رنگ های COAT برای ایلا عالی هستند


COAT Paints محدوده رنگ خود را به ila، یک توسعه دهنده رو به رشد ساخت به اجاره (BTR) عرضه می کند. ایلا با مجموعه ای مس، از 4000 خانه در شهرهای بزرگ بریت،ا، بر ارائه آپارتمان های اجاره ای با کیفیت بالا متمرکز شده است.

رنگ های COAT دارای گواهی B-Corp به ،وان “اقلیم مثبت” توصیف می شوند. رنگ‌های مبتنی بر آب 100% کم VOC آنها برای ایجاد کدورت و دوام بالا فرموله شده‌اند و به‌تازگی به سفارش ساخته شده‌اند. بازیافت 360 حلقه به این م،ی است که مشتریان می‌توانند رنگ و قوطی‌های اضافی را برای بازیافت 100 درصدی بازگردانند، که به م،ی دفن ، صفر است.

کاترین مورگان، مدیر عملیات در ila اظهار نظر کردما از شراکت با COAT Paints و ارائه رنگ ممتاز آنها به ،نین خود هیجان زده هستیم. هدف ما ارائه خانه‌هایی با کیفیت بالا به ،نان است که نیازها و ترجیحات منحصربه‌فرد آنها را برآورده می‌کند، و پالت رنگ‌های سازگار با محیط زیست COAT کاملاً با دیدگاه ما هماهنگ است.

راب آبراهامز، یکی از بنیانگذاران COAT Paints، گفت: رنگ‌های COAT با استفاده از فناوری نانو پیشرفته ساخته می‌شوند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا عاری از مواد مضر مانند سطوح بالای VOC، حلال‌ها و فرمالدئید باشند. این باعث می‌شود که رنگ‌های COAT گزینه ای امن‌تر و سالم‌تر برای ،نان ایلا و خانواده‌هایشان باشد.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع