زنان نشان خود را در Bagnalls می گذارند


،ن هنوز در بخش ساخت و ساز بسیار کم حضور دارند و تنها 20 درصد از نیروی کار را تشکیل می دهند. این نابرابری در زیر بخش نقاشی و دکوراسیون بیشتر است، جایی که ،ن زده می شود که تنها 7.2٪ از کارکنان زن هستند.

همزمان با روز جه، زن (8 مارس).ه) پنج زن در سمت‌های مختلف در شرکت نقاشی و تزئینات Bagnalls، تجربیات خود در این بخش و همچنین چالش‌هایی را که با آن روبرو بوده‌اند، بازگو می‌کنند.

از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که با آن‌ها روبرو بودید و نحوه غلبه بر آنها بگویید.

جوآن گوالدا: مدیر بازاریابی گروه

تا آنجا که چالش های شغلی من وجود دارد، تعداد کمی وجود داشته است، من در سال 1990 شروع به کار کردم، زم، که استانداردهای برابری و رفتار در محیط کار امروز کاملاً متفاوت بود. از اظهار نظرهای ناپسند گرفته تا اظهارات ظریف در مورد موفقیت ،ن متغیر بود. من استقامت کردم و ارزش خود را ثابت کردم و به همین دلیل شناخته شدم و پاداش گرفتم. در بگنا،، فوق لیسانس گرفتم، ترفیع گرفتم و صاحب یک دختر شدم.

جین پاتر: مدیر شعبه، لیدز و یورک

درسی مهمی که یاد گرفتم این است که شما می تو،د آن را انجام دهید – اما این بدان م،ا نیست که باید آن را به تنهایی انجام دهید. همکاران من در همه سطوح بسیار حامی هستند و مواقعی وجود دارد که باید از آنها حمایت و تعهد بخواهم. می دانم که وقتی از یک همکار خواسته شود به من کمک می کند تا به اه،م برسم و بالع،.

ابی جانسون: نقاش و دکوراتور

سازگاری با بیماری همه گیر و یک روش کاملاً جدید کار در ابتدا یک مبارزه بود. ما هنوز در مورد بهداشت، بهداشت و ایمنی سختگیر هستیم، اما همه‌گیری این وضعیت را به سطح جدیدی رسانده و نحوه عملکرد روزانه ما را تغییر داده است. من دوست دارم یک روتین داشته باشم – بنابراین در چند ماه اول عادت کردم، اما از پس آن برآمدم.

بکی اسلیتر: مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و کیفیت (SHEQ)

پیوستن به Bagnalls در آغاز همه‌گیری ویروس کرونا، زیرا برنامه‌های پروژه و روش‌های استاندارد کار ما کاملاً مختل شده بود. من چیزهای زیادی در مورد چگونگی انجام امور روزانه و اطمینان از این که تمام تصمیماتی که می گیریم همچنان ایمنی کارکنان و مشتریانمان را در اولویت قرار می دهد، یاد گرفتم.

کتی بوت: مدیر قراردادها، ولورهمپتون

شروع یک نقش جدید بدون تجربه در صنعت برای من یک چالش بود – یک چالش خوش آمدید! کمبود ،ن در نقاشی و تزئینات محسوس است و من گاهی اوقات وقتی مردم متوجه می‌شوند که یک زن پروژه آنها را مدیریت می‌کند، اظهارات گسترده یا واکنش‌های شگفت‌انگیزی دریافت می‌کنم، با این حال، به مرور زمان در محل کار ثابت می‌کنم که چه توانایی‌هایی دارم.

برای خانم هایی که می خواهند وارد نقاشی و دکوراسیون شوند، چه توصیه ای به آنها می کنید؟

جوآن: در مورد بخش پیش داوری نکنید. صنعت رنگ بسیار گسترده است – از همکاری با شرکت های بزرگ بلو چیپ مانند Akzo Nobel (Dulux) تا شرکت های کوچک داربست، نقش ،ن بسیار گسترده است. بگنا، گواه این است که فرصت های زیادی برای ،ن وجود دارد و هیچ نقشی، چه نقاش در محل و چه عضو هیئت مدیره، نامحدود است. چه به ،وان یک شاگرد شروع کنید، چه فارغ التحصیل شوید یا فارغ التحصیل شوید، این صنعتی است که با آموزش و توسعه من، می تو،د سرپرستان، مدیران و حتی مدیران فردا شوید.

جوآن: گیر کرده! از به دست آوردن فرصت‌ها به محض به وجود آمدن نترسید – آنچه را که می‌خواهید انجام دهید، کشف کنید و با هر دو دست از آن استفاده کنید. بدون در نظر گرفتن سن و جنس، فرصت های بسیار خوبی برای افراد وجود دارد که به این صنعت بپیوندند. آنها را بگیر

کیتی: خودتان باشید و همیشه تلاش کنید تا بهترین باشید. با آ،ین صلاحیت ها، استانداردهای صنعت و مهارت های مدیریتی به روز باشید زیرا زم، که روی آنها سرمایه گذاری می کنید بسیار ارزشمند خواهد بود. در عین حال، یک قدم جلوتر بم،د و زم، که فرصت‌ها پیش آمد عقب ننشینید. به یاد داشته باشید که همه انسان هستند و اشکالی ندارد که در حین یادگیری اشتباه کنید.

بکی: به خودت ایمان داشته باش، به خودت ایمان داشته باش و هرگز از پرسیدن نترس.

ابی: گاهی اوقات در چنین صنعت مردانه به پوست ضخیم نیاز دارید – اما این کار را انجام دهید. افراد در Bagnalls دوست داشتنی بوده اند و اگرچه من اغلب تنها زنی هستم که در یک موقعیت خاص قرار دارد، به ندرت احساس می کنم کنار گذاشته شده یا با تعصب مواجه می شوم. تجربه کلی من در این صنعت بسیار ارزشمند بوده است و فرصت های شگفت انگیز زیادی به من داده است که اصلاً از آن پشیمان نیستم. خلاصه برو، ما به خانم های بیشتری در نقاشی و دکوراسیون نیاز داریم!

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:
تبلیغات:

منبع