دیوارپوش بتنی چیست؟ مزایا، معایب و مدل بتن اکسپوز

دیوارپوش بتنی برای سرویس بهداشتی

دیوارپوش بتنی ا،پوز برای پذیرایی

در کنار تمام مزایا و نقاط مثبتی که پوشش های بتنی دارند، چند عیب و محدودیت نیز در آنها وجود دارد که در زمان انتخاب باید مد نظر قرار داد:

 • قیمت پنل های دیوارپوش بتنی بالا بوده و نصب آن نیز دستمزد بالاتری دارد.
 • نصب این دیوارپوش سخت بوده و باید به افراد ماهری سپرده شود.
 • وزن بالاتری نسبت به اغلب دیوارپوش ها داشته و حمل و نقل آن دشوارتر می باشد.

دیوارپوش بتنی کاربرد گسترده ای در دکوراسیون پیدا کرده و دلیل آن، مزایای متعدد این پوشش ها می باشد. این مزایا و نقاط قوت در طرح های ساده بتن ا،پوز و مدل های سه بعدی به چشم میخورد و عبارتند از:

 • جلوه ی ظاهری خوبی داشته و دارای تنوع در رنگ می باشد.
 • قابلیت رنگ پذیری دارد.
 • در برابر تغییرات آب و هوایی فرسوده نمی شود.
 • در برابر ضربه دچار ش،تن، خش و ساییدگی نمی شود.
 • در برابر حرارت مقاوم بوده و در تماس با شعله دچار اشتعال و سوختن نشده و تغییر شکل و رنگ نمی دهد.
 • در برابر نم و رطوبت مقاومت داشته و نفوذ آب در آن غیر ممکن است.
 • قابلیت رنگ آمیزی دارد.
 • برای نمای داخلی و خارجی من، می باشد.
 • از طول عمر بالایی برخوردار بوده و قیمت بالای آن توجیه اقتصادی دارد.

دیوارپوش بتنی در برابر رطوبت دچار فرسودگی نمی شود. تغییرات و نوسانات دمای حمام باعث ، خوردن این دیوارپوش نمی شود. دیوارپوش بتنی می تواند فضایی فوق مدرن را در سرویس بهداشتی به وجود آورده و سالها سالم و پابرجا مثل روز اول خود نمایی کند.
این دیوارپوش برای سرویس بهداشتی های بزرگ و پر نور من، تر می باشد. چنانچه برای مکان های کوچک آنها را در نظر گرفتید، باید به نورپردازی اهمیت بسیار زیادی بدهید، تا باعث کوچک و تاریک نشان دادن فضا نشود.

تایل بتنی دیواری برای دفاتر تجاری

دیوارپوش بتنی برای کافی شاپ

آنچه در این مطلب خواهید آموخت:

دیوارپوش بتنی (بتن ا،پوز) چیست؟

مدل های متنوع از کاربردهای مختلف بتن ا،پوز دیوار سه بعدی و ساده را در ادامه می تو،د مشاهده کنید.

دیوارپوش شیشه ای چیست؟

کاربرد دیوارپوش بتنی

دیوارپوش بتنی دکوراتیور یا بتن ا،پوز تایل های تولید شده از ،یبات بتن به همراه برخی مواد روان کننده برای بالا بردن تراکم و حذف حفرات و منافذ می باشد. وزن این تایل ها به اندازه بتن نیست زیرا مواد دیگری که در آن به کار برده می شوند سبک هستند. این دیوارپوش به رنگ های مشکی، خا،تری، سفید، طرح چوب بوده و قابلیت رنگ شدن دارند. در روند تولید بتن ا،پوز دیواری نیز می توانند تغییراتی در تناژ رنگ آن ایجاد کنند.
بتن ا،پوز دیوار به دو مدل ساده و سه بعدی تولید می شود و به علت مقاومتی بالایی که دیوارپوش بتنی دارد می توان از آن برای مکان های پرتردد و نماهای بیرونی ساختمان نیز استفاده کرد. تایل های بتنی دیواری در ابعاد 40*40 و 50*50 و 50*90 و 60*120 تولید شده و برای نصب آنها باید تخصص و مهارت کافی داشت.

