استفاده از مصالح و مواد طبیعی مانند چوب، فلزات، چرم و الیاف طبیعی و استفاده از پالت رنگی خنثی اشاره کرد. چوب و سنگ های طبیعی و البته لوکس از قبیل مرمر و گرانیت از جمله گزینه هایی هستند که می توان برای دیزاین کف و دیوار و سقف از آنها استفاده کرد. البته اگر نورگیر اتاقتان مناسب نیست، استفاده از چنین تکنیکهایی کاملا ضروری میشود.

با افزایش زندگی مدرن و شهری برای تامین مسکن کافی برای تمامی متقاضیان آن، ناگزیر به ساخت آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی با تراکم بالا هستیم که این امر موجب شده تا در متراژ های هرچند کم منازل، طراحی داخلی آن ها به گونه ای باشد که استفاده بهینه از تمامی متراژ صورت گیرد و تا حد امکان پاسخگوی تمامی نیاز های خانواده باشد. با وجود تمامی امتیازاتی که سرویس بهداشتی اختصاصی بهمراه دارد، در نظر گرفتن آن در طراحی اتاق خواب نیاز دارد تا متراژ کافی از خانه در اختیار طراح قرار گرفته باشد. به این صورت که قسمتی از درب کابینت به اندازه ی مشخصی برش می خورد تا دستگیره دقیقا داخل درب کابینت نصب شود. حتی داخل معماریهای مدرن هم دیده میشن. توجه: اگر فکر میکنید این رشته، یک رشته بسیار ساده است، باید بگوییم که در اشتباهید و این رشته هم سختیهایی دارد که باید آنها را بپذیرید و با آنها کنار بیایید . بهتر است بگوییم سبک Modern Mid-Century اشاره به دوران طلایی معماری مدرن در اواسط قرن بیستم دارد. برای پاسخ به این سوال و آشنایی با نکات طلایی انتخاب دستگیره با ما همراه باشید.

طریقه ورود به این رشته از دبیرستان و از شاخه کار و دانش است. این نما باید نشان دهنده هویت فضای داخلی آن بوده و به راحتی بتواند رده سنی دانش آموزان خود را به نمایش بگذارد. به هر حال دکوراسیون اتاق باید به گونهای باشد که فرد احساس راحتی و امنیت و آرامش کند. قصد تغییر دکوراسیون داخلی به شکل کلی را دارید یا تنها می خواهید هر قسمت از منزل را به صورت مرحله و با فاصله زمانی تغییر دهید؟ چند قدم تا طبیعت بیشتر فاصله ندارید. همچنین می توانید با استفاده از دو مدل دستگیره در چند سایز مختلف برای کابینت ها، ایده های خلاقانه و نوینی را به اجرا بگذارید. به خصوص اینکه انواع رنگ و طرح برای چوب وجود داره و میتونید چند تاش رو با هم ترکیب کنید. امیدوارم که بپسنیدن و ایدههای خودتون رو بهش اضافه کنید. امیدوارم اصل و مبنای آن جای دادن یک سرویس خواب به هر نحوی که هست نباشد!