رستوران FoodX Poznan توسط حالت: معماران لینا

با الهام از سبک آن سال ها، تصمیم گرفتیم از بلوک شیشه ای استفاده کنیم که در آن زمان بسیار محبوب بود. از آنها برای ایجاد میله و به ،وان یک ،صر تکمیل کننده روی برخی از دیوارها استفاده می شد. یکی دیگر از ،اصر مهم فضاساز، آینه های گنبدی شکل خیابان است که بر روی دیوارها و سقف قرار گرفته اند که با ت،یر خود جلوه زیبایی شناختی را بیشتر می کنند.

ما عاشق سرمایه‌گذار، هستیم که با ایده‌های دیوانه‌کننده، ذهنیت باز و خلاصه‌ای فوق‌العاده به سراغ ما می‌آیند – تیم FoodX به این دسته تعلق دارد، غذای آنها – هنر خیاب، واقعی در بشقاب – می‌گوید پاول گاروس، یکی از بنیان‌گذاران مد: استودیو lina™ .

رستوران مد فود، لینا آرشیتکت 5

رستوران مد فود، معماران لینا 2

یرزی وونیاک، یکی از بنیانگذاران رستوران، می گوید: تمام مبلمان رستوران به صورت سفارشی طراحی و ساخته شده اند تا کاملاً با فضای داخلی مطابقت داشته باشند. مد: studio lina™.

رستوران مد فود، لینا معماران 3

رستوران مد فود، لینا آرشیتکت 8

رستوران مد فود، لینا معماران ۶

رستوران مد فود، لینا معماران 4

،یب هنر خیاب، خوب و ویدیوهای نمادین دهه 90 برجسته از آ،ین پروژه ایجاد شده توسط طراحان مد:lina™. در مرکز شهر پو،ن، استودیوی طراحی لهست، مک، را ایجاد کرده است که تیم FoodX با ایده های جسورانه خود در آن حکومت می کند.

رستوران مد فود، لینا معماران 9

منبع

مالکان از ما خواستند با استفاده از برخی از راه حل های توسعه یافته در تلاش های قبلی خود و همچنین برندسازی با استفاده از پالت رنگی خارق العاده و تعداد زیادی چراغ نئون، پروژه ای را در پو،ن آماده کنیم. الهام بخش مستقیماً از خود منوی ارائه شده توسط مارک های سازنده مفهوم FoodX: آقای پنکیک پو،ن، PIZZA BOYZ، G،st Burger و Vegan Pizza Club است.

کینگا کین، معمار اصلی پروژه، می‌گوید: این مکان به سبکی بسیار «خیاب،» و با رنگ‌هایی مستقیماً از دهه‌های 1980 و 1990، مستقیماً از کلیپ‌های رنگارنگ تلویزیون موسیقی پاپ، هنگام پخش موسیقی ایجاد شد. .

فضای داخلی توسط شیب رنگ های پاستلی که از میان دیوارها و مبلمان عبور می کند، غالب است. ما یک فویل آفتاب‌پرست‌مانند را روی پنجره‌های بیرونی پیشنهاد دادیم که مشتریان بیشتری را با این فضای رنگارنگ آشنا می‌کند و آنها را به دنیای دیوانه‌وار دهه 90 می‌برد.

رستوران مد فود، لینا معماران 1

رستوران مد فود، لینا معماران ۷