سالن زیبایی جولی توسط استودیو رینا لوکو

میز پذیرایی یکپارچه از سنگ کوارتز ساخته شده است. انعکاس در آینه یک بعد اضافی از هندسه و یک نگاه T شکل به میز ایجاد می کند. اتاق انتظار با صندلی‌های قدیمی والتر نول در مخمل بژ و میز قهوه‌خوری که از تراورتن و فولاد ضد زنگ ساخته شده است، طبق طرح طراحی ما تزئین شده است. کابینت و دیوارها به یک رنگ رنگ آمیزی شده اند، بنابراین فضا یکپارچه به نظر می رسد.

منبع

پروژه رینا لوکو شاد 11

یکی از لهجه های اصلی داخلی، سقف نور، است که به آینه باز می شود. دومی به صورت بصری منطقه را گسترش می دهد، جایی که ما حدا،ر عملکرد را در حداقل متر مربع داریم. سقف از توری با دیودهای گرم و سرد ساخته شده است که از جلوه طبیعی نور روز تقلید می کند. توری با یک بوم پی وی سی پوشانده شده است و طرح کلی دقیق با جزئیات قاب سیاه ایجاد شده است. سطح سقف در هر طرف جعبه نور کاهش می یابد – سیستم تهویه و تهویه مطبوع در این طاقچه پنهان است. در واقع، راه حل تهویه یکی از سخت ترین راه حل ها در کل پروژه بود. با این حال، ما از تکنیک “فضای نازک” استفاده کردیم و مهندسان ما با در نظر گرفتن تمام محدودیت ها موفق شدند به طور موثر آب و هوای داخلی را تنظیم کنند.

پروژه رینا لوکو شاد 16

پروژه رینا لاوکو شاد 9

پروژه رینا لاوکو مری 1

پروژه رینا لاوکو شاد 8

تمام مبلمان، به استثنای صندلی، به صورت انحصاری برای این پروژه ساخته شده است. با وجود اینکه فضا بسیار کوچک است، پروژه از نظر فنی چالش برانگیز بود. تیم ساخت و ساز ما مجبور شد برای تکمیل پروژه طبق برنامه، اضافه کاری انجام دهد. و ما انجام دادیم.

پروژه رینا لاوکو شاد 7

همه ما در سخت ترین و ترسناک ترین زمان زندگی می کنیم. و ما سعی می کنیم به زندگی ادامه دهیم، به امید اینکه صلح فرا برسد و خشونت را متوقف کند. برای مدتی هیچ منبع احساسی برای ارسال یا نوشتن چیزی نداشتیم. در حال حاضر استودیو ما بسته است و تیم ما نسبتاً امن است. و ما باید ادامه دهیم و تمام تلاش خود را برای آوردن زیبایی و مهرب، بیشتر به این دنیا انجام دهیم. تصمیم گرفتیم سکوت را بشکنیم و پروژه جدید خود را ارائه دهیم – سالن زیبایی جولی در کیف این سالن به دلیل جنگ موقتا تعطیل است اما به زودی بازگشایی خواهد شد. و هر یک از ما باید قدرت ادامه کار خود را پیدا کنیم و به سمت آینده روشن خود پیش برویم.

این شی که قبلا به ،وان یک سالن مو خدمت می کرد، در طبقه اول ساختم، متعلق به دهه 1950 در بلوار Lesya Ukrainka در مرکز تجاری شهر قرار دارد. نمای بیرونی با شخصیت، رنگ و سبک تاریخی ساختمان ،یب می شود. برای تأکید بر ریتم بصری شی، نما از علائم و گرافیتی پاک شده است. THE نوسازی فضا و گروه ورودی 6 ماه طول کشید. این پلان شامل فضاهای زیر است: ،مت انتظار، پذیرایی، ،مت فروش لوازم آرایش، 4 عدد صندلی آرایش و استایل، میز م،کور، 2 صندلی برای سرویس همزمان، سینک با دو صندلی، انباری برای رنگ. بار، سالن زیبایی، آشپزخانه و رختکن کارکنان، توالت ها.