بهترین دیوارپوش سرویس بهداشتی چیه؟

دیوارپوش بتنی برای کافی شاپ

مدل دیوارپوش بتنی

دیوارهایی آشپزخانه با کابینت پوشیده می شوند و فقط ،مت های کمی مثل پشت سینک و پشت اجاق گاز خالی می مانند. دیوارپوش بتنی پیشنهادی عالی برای دیوارپوش بین کابینتی می باشد زیرا این نسبت به رطوبت مقاومت است. این دیوارپوش برای پشت اجاق گاز نیز من، می باشد زیرا در برابر حرارت تغییر رنگ و شکل نداده و دچار حریق نمی شود.

مدل بتن ا،پوز سرویس بهداشتی و حمام

دیوارپوش بتنی برای اتاق خواب

تایل بتنی دیواری برای دفاتر تجاری

دیوارپوش بتنی ا،پوز برای پذیرایی

دیوارپوش بتنی برای تی وی روم

دیوارپوش بتنی به فضا اعتبار و اصالت تزریق می کند، از این رو برای این مکان من، می باشد. پنل های بتن ا،پوز که ابعاد مربعی دارند برای محیط های تجاری توصیه می شوند. در این دفاتر مابقی تج،ات را از صنایع چوبی انتخاب کنید تا تعادل برقرار شود.

دیوارپوش بتنی برای تی وی روم

دیوارپوش بتنی برای اتاق خواب

کلیک کنید و با بهترین انواع دیوارپوش برای اتاق خواب آشنا شوید

بتن ا،پوز آشپزخانه

تایل بتنی برای آشپزخانه و بین کابینتی

دیوارپوش بتنی برای سرویس بهداشتی

این دیوارپوش را برای یکی از دیوارهای تی وی روم انتخاب کنید. مثلا دیوار پشت تلویزیون و برای سایر دیوارها چوب یا طرح چوب انتخاب کنید. برای اینکه فضایی سنگین در اتاق تلویزیون حاکم نشود، از کفپوش چوبی استفاده کنید. بهترین شرایط برای تماشای فیلم در سکوت و آرامش می باشد، این سکوت را با دیوارپوش بتنی که عایق صدا می باشد تامین کنید.

دیوارپوش بتنی سه بعدی چیست

مزایا دیوارپوش بتنی دکوراتیو

دیوارپوش بتنی دکوراتیو

اگر منزل شما طبق یکی از سبک های مینیمال، روستیک یا مدرن دیزاین شده باشد، دیوارپوش بتنی دکوراتیو می تواند مکملی برای این سبک ها محسوب شود. اگر یکی از دیوارهای پذیرایی را به صورت پازلی با پنل های بتن ا،پوز و دیوارپوش چوبی بپوش،د، حرکتی جسورانه داشته اید که نتیجه اش خارق العاده خواهد بود.
این ،یب در مورد دیوارپوش بتن و سنگ نیز بسیار هیجان آور و زیبا خواهد شد و برای سبک روستیک من، می باشند. در این فضا نورپردازی اصولی،ا،سوری هایی درخشان به رنگ های سبز، طلایی و بژ می توانند تعادل و زیبایی را به بالاترین حد برسانند.

فضای کافی شاپ باید به گونه ای طراحی شود که آرامش در آن موج بزند. رنگ خا،تری از جمله رنگ هایی است که در دکوراسیون برای تزریق آرامش مورد استفاده قرار می گیرد. دیوارپوش بتنی در تناژهای مختلفی از خا،تری تولید می شود و برای دیوارپوش کافی شاپ من، باشد. این دیوارپوش عایق صوت بوده و از انتقال صدای بیرون به داخل کافی شاپ جلوگیری کرده و به آرامش این محیط کمک بیشتری می کند. با توجه به اینکه دیوارپوش بتنی قابلیت رنگ آمیزی دارد، گزینه من،ی برای گا،ی هنری و تراس نیز به شمار می رود.

