سفارش انجام پروژه نرم افزار تری‌ دی‌ اس مکس 3DS Max موسسه استاد پژوهش | memarinavaz

شاید بد نباشد، یک تری دی مکس کار که وظیفه اصلی وی، انجام پروژه تری دی مکس (3D max) و ارائه انواع خدمات 3D max می باشد بداند که این نرم افزار، با تلاش های بی وقفه گری یوست و گروه یوست برای محیط داس طراحی شد و توسط شرکت اتودسک منتشر گردید. پس از انتشار نسخه چهارم استودیوی سه‌بعدی برای محیط داس، محصول برای محیط ویندوز نیز بازطراحی شد و به “استودیوی سه‌بعدی مکس” تغییر نام داد. این نسخه نیز توسط گروه یوست خلق شده بود و توسط کنیتکس که در آن زمان بخش رسانه و سرگرمی اتودسک بود منتشر گردید.

سفارش انجام پروژه نرم افزار تری‌ دی‌ اس مکس 3DS Max موسسه استاد پژوهش | memarinavaz

هر گونه سوالی در زمینه این مطلب دارید در بخش نظرات مطرح کنید تا به آن پاسخ دهیم. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. پروژه آموزشی 3ds Max
برای مشاهده نمونه پروژه های انجام شده انتهای همین صفحه را ببینید.

برای تبلیغات، کارهای صنعتی، معرفی محصول، طراحی و معماری و … هر جایی که به یک انیمیشن کوتاه نیاز دارید. البته در جریان باشید ساخت انیمیشن با هر نرم افزاری نیاز به یک سیستم قدرتمند دارد! همچنین برای ساخت بازی نیز تری دی مکس کاربرد دارد هر چند اخیرا نرم افزارهای بهتری برای بازی مثل Unity به بازار آمده اند ولی هنوز هم تری دی مکس برای ساخت بازی استفاده می شود.

بدون هیچ مشکلی در عرض یک هفته پروژه تری دی مکس خود را با منصفانه‌ترین قیمت بدون هیچ نقصی از ما تحویل بگیرید!

در این مرحله، شما باید شیء یا صحنه مورد نظر خود را با استفاده از ابزارهای مدلسازی در 3ds Max ایجاد کنید. می‌توانید از اشکال سه‌بعدی، نقاط و خطوط، سطوح و ابزارهای دیگر برای ساخت و شکل دادن به اشیاء استفاده کنید. هنگام مدلسازی، باید به جزئیات و مقیاس صحیح توجه کنید و تلاش کنید تا حالت‌ها و جزئیات برجسته را به درستی بازتاب دهید. می توانید چندین آموزش عالی را به صورت آنلاین پیدا کنید یا می توانید در یک دوره آموزشی ثبت نام کنید. اگر می خواهید بهترین استفاده را از نرم افزار ببرید، توصیه می کنیم دوره ای را بگذرانید.

  • اگر به دنبال یک بسته نرم افزاری قدرتمند برای مدل سازی و انیمیشن سه بعدی هستید، 3ds Max یک انتخاب عالی انجام پروژه تری دی مکس است.
  • اشتباهات معمولا در طول این فرآیند آشکار می شود و هنرمند بر اساس آن کار خود را تنظیم می کند.
  • در هر ویدیوی انیمیشنی چه به صورت فیلم باشد و چه به شکل بازی، یکی از دشواری های اصلی معماران و توسعه دهندگان بازی ها به وجود آوردن شخصیت های قابل باور در بازی و انیمیشن است.

می توانید از TriDS Max برای ایجاد تصاویر واقعی و انیمیشن های پروژه های خود استفاده کنید، که می تواند برای انتقال ایده های خود به مشتریان یا سرمایه گذاران استفاده شود. TriDS Max همچنین می تواند برای ایجاد اسناد ساختمانی مانند پلان ها و ارتفاعات استفاده شود. این نرم افزار اوایل  برای سیستم ‌های MS-DOS عرضه شد و سازنده آن فردی به نام  “گری یوست” بود. این نرم افزار در اوایل تاریخ دهه نود میلادی ، که روزهای شروع فعالیت شرکت اتودسک بوده، انتشار یافت .

سوالات رایج کاربران