سقف کناف پذیرایی، مدل های جدید و زیبا سرامود

برای اطلاع از قیمت پانل گچی کناف به این صفحه قیمت کناف سقف مراجعه نمایید. این نوع صفحات روکشدار برای مناطقی که از رطوبت برخوردار هستند بسیار مناسب اند، زیرا ضد آب و ضد رطوبت می باشند. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره. پس حرف آخر ما، تکرار همین جمله باشه که باید روی انتخاب مجری کناف حساسیت ویژه ای به خرج بدین. در مرحله دوم هم روی اینکه متریال شما چی باشه، تحقیق کنین و با مجریکار به توافق برسین.

  • همچنین کناف ها نسبت به شرایط آب و هوایی و اجزای مختلف ساختمان، از طراحی های خاصی برخوردار می باشند.
  • همچنین خدمات تخصصی را در زمینه طراحی ارائه می دهیم که این خدمات در هرکجا که باشید قابل دسترس است.
  • طراحی و اجرای کناف پذیرایی، می تواند یک پذیرایی ساده را به یک پذیرایی شیک و زیبا تبدیل کند و تاثیر زیادی در ظاهر خانه دارد.
  • این مدل ها مثل مدل های مربع و مستطیلی، نور بیشتری را برای پذیرایی فراهم می کنند.
  • سوالی که پیش می آید این است که ایا امکان تغییر وجود دارد؟ بله میتوان آن سازه را تخریب کرده و تیم اجرای کناف دکور جدید را پیاده سازی کند.

به بیان بهتر، در کار کناف نسبت به خیلی از خدمات ساختمانی حساسیت اجرا بالاتره و ارزش اکیپ حرفه ای، ملموس تر میشه. اینکه ابعاد و فضای مورد نظر چگونه باشد نیز روی نحوه اجرا تاثیر خواهد داشت. حتی مدت زمانی که نیاز است تا اجرا به پایان برسد نیز به این موارد وابسته است. زیر ساخت کناف از جنس فولاد با آبکاری روی است که با پیچ به سقف وصل می شود.

هنگامی که پذیرایی بزرگی دارید، می توانید برای سقف کناف انتخاب کنید. می‌توانید از تایل‌های سقفی سفید استفاده کنید تا الگوهای مربعی زیبایی ایجاد کنید. این تایل‌ها به صورت واحدی هستند و پذیرایی را متفاوت از مدل‌های مدرن می‌کنند.

سازه گالوانیزه سقف، مانند نبشی و پروفیل F و پروفیل U مهمترین عامل تاثیرگذار در قیمت هستند. گچبرگ کناف از گچ میکرونیزه مخصوص و الیاف تحت فشار هیدرواستاتیکی تولید میشود. به عنوان مثال برای نصب سقف کناف از پروفیل نبشی و F و برای نصب دیوار کناف از پروفیل رانر و استاد اسفاده میشود.

درزهای بوجود آمده میان این صفحات به وسیله نوار و بتونه مخصوصسقف کاذب ارزانکنافدرزگیری شده و بدین ترتیب سطحی یکپارچه و بدون درز و صیغلی حاصل می شود. بنابراین توجه با ارتفاع سقف، رنگ آمیزی ساختمان، دکوراسیون و سبک طراحی داخلی در انتخاب انواع کناف سقف نقش مهمی دارد. پیشنهاد ما این است که ابتدا منزل شما توسط کارشناس ما بازدید شود و متناسب با ابعاد خانه طراحی سقف کناف صورت بگیرد. همچنین برای مشاهده طرح کناف سقف به روز و مدرن در واتساپ پیام بدهید که برای شما ارسال شود. طراحی نهایی سقف کناف منزل شما بر اساس طرح اولیه عکس های ژورنالی روز دنیا صورت خواهد گرفت.

