رنگ راه را برای خانه سالمندان هموار می کند


مرکز دکوراتور Dulux از بازسازی خانه مراقبت پارکلندز در راوکلیف، یورکشایر حمایت کرد و به ،نان کمک کرد تا با ارائه نقاشی هایی که به راحتی به آنها کمک می کند تا اتاق های خود را تشخیص دهند استقلال خود را حفظ کنند.

پارکلندز یک خانه سالمندان خصوصی است که حدود 30 ،ن را در خود جای داده و متخصص در زوال عقل و مراقبت از سالمندان است. این خانه 250 پوند کمک مالی از مرکز دکوراتور Dulux دریافت کرد تا خانه را جوان کند و آن را به محیطی راحت تر برای ،نان تبدیل کند.

رنگ برای کمک به افراد مبتلا به زوال عقل برای حفظ استقلال خود با تسهیل جهت گیری ضروری است. این مورد در هنگام انتخاب رنگ رنگ برای تزئین مجدد درهای اتاق خواب در پارکلندز در نظر گرفته شد. آنها باید جسور باشند تا اطمینان حاصل شود که آنها به راحتی پیدا می شوند و قابل تشخیص هستند. رنگ های انتخاب شده قرمز فلفلی روشن، پوست لیمو، گل شور و سبز مریم گلی بودند.

مرکز دکوراتور Dulux در Pontefract، Dulux Trade Diamond Satinwood را در این سایه‌ها اهدا کرد تا درب‌های اتاق خواب را تازه کرده و ظاهری محکم و بادوام ارائه دهد. این رنگ از فناوری مبتنی بر آب استفاده می کند که زرد نمی شود، به این م،ی که نیاز کمتری به رنگ معمولی لمسی وجود دارد و در نتیجه کمترین اختلال را برای کارکنان و ،نان طول، مدت ایجاد می کند. رنگ همچنین به سرعت خشک می شود و باعث کاهش اختلال در فرآیند اعمال می شود.

کیمبرلی گریوز، مدیر خانه در Par،ds Care Home، از نتایج ،سند است. او گفت: “نه تنها درها عالی به نظر می رسند، بلکه ما از مزایایی که رنگ های جدید برای ،نانمان به ارمغان آورده اند نیز ،سندیم. شگفت‌انگیز است که چگونه رنگ می‌تواند به ما کمک کند تا مراقبت‌های باکیفیت را ادامه دهیم و رنگ را هم از نظر فیزیکی و هم از نظر احساسی به خانه بیاوریم.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع