سنگ های طبیعی و هنر معاصر با هم در هفته طراحی میلانو

5

مثال دیگر دیوار ادراک در Noirblanc Lux و Irish Green Lux است که بر روی آن ،وان نمایشگاه – I WANT IT WOW – درج شده است و در عین حال بر فرآیندهای مختلف ممکن، همیشه منظره و مرتبط با سنگ طبیعی تاکید دارد. با قدم زدن آهسته در منطقه روبروی دیوار ادراک، در واقع، هم «تطابق کتاب» روی سنگ مرمر سبز ایرلندی و هم ادعای ترزینی در نامگذاری پروژه به طور همزمان آشکار می شوند.

در طول Fuorisalone، آنتولینی درهای نمایشگاه خود را در قلب میلان باز می کند و نمایشگاه I WANT IT WOW با امضای هنرمند ایتالیایی را رونمایی می کند. پیترو ترزینی. سنگ طبیعی آنتولینی با هنر معاصر صحبت می کند: این اتفاق در میلان، در طول نمایشگاه Fuorisalone (17-23 آوریل) تا افتتاحیه نمایشگاه رخ می دهد. من آن را می خواهم وای.

این آثار هنری که در نقاط استراتژیک مختلف نمایشگاه طراحی شده توسط الساندرو لا اسپادا قرار گرفته‌اند، می‌توانند سنگ‌های طبیعی را تقویت کرده و بر تطبیق پذیری آنها تأکید کنند. صحنه‌سازی شده و مطابق با آثار ترزینی، بخشی از مجموعه انحصاری، دیوار پرسپشن و پروژه‌های طراحی مانند وان حمام Cristallo Lumix است که روی آن عبارت “می‌خواهی با من حمام کنی؟” ال ای دی صورتی آویزان است و به نظر می رسد از سقف می افتد.

AMD Stoneroom، Antolini MilanoDuomo، در مرکز شهر میلان، میزبان مجموعه‌ای از آثار هنری است که توسط آنتولینی با همکاری پیترو ترزینی ایجاد شده و برای نمایش سنگ طبیعی طراحی شده است، که آنها از طریق ادعاهای منقبض به آن نزدیک می‌شوند و بر روی رسانه‌های مختلف، از LED گرفته تا منبت کاری روی طبیعی، بیان می‌شوند. سنگ ها.

علاوه بر این، فرآیند خاتم کاری خاص، توسط یک مرحله تولید صنعتی مرتبط با دانش آنتولینی دنبال می شود: پس از به دست آوردن، سنگ توخالی و جامد باید با دست مونتاژ شوند. این فرآیند با صیقل دادن سنگ نهایی می شود تا بر بازی های پرسپکتیو و منبت ها تأکید شود. اتحادیه ای بین آنتولینی و پیترو ترزینی، که هدف آن ارتقای خلاقیت، نوآوری – در مواد و زبان – و دانش ایتالیایی به قدرت است.

6

9

ده

2

8

7

1منبع

به طور دقیق تر، این پروژه شامل شش ماده است که سه ماده به ،وان پایه و به همان تعداد برای ،مت خاتم استفاده می شود: سنگ مرمر دالماتا با کوارتزیت آمازونیت، سنگ مرمر Brèche Fantastique منبت کاری شده با Bianco Lasa | سنگ مرمر Covelano Vena Oro و سنگ مرمر Calcite Azul با کوارتزیت نرم Noirblanc منبت کاری شده است.
پیترو ترزینی، در پایان فرآیند خلاقانه‌ای که شاهد تلفیق قدرتمند هنر و طبیعت بود، اظهار داشت: «مفت،م که فرصت همکاری با آنتولینی را داشتم. آثاری که برای این چیدمان خلق شده اند، برتری هنر ایتالیایی را با کنایه من ،یب می کنند و قطعات منحصر به فرد و بدیع را تولید می کنند.

آلبرتو آنتولینی، مدیر عامل آنتولینی، در مورد نمایشگاه توسعه یافته برای Fuorisalone 2023 اظهار می کند: “پروژه نمایشگاه I WANT IT WOW با هدف تحریک پیشنهادهای جدید برای ،یب بین هنر، طراحی و نوآوری، با زیبایی شاهکارهای مادر طبیعت در قلب آنها است. ادغام هماهنگ این سه ناحیه حاکی از امکانات بی‌نهایت درمان قابل استفاده برای سنگ به لطف پشتیب، فناوری است. در این مورد، به ،وان مثال، برای انتقال موفقیت آمیز مفهوم خلاقانه هنرمند پیترو ترزینی بر روی سنگ، استفاده از فناوری خاتم ضروری بود.

امضای ادراک الساندرو ایزولا فلسفه طراحی را که منجر به تعریف دیوار شد بسط می دهد: «هنگامی که راه می روید، دگرگونی عمودی ملایمی رخ می دهد. با دور شدن از سطح در زوایای تندتر و تندتر، سنگ یکی یکی از کف تا سقف کج می‌شود و از دیواری از دنده‌های مرمری، الگوی شدیدا متضاد در امتداد لبه‌های مایل را آشکار می‌کند. هنگامی که سنگ برافراشته عبور کرد، فصاحت نوری به آرامی محو می شود تا با ظرافت خاموش اولیه دنده های ساده جایگزین شود.

این نمایشگاه شامل سه اثر هنری دیگر است که می تواند بار دیگر بر قدرت پیوند بین طبیعت مادر و هنر معاصر تأکید کند: سه ادعای جذاب و چشمگیر بر روی سه سنگ طبیعی تعبیه شده است (اطلاعات بیشتر در افسانه های تصاویر مربوطه).