حال میخواهیم بدانیم مزایای سقف کاذب کناف نسبت به دیگر سقف های کاذب از جمله سقف کاذب رابیتس چیست. سقف کاذب کناف یکپارچه همانطور که از نام ان ها مشخص است به صورت یکپارچه اجرا می شوند و بسیار مناسب اجرا در محیط های بزرگ مانند مجتمع های تجاری و … هستند البته در محیط های کوچک نیز قابل اجرا هستند. سقف کاذب کناف یکپارچه علاوه بر مزایای مشترکی که در بالا گفته شد دارای مزیت صرفه اقتصادی هستند. همچنین دسترسی به مشخصات فنی سقف کاذب کناف یکپارچه ، امکان پذیر است. برای مثال در اجرای سقف های کاذب کناف همه سرعت اجرای بالایی دارند و اجرای ان ها ساده و راحت است.

آیا در مناطقی که رطوبت زیاد است می توان از کناف سقف استفاده کرد؟

تاثیرگذارترین عیب سقف کناف این است که برای اجرا نیاز به یک تیم حرفه ای دارد، در دسترس نبودن این افراد برای انجام سقف کاذب کناف شما را با دیگر مشکلاتی مثل موارد زیر مواجه می‌کند. در مقابل؛ برای اجرای سقف کناف به نیروی متخصص نیاز است و عدم رعایت نکات اجرایی کناف موجب ترک خوردن و بازشدن کار میشود. سقف کناف نسبت به سقف کاذب گچ و رابیتس مقاومت کمتری دارد و استحکام بالایی ندارد. سقف کاذب کناف ارتفاع اتاق را کاهش میدهد، نیاز به مراقبت مکرر دارد، در مدت زمان کوتاه تری فرسوده می شود، نشست می کند و رنگ پریده و چرک آلود به نظر می رسد. مصالح به کار رفته در اجرای پروژه کناف دارای انواع گوناگونی است. مجموعه آکس مصالح را تماما از مواد درجه یک و مرغوب و در بالاترین سطح و کیفیت کنترلی در اختیار شما قرار می دهد.

تماس با شرکت ناتک

عایق بودن سقف کناف در برابر صدا و آتش سوزی باعث شده تا استفاده از این سقف در دکوراسیون داخلی منازل دارای اهمیت بسیار زیادی باشد. اولین پیشنهاد برای استفاده از این نوع سقف ها، آشپزخانه می باشد. بدین صورت که زمانی که می خواهید سقف آشپزخانه را طراحی کنید، از روشی به نام کناف کاری بهره ببرید.

کناف در دکوراسیون | ایجاد طرح‌های بی‌نظیر با استفاده از کناف در محیط‌های داخلی

سازه خا و زیرسازی را خود شرکت با ضخامت 4/5/6 تولید می نماید. سقف‌های کناف سادهاز صفحات گچی فشرده‌ای تشکیل می‌شوند که به صورت‌های مختلف همچون مسطح، ساده یا حتی پلکانی نصب می‌شوند. در مقابل،سقف‌های کناف دکوراتیو طرح‌های ویژه و جذاب‌تری دارند و می‌توانند ظاهر ساختمان شما را به طرز باورنکردنی تغییر دهند. یکی از زیباترین گزینه‌های دکوراسیون داخلی در خانه‌های امروزی، انواع سقف‌های کاذب، به‌ویژه سقف کناف و همینطور اجرای دیوار کناف است. سطحسقف کاذببدست آمده قابلیت اجرای انواع رنگ های موجود در بازار و پوشش های دیگر مانند کاغذ دیواری را خواهد داشت.

سقف کناف پذیرایی، مدل های جدید و زیبا سرامود تنها کاری که باید انجام بدین اینه که جزئیات اجرایی کناف رو در قرارداد بیارین. بعد از اون هم متریال خودتون رو با جزئیات اجرایی که از قبل با کناف کار توافق کردید، “کنترل” کنین. به طور کلی مزایای سقف کناف زیاد است که ما در بالا به مهم‌ترین آن‌ها اشاره کردیم. در ادامه یک شبکه از پروفیل ها در ابعاد 60 سانتی متری در 60 سانتی متری ایجاد می شود که تایل ها درون آن قرار می گیرند. تایل ها با استفاده از یک گیره تی شکل در جای خود محکم می شوند. البته برخی از تایل ها برای دسترسی به فضای پشت کناف، انجام تعمیرات زیرساخت و تاسیساتی که پشت تایل ها پنهان است، فیکس نمی شوند.