شرکت دکوراسیون برای پاسخگویی به تقاضا به دنبال استخدام می باشد


Trinity Decorating Services، یک شرکت نقاشی و تزئینات مستقر در ادینبورگ، به دنبال افزایش دو برابری نیروی کار خود برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون در شهر است.

این شرکت کمپینی را برای جذب متخصصان با تجربه و همچنین کارآموزان راه اندازی کرده است تا برای دوره ای از رشد قوی آماده شود.

این شرکت در سال 1995 تاسیس شد و سه سال پیش توسط تاجران ج، بلورتن و مارک ایوینسون ،یداری شد. در حال حاضر 10 پرسنل دارد که انتظار می رود با توجه به حجم قراردادهای دریافتی، این رقم دو برابر شود.

با کار بر روی پروژه های تجاری و داخلی، افراد جدید از هفته کاری چهار روزه بهره مند خواهند شد که نزدیک به دو سال پیش با موفقیت توسط شرکت اجرا شد.

مارک آیوینسون، مدیر عامل Trinity Decorating Services که شامل گا،ی‌های ملی اسکاتلند و خالکوبی نظامی سلطنتی ادینبورگ در میان مشتریانش می‌شود، می‌گوید: «تشویق‌کننده است که شاهد ادامه رشد ،ب‌وکار باشیم و این بدان م،است که ما باید تیم خود را تقویت کنیم.

«تیم دکوراتورهای قابل اعتماد و با تجربه ما به طور گسترده به ،وان برخی از بهترین ها در این تجارت شناخته می شوند، بنابراین ما به دنبال نوع خاصی از افراد هستیم که بتوانند این استانداردها را حفظ کنند.

علاوه بر متخصصان کاملاً واجد شرایط، ما همچنین قصد داریم فرصت هایی را برای جوان، که ممکن است به دنبال شروع یک شغل باشند، فراهم کنیم، بنابراین تعدادی مکان کارآموزی نیز در دسترس است.

اشتراک در

در P&D News و P&D S،w مش، شوید

تبلیغات:

منبع