پروژه رینا لاوکو شاد 5

آینه های آرایش در روکش بلوط و دارای نور اضافی هستند. این آینه ها با الهام از ست روشویی سه تکه سنتی، روایت دنج مش، با صندلی های قدیمی را ایجاد می کنند. پایه خود از یک ف، ا،ید شده با لکه های رنگی مشخص ساخته شده است. در داخل غرفه ها کابل های برق مخفی وجود دارد. مبلمان چوبی و میز ماساژ از روکش بلوط مشابه ساخته شده است.

پروژه رینا لوکو شاد 14

پروژه رینا لاوکو مری 3

دیوار اصلی با سنگ طبیعی – تراورتن قرمز تزئین شده است که با دست به رنگ صورتی کم رنگ زبر شده است. لبه ها نیز برای ایجاد یک جلوه طبیعی به صورت دستی پردازش شده اند. این نه تنها یک راه حل زیبایی شناختی است، بلکه یک راه حل کاربردی است، زیرا سنگ دیوار را از خاک در ناحیه پایین محافظت می کند. زیرپایی ها از فولاد ضد زنگ ساخته شده اند و به طور مستقیم در خود تراورتن، روی پین های نصب شده قبلی، پیچ خورده اند.

پروژه رینا لاوکو شاد 4

پروژه رینا لوکو شاد 19

پس از ورود به سالن، مشتریان می توانند با محصولات آرایشی، قفسه را بررسی کنند. قفسه های لوازم آرایشی از شیشه 10 میلی متری ساخته شده و با بست مخفی روی لوله های ف،ی قرار می گیرند. صفحه میز میله رنگی از موادی مشابه میز پذیرایی ساخته شده است. مواد مبلمان رنگ و مواد تهاجمی را جذب نمی کند، در حالی که رنگ های آن از طرح رنگ خاموش پشتیب، می کند. منطقه خدمات همزمان با یک پارتیشن شیشه ای کشویی از هم جدا شده است. بخش شیشه ای مات شده است که باعث می شود در طول عمل زیبایی احساس حریم خصوصی داشته باشید.

هدف کارفرما یک محیط پرورشی – یک واحه زیبا از مراقبت شخصی است. مواد طبیعی، بافت های خشن، پالت رنگی ملایم و اشکال مواج ،اصر تزئینی تصویر یک ساحل شنی را به یاد می آورند. مبلمان قدیمی، جزئیات چوبی و طراحی نور باعث ایجاد راحتی در فضای تمیز می شود فضای داخلی مینیمالیستی.

تیم: رینا لوکو، درینا شپوریک؛ مکان: کیف، اوکراین؛ مساحت کل: 77 متر مربع; اجرا: 2022; ع، از Yevhenii Avramenko;

ما به روند طراحی و ساخت گروه ورودی توجه ویژه ای داشتیم. از آنجایی که اتاق نشیمن در بالای زمین روی تپه قرار دارد، هدف ما ایجاد یک ورودی راحت با یک راه پله نسبتاً گسترده بود. علاوه بر این، راه پله نباید مانع گردش عابران پیاده شود. ما ایده یک راه پله و یک سایبان بدون وسایل قابل مشاهده را داشتیم. سازنده ما راه پله های کنسولی و سکو را که با سنگ تراورتن پوشانده شده بود، توسعه داد. ما در سرتاسر اوکراین به دنبال این ماده بودیم و در آ،ین لحظه و درست به موقع موفق شدیم.

پروژه رینا لاوکو شاد 15

پروژه رینا لاوکو جولی ۲

نوار رنگ و سینی شامپو در جلوی کابینت قرار گرفته اند تا از فضا حدا،ر استفاده را ببرید. شیرآلات و جزئیات از جنس استنلس استیل هستند. توالت ها مینیمالیستی هستند. رنگ توالت فرنگی با رنگ دیوار مطابقت دارد و سینک از همان سنگ تراورتن دیوار ساخته شده است.

پروژه رینا لاوکو شاد 12

پروژه رینا لوکو شاد 13