زبان را با برادیت بشکنید


با توجه به اینکه معاملات ساخت و ساز و تزئینات تحت تأثیر افزایش گسترده قیمت ها قرار گرفته اند، تلاش برای کاهش هزینه ها با انتخاب محصولات ارزان تر می تواند وسوسه انگیز باشد. اما این می تواند تأثیر م،بی بر کیفیت کار تمام شده داشته باشد. بنابراین هنگام انتخاب یک محصول باید به دنبال چه چیزی باشید و تمام اصطلاحات فنی به چه چیزی خلاصه می شود؟

مار، کاسگرو، مدیر فنی این شرکت می گوید: «در Bradite، ما در طراحی محصولاتمان هم مسائل زیبایی شناختی و هم مسائل حفاظتی را در نظر می گیریم. فرمول‌های مبتنی بر آب ما شامل رنگدانه‌ها، ،باننده‌های تخصصی، تینرها، ضخیم‌کننده‌ها و افزودنی‌ها هستند.

رنگ های مبتنی بر آب عملا بی بو هستند و به سرعت خشک می شوند. ا،تندرها برای کنترل خواصی مانند مقاومت در برابر ، گلی، مقاومت سایشی، براقی یا درخشندگی، رنگ و کدورت استفاده می شوند.

ک،ورهای تخصصی با کیفیت بالا برای اطمینان از ،بیدن رنگ به چیزی که نقاشی می کنید بسیار مهم هستند. شما باید محصول من،ی را برای زیرلایه ای که رنگ می کنید و شرایطی که احتمال دارد با آن مواجه شود انتخاب کنید.

صرفه جویی در هزینه

رنگ های برادیت سخت و بادوام هستند. این یک ملاحظات کلیدی است زیرا به این م،ی است که چرخه های دکوراسیون مجدد می تواند بسیار طول، تر باشد و هزینه ها را برای مشتری کاهش دهد. سه سطح ،ب استفاده می شود: بایندرهای پایه، بایندرهای با کارایی بالا و اکریلیک های متقاطع.

یک پایه ،ب، ذرات رنگ را به اندازه کافی به هم متصل می کند، اما می تواند

با گذشت زمان ،اب می شوند، در حالی که یک ،ب با کیفیت بالا آنها را بسیار محکم تر به هم متصل می کند. اگر سطح رنگ شده را با ،ب پایه مالش دهید، می تو،د 100 مالش قبل از ش،تن فیلم انجام دهید. اما با یک ک،ور با کارایی بالا، می تو،د 2000 تا 3000 اسکراب را قبل از دیدن هر گونه آسیب انجام دهید.

فناوری بایندر مورد استفاده در محدوده One Can ما Ambient Cure Acrylic است. هنگامی که این ،ب اعمال می شود، واکنش شیمیایی دیگری روی بستر رخ می دهد، بنابراین ،بندگی قوی تر می شود – تا 10000 اسکراب بیشتر.

خشک کننده سریع

این محصولات تقریباً به هر بستری از جمله سطوح بالقوه دشوار مانند شیشه و سرامیک می‌،بند. آزمایش خاصی که با One Can Eggs، انجام شد شامل نقاشی روی پی وی سی و پانل های چوبی بود که سپس به مدت دو سال در آب غوطه ور شدند. پانل ها هنوز در شرایط بسیار خوبی بودند که بیرون آمدند.

به لطف این فناوری اتصال متقابل، محصولات ما مقاومت و خشک شدن سریع بدون مصالحه را با هم ،یب می کنند. وان قوطی در 30 دقیقه خشک می شود و می توان در عرض یک ساعت بیش از حد روکش کرد، رنگ انتخاب شده تاثیری در ماندگاری ندارد.

پوشش رنگ معمولاً بین 12 تا 14 متر مربع در لیتر است، اما آنچه که بسیار مهم است، عملکرد رنگ پس از استفاده است و این جایی است که محصولات Bradite عملکرد خوبی دارند. فرقی نمی‌کند از One Can Matt یا Egg S،، Floor-It (که سطوح آسفالت و آسفالت را کنترل می‌کند) یا Roadline Paint (برای استفاده در جاده‌ها، باند فرودگاه‌ها، پارکینگ‌ها و سطوح ورزشی) همه کاره استفاده می‌کنید، طیف Bradite پوششی با کیفیت بالا و بادوام ارائه می‌دهد. .

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع