دگرگونی آپارتمان ها در یک ساختمان مسکونی دهه 1900 توسط Plateau Collaboratif

اتاق نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب مستر و استودیو در ضلع محیطی خانه قرار دارند. بخش خدمات مرکزی شامل یک ورودی (که همچنین یک اتاق انتظار است) برای استودیو، دو حمام و فضاهای ذخیره سازی متعدد است. این جدایی با پوشش های مختلف کف مشخص می شود: یک کف چوبی در اتاق نشیمن، اتاق خواب و استودیو در مقابل یک کف بتنی در مناطق خدمتکار.

آپارتمان در سانتا جولیا 4

آپارتمان در سانتا جولیا 5

آپارتمان در سانتا جولیا 11

آپارتمان در سانتا جولیا 3

آپارتمان در سانتا جولیا 1

چیدمان جدید تمام فضاهای سرویس دهی را در یک منطقه مرکزی محصور می کند و از نظر بصری گوشه های مختلف آپارتمان را به هم متصل می کند. فضای مس، دیگر به اتاق‌های کوچک ت،یم نمی‌شود، بلکه یک محیط سیال واحد را تشکیل می‌دهد که نور ورودی را از تمام پنجره‌های خانه قطع می‌کند. برای به حدا،ر رساندن نور طبیعی در ناحیه مرکزی، تمام دیوارها و مبلمان رو به اتاق نشیمن با شیشه های عمودی پوشانده شده اند که اجازه می دهد نور طبیعی به فضای تاریک تر وارد شود.

آپارتمان در سانتا جولیا 7

این آپارتمان در یک ساختمان مس، از اوایل دهه 1900 در قلب منطقه Vanchiglia در تورین واقع شده است و خانه یک زوج جوان ایتالیایی-آرژانتینی است. پروژه شاهد بازسازی کامل یک آپارتمان 110 متر مربعی، که در اصل از یک ورودی/راهروی مرکزی بزرگ، یک آشپزخانه، یک اتاق نشیمن، دو اتاق خواب و یک حمام باریک تشکیل شده بود.

آپارتمان در سانتا جولیا 8

آپارتمان در سانتا جولیا 13

منبع

آپارتمان در سانتا جولیا 9

آپارتمان در سانتا جولیا 2

آپارتمان در سانتا جولیا 6

آپارتمان در سانتا جولیا 12