دکور آشپزخانه صفر تا 100 به سبک بوهمی; 25 عکس و مدل

معمولاً در این سبک کابینت در ردیف پایین نصب می شود و دیوارها با قفسه ها و مکان هایی برای آویزان ظروف پر می شوند. در کنار کمدها یک قفسه بدون در یا در نهایت با در شیشه ای قرار دارد که برای قرار دادن چند ظروف داخل آن کاملا نمایان است. کابینت ها معمولا از چوب های منتخب ساخته می شوند و رنگ هایی مانند سبز و آبی لاجوردی بیشترین کاربرد را دارند. با توجه به اینکه در این سبک هیچ محدودیتی وجود ندارد، جنس و رنگ کابینت ها می تواند کاملا با سلیقه شما هماهنگ شود و رنگ و طرحی منحصر به فرد به دست آورد.

آنچه در این مقاله خواهید آموخت:

رنگ ها در آشپزخانه سبک بوهمی

بوهو برای آشپزخانه

رنگ در آشپزخانه های بوهمی

،یبی از مواد طبیعی در غذاهای بوهمیایی

5 تفاوت بین سبک های بوهمی و اسکاندیناویایی

ظروف آویزان در آشپزخانه

ع، آشپزخانه به سبک بوهمی

دکوراسیون آشپزخانه بوهمیایی

،یب ،اصر قدیمی و جدید

،اصر مختلف را در آشپزخانه ،یب کنید

بوهو یکی از بهترین سبک های دکوراسیون داخلی است که در آشپزخانه نیز استفاده می شود. وقتی صحبت از آشپزخانه های سبک بوهمی به میان می آید، رنگ و طرح کلی رنگ به کار رفته در فضا مهمترین نقطه شروع است. این پالت با رنگ های گرم پر شده است و می تو،د از رنگ های سبز تیره و تیره نیز برای کابینت استفاده کنید. استفاده از رنگ های نارنجی و مشتقات کف نیز به زیبایی این فضا بسیار افزوده و با این سبک در دکوراسیون آشپزخانه همخو، دارد.

آشپزخانه های سبک بوهمی آنها غنی از مواد طبیعی مانند چوب و سنگ هستند. می تو،د از سنگ کوارتز برای کانتر استفاده کنید و گرمای ویژه این ،صر منحصر به فرد را به محیط تزریق کنید. کفپوش های چوبی را انتخاب کنید و همچنین در نظر بگیرید که کابینت ها و قفسه های دیواری چوبی هستند.

با قفسه ها و چوب لباسی برای گلدان و سایر وسایل کوچک به فضای قدیمی و سنتی متصل خواهید شد. تکه های آویزان ظروف آشپزخانه در کنار اجاق گاز، سینک و گاهی در وسط آشپزخانه و روی سقف کاذب پایین تر از سایر ،مت های سقف قابل مشاهده است. این انتخاب کاملا شخصی است و با توجه به ابعاد آشپزخانه قابل تغییر است. مجموعه ای از ظروف، کاسه ها و بشقاب های قدیمی را می توان در قفسه های چوبی قرار داد و زیبایی بیشتری در فضا ایجاد کرد.

کمد لباس بوهمی

ظروف آویزان در آشپزخانه

آشپزخانه های بوهو می توانند از نظر طراحی بسیار متفاوت باشند و بسته به سلیقه و علایق فردی، رنگ و بویی کاملا منحصر به فرد به خود بگیرند. اما آنها به طور کلی یک چیز مش، دارند. راحتی و آرامش، پویایی و جذابیت را در اولویت قرار دهید! این فضای جذاب، آرام و پویا، فضایی دنج برای آشپزی است که مملو از تزئینات زیبا با نورهای ملایم است و همه این موارد در کنار هم روحیه خوب و انرژی مثبت بالا را به ارمغان می آورد. ،یب مدرنیته و معاصر در دل این سبک به آن شخصیت و منزلت بخشیده است.

گل ها و گیاهان به طور کلی در بوهمی استفاده می شود و در آشپزخانه نیز دیده می شود. آویزان ، گیاه، مانند پتوس و سرخس از دیوارکوب های چوبی و ماکرامه، قرار دادن گلدان روی قفسه ها و قفسه ها و یا حتی روی یخچال از مواردی است که می توان به آن اشاره کرد. در صورت کمبود جا برای قرار دادن گیاهان، گلدان ها را از سقف آویزان می کنند.

