طراحی آپارتمان کوچک در رنگ های سفید و زرد توسط معماران گون


آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 017

یک تعبیر رایج ایتالیایی به نام il dolce far niente وجود دارد که از شیوه زندگی مرتبط با لذت انجام هیچ کاری نام می برد، شاید همین نگرش بیکار و بیهوده یکی از راه های حضور در جهان باشد که خلاقیت انسان را بیشتر فعال می کند. . با این فلسفه زندگی که از عجله چشم پوشی می کند و برای زندگی آرام شرط بندی می کند، خانه زرداصلاح یک آپارتمان 47 متر مربعی واقع در ساختم، در نزدیکی مرکز و توریستی Puerta del Sol در مادرید.

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 005

در زیر محوطه Ceci، یک اتاق زیر شیرو، تاریک و محفظه با تیرهای چوبی با دو اقدام ساده و دقیق مانند ت،یب و تج، به مک، روشن، باز و م،ار تبدیل شده است. پارتیشن‌های موجود برداشته شده‌اند، که خانه را بیش از حد به اتاق‌های مختلف، کم نور و تهویه ضعیف ت،یم می‌کند و شامل یک اتاق نشیمن-آشپزخانه-اتاق غذاخوری، دو اتاق خواب، یک حمام کوچک و یک تراس م،وبه است. محیط خانه را قطعاتی از یک سیستم ذخیره سازی با ارتفاع های مختلف اشغال کرده است که اصلی ترین آن یک مبلمان خطی و نفوذپذیر به طول 5.60 متر، عمق 60 سانتی متر، ارتفاع 2.30 متر و زرد ،دلی است.

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 020

این عملیات ذخیره سازی محیطی مرکز خانه را آزاد می کند، که تبدیل به یک اتاق مستطیل شکل همه کاره و م،ار بزرگ به ابعاد 7×2.5 متر می شود که به یک تراس رو به ج، غربی متصل می شود. در این فضای مرکزی، کم مبله و سبک مانند میز دایره ای، دو صندلی، مبل، میز کناری و پیشخوان چرخ دار، بیشتر فعالیت های خانگی را انجام می دهند. این مکان ایده آل برای آشپزی، غذا خوردن، کار، خواندن و حتی خوابیدن به لطف تخت خواب تاشو است که در دیوار پشتی پنهان شده است.

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 016

خانه زرد GIF 1 1 700

برنامه بقیه خانه شامل اتاق خواب مشرف به اتاق چند منظوره از طریق پنجره، حمام – با دوش جدا از توالت و سینک – با دسترسی دو نفره، و تراس متصل به فضای مرکزی با یک پله چرخشی در 30 درجه که در آن سه ،صر مشخصه یک زندگی لذت‌گرایانه وجود دارد: دوش، وان و گیاهان.

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 002

خانه زرد GIF 2700

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 021

خانه زرد GIF 3700

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 012

خانه زرد GIF 4700

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 013

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 011

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 015

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 023

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد گون معماران 004

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد گون معماران 003

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 010

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 014

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 022

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد گون معماران 007

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 001

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 008

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد گون معماران 006

La casa gialla واحه ای از خوش بینی در وسط شهر است که برای لذت بردن Ceci، به تنهایی یا در شرکت طراحی شده است. این یک پناهگاه شهری است که برخلاف ماشین‌خانه‌ای که منحصراً کاربردی است، مدعی فضای خانگی بازیگوش و حسی است که در آن زمان غیرمولد در داخل خانه امکان‌پذیر است و حواس یکی دیگر از مصالح ساختم، است.

آپارتمان طراحی کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 009

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 019

به عبارت دیگر، پروژه به نفع زندگی غیر منتظره و متفکرانه است. این امکان وجود دارد که در یک بعد از ظهر گرم تابست، روی تشکی که وان حمام را می پوشاند، سیسی نیمه خواب دراز بکشد، همانطور که Bioy Casares در L’Invention de Morel می گوید، جهان منحصراً از احساسات ساخته شده است. .

آپارتمان طرح کوچک در رنگ سفید و زرد gon architects 018

منبع