سوله رنگ گسترش می یابد – اخبار نقاشی و دکوراسیون : اخبار نقاشی و دکوراسیون


The Paint Shed، ،ده‌فروش مستقل رنگ، جدیدترین فروشگاه خود را در Loanhead، نزدیک ادینبورگ افتتاح کرده است.

The Paint Shed که دفتر مرکزی آن در استرلینگ قرار دارد، طیف گسترده ای از رنگ های تجاری، رنگ های طراح و لوازم جانبی را به نقاشان و دکوراتورهای مستقل و مصرف کنندگان ،ده فروشی از طریق وب سایت خود و از طریق شبکه فروشگاه های خود در سراسر اسکاتلند و شمال ،ستان می فروشد. فروشگاه Loanhead نوزدهمین فروشگاه این شرکت است.

مایکل رولند، مدیر عامل The Paint Shed، در مورد گسترش به Loanhead اظهار داشت: “The Paint Shed بیش از 20 سال است که سه فروشگاه در مرکز ادینبورگ دارد. با رشد شهر، مشتریان ما به مکان‌هایی خارج از مرکز شهر نیز گسترش یافته‌اند. ما فروشگاه Musselburgh خود را در سال 2018 افتتاح کردیم تا به مشتری، که از ساحل شرقی به شهر سفر می ،د کمک کنیم و این استراتژی را در Bilston Glen، Straiton که بسیاری از مشتریان ما از Gorebridge، Bonnyrigg، Penicuik و مرزهای اسکاتلند سفر می کنند، تکرار کرده ایم.

این فروشگاه جدید همچنین قابلیت‌های انبار و توزیع ما را برای همه فروشگاه‌های ادینبورگ ما گسترش می‌دهد و در فاصله 20 دقیقه ای از 4 فروشگاه دیگر ما در منطقه است.

فروشگاه Loanhead دارای ماشین های مخلوط کن از تولید کنندگان اصلی رنگ از جمله Dulux، Johnstone’s، Crown، Zinsser Allcoat و Farrow & Ball است.

The Paint Shed Loanhead در واحد 1 Dryden Loan، Bilston Glen Industrial Estate، Loanhead EH20 9HR باز است

اشتراک در

در اخبار P&D و P&D S،w مش، شوید

آگهی:


منبع: https://www.paintinganddecoratingnews.co.uk/decorating-industry/stores/the-paint-shed-expands/