رستوران ابو گش توسط Studio SHOO

تیراندازی استودیو رستوران ابو گش ۱۳

منبع

دیوارها با رنگ های روشن و افزودن سایه های پررنگ آبی، صورتی و زرد تزئین شده اند. چراغ‌های دکوراتیو قدیمی دهه 60 از سقف آویزان می‌شوند و نوری گرم و آرام ارائه می‌دهند. هر لامپ منحصر به فرد است، با داستان خاص خود، که در یک کارگاه قدیمی انتخاب شده است. دو پنجره پلی کربنات قوسی زرد تزئین شده به گونه ای طراحی شده اند که با نور طبیعی خانه ،یب شوند. مبلمان نیز با فضا ،یب شده و بخشی از تصویر کلی شده است. میزهای بلوط جامد، صندلی های چند رنگ، پاها، طاقچه های پنجره و قفسه های منحنی.

استودیو رستوران ابو گش شو 8

یک جدید کافه با غذاهای اصیل اسرائیلی در یک ساختمان کوچک تاریخی دو طبقه از یک استودیوی خلاق سابق واقع شده بود. فضای داخلی توسط استودیو طراحی و معماری توسعه داده شده است – استودیو SHOO.

استودیو رستوران ابو گش شو 12

هنگام برچیدن سازه طبقه دوم، یک حفره در سقف پیدا کردیم. در طول تحقیق در مورد تاریخچه ساختمان و تحقیق در مورد مواد عکاسی آرشیوی متوجه شدیم که از این حفره در سقف برای شومینه استفاده می شده است. بنابراین تصمیم بر این شد که آن را مهر و موم نکنیم و از این راه به نفع ما استفاده شد – ما یک لوستر دو سطحی را به ،وان نوعی اتصال بین دو طبقه طراحی کردیم.

پس از صعود به طبقه دوم، میهمان با یک فضای استراحت برای گفت،ای آرام و خصوصی و همچنین فضای آمفی تئاتر برای گردهمایی ها، کنفرانس ها و رویدادهای مختلف از مهمان استقبال می کند. فضای رنگارنگ اسرائیل نیز با جزئیات معتبر برجسته شده بود: بشقاب های نقاشی شده، عتیقه فروشی ها، یک پنکه و بسیاری از تزئینات کوچک.

استودیو رستوران ابو گش شو 1

ما با کار دشواری روبرو شدیم – اولاً باید فضای منحصر به فرد داخل ساختمان را که در هنگام ایجاد اولین ابوگوش در کوچه Sivtsev Vrajek به دست آمد حفظ می کردیم و از طرف دیگر باید با دقت نقاط تماس جدیدی را برای مهمانان عزیزمان معرفی می کردیم. ، – به گفته شوشانا، معمار ارشد.

تیراندازی استودیو رستوران ابو گش 14

استودیو رستوران ابو گش شو 6

یک میز بزرگ مش، وجود دارد که برای شرکت دوستان / همکارها و خانواده ها در مرکز اتاق طراحی شده است و از طاقچه های پنجره با بالش های نرم نیز برای لذت بردن مهمانان استفاده می شود. همچنین امکانات متنوعی برای چیدمان میز میزها در محوطه مبل فرانسوی فراهم کرده ایم. برای یک میان وعده سریع، جلسات آنلاین، درس های زوم، نقاطی با سوکت در نزدیکی چشمه طراحی کرده ایم.

استودیو رستوران ابو گش شو 5

استودیو رستوران ابو گش شو 7

استودیو رستوران ابو گش شو 3

طرح چاپ کاشی توسط الیزا پاسینو. رنگ‌های اصلی ما – صورتی، آبی روشن و آبی تیره را با شکل قوس‌هایی که در فضای داخلی وجود دارد، ،یب می‌کند. نزدیک در ورودی بازاری با محصولات اسرائیلی و قفسه هایی با ظروف دست ساز برای فروش وجود دارد.

هنگام ورود، مهمانان با یک راهرو آبی نیمه شب با پرده ها استقبال می کنند که پس از باز شدن، شما را از طریق طاق نما به اتاق نمای آشپزخانه می برد که با کاشی های دست ساز ساخته شده است. جایی که مشتریان می توانند شاهد روند بی نظیر تهیه غذاهای اسرائیلی باشند.

استودیو رستوران ابو گش شو 11

استودیو رستوران ابوگوش شو ۲