غذاهای بوهمیایی

یک آشپزخانه بوهمی معمولا با ،اصر مختلف، رنگ ها، مواد و وسایل قدیمی و مدرن مشخص می شود. دیوارهای پر جنب و جوش، لامپ های قدیمی، کاشی های کف طرح دار و سطوح کوارتز، ظروف قدیمی و ظروف آشپزخانه جدید، منسوجات رنگارنگ همگی می توانند در کنار هم برای ایجاد این فضای منحصر به فرد استفاده شوند. آشپزخانه های بوهمی اغلب حس متفاوتی دارند، زیرا معمولا با ،یبی از قطعات جدید و قدیمی دیده می شوند و این ،یب هیجان و جنب و جوش زیادی در خود دارد.

ظروف معلق در یک آشپزخانه غیرمتعارف

نصب چراغ های منحصر به فرد

استفاده از سینی های چوبی، قاشق و چنگال چوبی، ظروف ف،ی و سنگی در ،یب آشپزخانه به سبک بوهمی یافت می شود. ظروف سفالی نیز به طور گسترده در غذاهای بوهمیایی استفاده می شود. بیشتر ظروف سفالی با طرح ها و تصاویر متعدد از طبیعت و تصاویر من، برای فرهنگ های مختلف است.

دکوراسیون آشپزخانه بوهمیایی

آشپزخانه به سبک بوهمی

کمد آشپزخانه بوهمیایی

آشپزخانه به سبک بوهمین فضایی بسیار جذاب و زیباست که طرفداران زیادی دارد. اگر از فضاهای خنثی و مینیمال گریزان هستید، با انتخاب این سبک متفاوت، خانه و آشپزخانه خود را زیباتر کنید. فضایی پر از رنگ های زیبای درخشان، پویا و نور،، الهام گرفته از طبیعت آشپزخانه به سبک بوهمی سلطنت خواهد کرد. سبک بوهو رنگارنگ و روشن با ،یبی از ال،ا، دیوارپوش های ماکرامه و مجموعه ای پر از گیاهان سبز و طبیعی است. در ادامه این مقاله به تفصیل بیشتر می پردازیم غذاهای بوهمیایی ما پرداخت می کنیم

رنگ آشپزخانه به سبک بوهمی
استفاده از رنگ های مختلف در این فضا برخلاف آشپزخانه های مدرن و تک رنگ بسیار هیجان انگیز است. برخلاف سبک دکوراسیون مینیمال که به دنبال سادگی است، این سبک با شلوغی همراه است. چه در زمینه رنگ و چه در موارد دیگر.

مدل آشپزخانه بوهو با قفسه چوبی

چراغ های آویز با الهام از فرهنگ مراکش با آهن آلات پیچیده و شیشه های رنگی از جمله ،اصری هستند که برای نورپردازی آشپزخانه دیده می شوند. لامپ های ک،یک با اشکال خاص و منحنی های زیبا نیز زیبایی بیشتری را در این ،یب ایجاد کرده و آثار هنری من، این سبک هستند.

ع، آشپزخانه بوهمی
یکی از ویژگی های این سبک وجود قفسه های چوبی روی دیوار است که با ظروف رنگارنگ پر شده اند. در ،مت پایین این قفسه ها جایی برای آویزان ، چند ظروف آشپزخانه در نظر بگیرید.

چراغ حصیری آشپزخانه به سبک بوهو

نورپردازی آشپزخانه بوهمی

در این ،یب حتی می تو،د از ع، های خانوادگی روی دیوار یا کمد و روی یخچال استفاده کنید چرا که این سبک فضایی باز برای آزادی عمل است و سلیقه شخصی به راحتی در این سبک دیده می شود و زیبایی را ایجاد می کند.

راحتی و آرامش در آشپزخانه سبک بوهمی

10 تفاوت بین سبک بوهمی و سبک روستیک که باید بد،د!

از ظروف با مواد طبیعی استفاده کنید

آشپزخانه بوهمیایی با مواد طبیعی

استفاده از گل و گیاه

کابینت آشپزخانه به سبک بوهمیایی

آشپزخانه به سبک بوهمیراحتی و آرامش در آشپزخانه سبک بوهمی

منبع

استفاده از گل و گیاه

کابینت آشپزخانه به سبک بوهمیایی