رنگ زیتونی تیره برای یک آپارتمان کلاسیک و مجلل در مسکو

به طور کلی، این آپارتمان ،یبی عالی از ،اصر لو، مدرن و ک،یک دارد که در عین به حدا،ر رساندن نور طبیعی و فضای موجود، فضای اصلی آپارتمان را کاملا حفظ می کند.

آپارتمان معماری INT2 مسکو 12

کمد لباس و انباری دایره ای با قفسه کتاب نیز در فضای مرکزی قرار دارد و نقاط کانونی بصری اصلی داخلی در اطراف آن چیده شده است. ،مت ناهار خوری با صندلی های زیتونی و میز مرمری گرد با پایه برنجی از راهرو قابل مشاهده است، در حالی که ،مت نشیمنگاه هنگام عبور به اتاق خواب نمایان می شود. یک نیمکت با یک آینه گرد بزرگ از اتاق غذاخوری قابل مشاهده است و یک مجسمه با ورود به آپارتمان به نقطه کانونی اصلی تبدیل می شود.

طراحی داخلی زیبایی شناسی مینیمالیستی را با ،اصر ک،یک ،یب می کند، مانند استفاده از کفپوش بلوط ،یسی، سنگ طبیعی در حمام و ورودی، و پانل های ک،یک بازسازی شده بر روی دیوارها که تبدیل به توری های ظریف برای استتار رادیاتورهای زیر پنجره ها می شود. در نهایت، چندین اثر هنری مدرن در قاب‌های طلایی سنتی ارائه شده‌اند که تلفیقی از ،اصر ک،یک و معاصر را در این پروژه طراحی داخلی خیره‌کننده ایجاد می‌کنند.

تیم طراحی ،یبی از قطعات مدرن مجلل (مانند بلوک‌های تیره در چیدمان آشپزخانه) و مبلمان اسکاندیناویایی تمیز را در فضای نشیمن جایگزین ،د و این به طراحی پویایی آرامش بخش می‌دهد.

آپارتمان معماری INT2 مسکو 2

فضای عمومی آپارتمان به سه ،مت ت،یم می شود: اتاق نشیمن، اتاق ناهارخوری و آشپزخانه که با یک پارتیشن شیشه ای با قاب مشکی رنگ از فضای مش، جدا شده است. این ویژگی به حفظ حس فضای مش، کمک می کند و در عین حال محافظت بیشتری در برابر بوی آشپزی ایجاد می کند.

آپارتمان معماری INT2 مسکو 7

آپارتمان معماری INT2 مسکو 5

آپارتمان معماری INT2 مسکو 4

آپارتمان معماری INT2 مسکو 15

آپارتمان معماری INT2 مسکو 1

آپارتمان معماری INT2 مسکو 16

آ،ین پروژه طراحی داخلی توسط معمار، از سن پترزبورگ معماری INT2 یک آپارتمان خیره کننده واقع در یک مجتمع مس، جدید در نزدیکی پارک پتروفسکی ارائه می دهد. هدف اصلی این پروژه حفظ فضای اصلی آپارتمان بود که دارای پنجره های بزرگ است که فضای داخلی را با نور طبیعی پر می کند.

آپارتمان معماری INT2 مسکو 11

منبع

آپارتمان معماری INT2 مسکو 8

آپارتمان معماری INT2 مسکو 9

آپارتمان معماری INT2 مسکو 6

آپارتمان معماری INT2 مسکو 3

آپارتمان معماری INT2 مسکو 14

برای دستیابی به این هدف، معماران مناطق اصلی نشیمن، از جمله اتاق نشیمن، اتاق غذاخوری و اتاق خواب را در امتداد پنجره ها قرار دادند. در همین حال، اتاق های کمکی مانند کمد لباس، اتاق رختشویی و حمام، در “منطقه تاریک” مرکزی قرار دارند.

اتاق خواب ها از همان رویکرد طراحی برخوردارند، فضا را گسترش می دهند و نور طبیعی را از طریق استفاده از یک پارتیشن شیشه ای بین اتاق خواب و حمام حفظ می کنند. در اینجا، یک محیط مجلل تر و منحط به هویتی گرم می بخشد – رنگ های تیره، قاب های طلایی درخشان و فراو، سنگ مرمر و ترازو، حس غار مانندی را در ،مت های نشیمن و حمام ایجاد می کند.