امروزه به نمای حیاط اهمیت زیادی داده می شود، معماران با توجه به بالا رفتن هزینه ها از مصالحی استفاده می کنند که نیاز به نگهداری و تعمیرات نداشته و طول عمر و مقاومت بالایی داشته باشند. حیاط به ،وان مک، پرتردد که همواره در معرض برخورد با اشیا بوده و همچنین نور خورشید و گرمای تابستان و یخبندان زمستان را تحمل می کند و نیاز به پوششی دارد که در مقابل این موارد فرسوده نشود. دیوارپوش بتنی با مقاومت بالایی که دارد، انتخابی درست به ،وان دیوارپوش حیاط به شمار می رود.

مدل تایل بتنی دیوار

دیوارپوش بتنی دکوراتیو یکی از پوشش های همیشگی برای دیوارهای داخلی و خارجی ساختمان ها بوده و برای منازلی با سبک مدرن، روستیک و مینیمال یک انتخاب بسیار عالی می باشد. پوشش های بتنی از مقاومت بالایی در برابر ضربه، خش و رطوبت برخوردار می باشد و به صورت تایل هایی در ابعاد 40*40 و 50*50 و 50*90 و 60*120 در بازار موجود هستند. مزایا، معایب، کاربرد بتن ا،پوز دیوار در طرح های ساده و سه بعدی را در این بخش از مطالب دکوراسیون داخلی د،وز بررسی خواهیم کرد.

دیوارپوش بتنی دکوراتیو یا همان بتن ا،پوز دیوار به خاطر داشتن اغلب ویژگی های لازم برای یک دیوارپوش، می تواند برای مکان های گوناگون و زیادی مورد استفاده قرار گیرد. این دیوارپوش برای مکان هایی که از سبک مدرن و فوق مدرن پیروی می کنند کارایی داشته و اصالت و زیبایی خاصی را به محیط تزریق می کند. در ادامه این مطلب به چند مورد از این مکان ها اشاره می کنیم.

دیوارپوش برای آشپزخانه چی ب،یم؟

بتن ا،پوز کافی شاپ

طرح دیوارپوش بتنی دکوراتیو

برای نمای ساختمان باید از مصالحی استفاده کرد که علاوه بر زیبایی، در برابر نور خورشید، تغییرات دما و بارش مقاومت داشته باشد. دیوارپوش بتن ا،پوز به علت مقاومت در برابر این موارد می تواند گزینه ای من، برای نمای ساختمان باشد. این دیوارپوش در مناطق آب و هوایی مختلف طول عمر بالایی دارد.

دیوارپوش بتن ا،پوز برای حیاط

دیوارپوش بتنی چیست

تایل بتنی دیوار پذیرایی

بتن ا،پوز برای نمای بیرونی ساختمان

مدل بتن ا،پوز دیوار

بعد از یک روز کاری برای رفع خستگی احتیاج به محیطی دارید که ،ت باشد و آرامش را به شما هدیه بدهد. استفاده از رنگ های خنثی مثل خا،تری برای اتاق خواب می تواند عاملی برای رسیدن به آرامش باشد. دیوارپوش بتن ا،پوز با رنگ خا،تری می تواند نجات بخش شما باشد. این دیوارپوش عایق بوده و مانع تبادل صدا از طریق دیوارها می شود و همچنین به راحتی با رنگ های موجود در اتاق خواب هماهنگ و ست می شود.

بتن ا،پوز جدید


منبع: https://deconews.ir/%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%BE%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D8%AA%D9%86%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA/

دیوارپوش ماربل شیت چیست؟

دیوارپوش بتنی سه بعدی تمام ویژگی های بتن ساده را داشته و فقط دارای طرحهای برجسته 3d است. به دلیل منحصر به فرد بودن طرح اجرا شده روی بتن ا،پوز دیوار، به گزینه ای کاربردی برای پوشاندن دیوار هتل ها و رستوران ها تبدیل شده اند.

معایب دیوارپوش بتنی

دیوارپوش بتن ا،پوز برای حیاط

تایل بتنی برای آشپزخانه و بین کابینتی

مزایا دیوارپوش بتنی دکوراتیو

معایب دیوارپوش بتنی

مدل دیوارپوش بتنی

برای آشنایی با دیوارپوش سه بعدی کلیک کنید

دیوارپوش بتنی سه بعدی چیست؟

مدل دیوارپوش بتنی رنگی