راه حل مدرن هوشمند برای یک خانه کوچک شهری

متراژ 34 متر مربع 1

فضای 34 متر مربع 4

فضای 34 متر مربع 3

فضای 34 متر مربع 7

اگرچه صاحبان آپارتمان آن را مک، موقت برای زندگی دخترشان به ،وان دانشجو می دانند، اما این طراحی زیبا نشان می دهد که چگونه مسکن هوشمند می تواند با تمرکز بر سفر، تحرک و مینیمالیسم معاصر راه حلی موثر برای زندگی شهری باشد. معمار: Yevheniia Dubrovska; سال: 2019; مکان: کیف؛ مساحت: 36 متر مربع; ع،: Yevhenii Avramenko;

فضای 34 متر مربع 6

متراژ 34 متر مربع 5

فضای 34 متر مربع 2

منبع

طراحی داخلی از این آپارتمان 34 متری در کیف یک مثال هوشمندانه از نحوه استفاده بهینه از یک فضای کوچک است. با وجود اندازه جمع و جور آن، طراحی پلان باز چندین منطقه کاربردی از جمله آشپزخانه، اتاق غذاخوری، میز آرایش، تخت با سینمای خانگی، بالکن راحت و حمام را فراهم می کند. استفاده از فضای ذخیره سازی داخلی به کارآمد و تمیز نگه داشتن فضا کمک می کند.

پالت رنگ در سرتاسر آپارتمان خنثی و آرامش بخش است، با وسایل چوبی گرم که در مقابل کف تزئینی بتونی و دیوارهای خا،تری سفید متضاد هستند. بافت های Terr،o و صاف ، متضاد خا،تری کف ها و منسوجات یک کنار هم قرار گرفتن بصری چشمگیر ایجاد می کند. یک میز ناهار خوری منحصر به فرد با یک نیمکت روکش شده، حس شهری مدرن را به فضای نشیمن با پلان باز می بخشد.

میز کنسول مشخصه همراه با صندلی های زیبا توسط Billiani به وضوح منطقه غذاخوری را مشخص می کند. ما ساخت و ساز چوبی سفارشی را دوست داریم که جداسازی عملکردی بین ناهار خوری، محل کار و استراحت، جدا از وسایل آشپزخانه را فراهم می کند. یک راه حل هوشمندانه و کاربردی برای یک آپارتمان کوچک شهری.