شیر چاقویی ، شیر گیوتینی ، نايف گيت ولو ، شیر دروازه ای چاقویی | kasrasaran

از آنجا که پیش نیاز اصلی در خرید هر محصول داشتن اطلاعات مناسب از آن موضوع می باشد، این نوشتار به عنوان یک راهنمای جامع در بحث معرفی و خرید شیر چاقویی یا شیر گیوتینی در انواع مختلف توسط کارشناسان فنی مجموعه ناین پینچ ولو تهیه شده است. شیر گیوتینی که به شیر چاقویی نیز معروف است، دریچه ای است که در وسط آن تیغه ای عمودی دارد و به تدریج باز یا بسته می شود. شیرهای گیوتین بدنه ای از چدن، فولاد و فولاد و تیغه ای از فولاد ضد زنگ دارند. شیر گوتینی اغلب در شرایطی استفاده می شود که مایعات دارای حجم زیادی از مواد جامد محلول هستند. سیالاتی که ویسکوزیته بالایی دارند اغلب بسیار خورنده هستند و این می تواند باعث خوردگی و فرسودگی شیرها در اثر تماس با این سیالات شود.

  • شیر دروازه‌ ای آلومینیوم برنز، گیت ولو آلومینیوم برنز، شیر فلكه کشویی آلومینیوم برنزهمانطور که از نا..
  • ممکن است افراد به شیرهایی در سایزهای بزرگتر احتیاج داشته باشند که در صورت لحتیاج به اندازه های بزرگتر می توانند سایز مورد نظر خود را سفارش داده و تحویل بگیرند.
  • در طی فرآیند اتوماسیون شیر گیوتین، یک محرک بر روی شیر نصب می شود که امکان باز و بسته شدن خودکار شیر را فراهم می کند.
  • گیت ولو فلنج دار ، نمایندگی گیت ولو فلنج دار ، فروش گیت ولو فلنج دارهمانطور که از نام این نوع ا..
  • اطلاعات شخصی شما برای پردازش سفارش شما استفاده می‌شود، و پشتیبانی از تجربه شما در این وبسایت، و برای اهداف دیگری که در سیاست حفظ حریم خصوصی توضیح داده شده است.

برای باز و بسته کردن این شیر می توان از حالت های دستی و اتوماتیک مانند پنوماتیکی استفاده کرد. شیر چاقویی یا شیر گیوتینی چدنی را می توان هم به روش دستی توسط اپراتور و یا اتوماتیک با استفاده از عملگرهای پنوماتیک و یا برقی به کارگرفت. با توجه به درجه حرارت سیال می توان سیت یا لاینر شیر چاقویی را از جنس EPDM و NBR و… مونتاژ نمود. شیر گیوتینی با نوع اتصال PN6,P10,PN16 برای حداکثر فشار کاری 16 بار و با توجه به جنس لاینر می توان تا 110 درجه حرارت مورد استفاده قرار گیرد و قیمت آن با توجه جنس چدن نسبت به سایر مدل های این محصول ارزانتر می باشد. گروه صنعتی ناین با ارتباط گسترده و فعال کاری با واردکنندگان و تامین کنندگان معتبر در بازارهای داخلی و خارجی از مراکز فروش شیر چاقویی یا شیر گیوتینی در انواع و برندهای مختلف به شمار می رود که تاکنون توانسته است خدمات مناسبی را جهت تامین تجهیزات صنعتی در این حوزه ارائه نماید. مجموعه ناین در جایگاهی همسطح نمایندگی شیرگیوتینی از معتبرترین برندهای چینی  با مناسب ترین قیمت، مشاوره فنی، خدمات پس از فروش و گارانتی اختصاصی به صورت حضوری و اینترنتی انواع شیر چاقویی یا شیر گیوتینی از سایز 1 اینچ الی 12 اینچ را عرضه می دارد.

شیر گیوتین پنوماتیک

از معايب آن شیر گیوتینی استیل احتياج به نيروي انسداد قوي جهت بستن شير به علت ضعيف بودن خواص خفگي را می توان ذکر نمود. به عبارتی دیگر گشتاور بسیار بالایی جهت باز و بسته کردن شیرگیوتینی مورد نیاز میباشد. این محصول را می توان هم به روش دستی توسط اپراتور و هم به روش اتوماتیک با PLC کنترل کرد، با توجه به درجه حرارت سیال می توان سیت یا لاینر آن را از جنس EPDM و NBR و … مونتاژ نمود. شیر دروازه‌ ای کیتز ، گیت ولو کیتز ، شیر فلكه کشویی کیتز ژاپنهمانطور که از نام این نوع از گیت&n..

این شیر تحمل هر گونه انبساط حرارتی قطعاتش را بدون اینکه تاثیری در عملکرد آن وجود داشته باشد را دارد. به دلیل بالا رفتن تیغه بطور کامل مواد جامد از آن به راحتی عبور میکند و میتوان یک آببندی بهتری را به وجود آورد. این شیر دارای سیت قابل تعویض است و میتوان آن را در انتهای خط نیز نصب نمود.

تولید کننده شیر گیوتینی پلی اورتان

شیر چاقویی ، شیر گیوتینی ، نايف گيت ولو ، شیر دروازه ای چاقویی | kasrasaran

جنس بدنه شیر ها بسته به نیاز طراحی GG25,GGG40,A216WCB,CF8M و تیغه آن استنلس ۳۰۴ و یا ۳۱۶ خواهد بود. جنس بدنه شیر ها بسته به نیاز طراحی GG25,GGG40,A216WCB,CF8M و تیغه آن استنلس 304 و یا 316 خواهد بود. دیسک شیر گیوتین اغلب از فولاد و فولاد با روکش کرم و آلومینیوم برنزی به دلیل تماس با سیال ساخته می شود که مقاومت بالایی در برابر سایش و خوردگی دارند. شیر گیوتین از بدنه و دیسک، نشیمنگاه، حلقه نشیمنگاه، ساقه، محرک، پکینگ، حلقه O و مهره تشکیل شده است و این اجزا با توجه به فشار کاری، دما و نوع سیال متفاوت هستند. بدنه معمولا از چدن خاکستری و یا استنلس استیل و گیت نیز از متریال استنلس استیل می باشد. شیرهای گیوتینی به صورت دستی عمل می کنند اما امکان نصب این شیرها به صورت اتوماتیک نیز وجود دارد.