طراحی داخلی Nildo José برای CASACOR São Paulo

sertao portinari نصب nildo jose 6

sertao portinari نصب nildo jose 9

این فضا با وسایلی سازماندهی شده است که در میان طراحان جا افتاده و جدید نفوذ می کند، مانند Poltronas Paraty، امضا شده توسط Sério Rodrigues. صندلی راحتی کانگا، اثر ریکاردو ون استین; صندلی راحتی اوندین، اثر خورخه زا،وپین; صندلی راحتی، اثر ویکتور واس،سلوس; صندلی راحتی MP97، توسط Percival Lafer; در میان بسیاری دیگر که قبلاً ذکر شد.

در مرکز فضا جزیره ای دایره ای شکل وجود دارد که عملکردهای خانه را ت،یم می کند که در یک طرف آن بار و شومینه وجود دارد که یک اتاق نشیمن را تشکیل می دهد و در طرف دیگر بخشی از سازه به ،وان سرویس بهداشتی عمل می کند. مینیمالیسم موجود در این رابطه بین داخلی و خارجی، جنبه ای عمیقاً هنری و مدرن را آشکار می کند و دیگری را که از کارکرد و ظرافت چشم پوشی نمی کند. حمام دارای شیشه و آینه ای از Silvestre Vidros است که به اتاق خواب متصل می شود. در آن، تخت دو نفره، توسط Wentz Design، فضای راحتی و آرامش را تشکیل می دهد.

نسیمی که توسط آجرهای Senses Decor تشکیل شده است، کل محیط را احاطه کرده است و به سیستم ساخت و ساز خاکی اشاره دارد: استفاده از خاک رس و چوب برای ایجاد دیوار. این رابطه یک اثر غیرعادی بین روستایی بودن سرتائو و ظرافت پیشنهاد نوآورانه در چیدمان ظروف سنگی چینی ایجاد می کند. میز اداری خانگی و پیشخوان آشپزخانه همچنان که تطبیق پذیری کاشی چینی پورتیناری را ارج می نهند، عظمت با،ت گرن متال را کشف می کنند. با نازک کاری Ornare، نیمکت مرکزی با جزئیات نی به ،وان ایستگاهی برای پخت و پز و در عین حال، به اشتراک گذاری اوقات خوش عمل می کند.

در نهایت، اثر مرکزی فضا “Os Brasileiros” توسط هنرمند Juraci Dórea نامیده می شود. مجسمه ساز، نقاش، نقشه کش، عکاس، برنامه نویس بصری در فیرا د سانتانا کار کرد و به تدریج کار خود را به سمت زبان های بصری معاصر با ریشه ها و سنت های دهق، همگرا کرد. معماران: نیلدو خوزه; مساحت: 250 متر مربع; سال: 2022; ع، ها: دنیلسون ماچادو – MCA Estúdio;

نصب سرتائو پورتیناری nildo jose 1

sertao portinari نصب nildo jose 7

در بخش اجتماعی، اتاق غذاخوری و منطقه غذاخوری دارای یک میز مستطیل شکل، تولید شده توسط Sandra Ort، Esculturas، با طراحی ویژه توسط معمار برای CASACOR، و صندلی های Bambolê، توسط +55 Design، تولید را تکمیل می کند. در سقف اتاق نشیمن، یک لامپ بزرگ، هوای آرام‌تری را به محیط تضمین می‌کند، که برنده جایزه باشکوه Sofá Abapo اثر روبرتا بانکری نیز شده است.

sertao portinari نصب nildo jose 3

THE پروژه نیلدو جوزف، محیط های یکپارچه و سیال را با مفهوم اصلی برزیلی بودن به ارمغان می آورد. با نگاهی به فضای داخلی دنج، با آیتم های کمتر و الف زیبایی روان و روانمی توان تعادل بین اشکال ارگ،ک و خطوط مستقیم را پیدا کرد.

sertao portinari نصب nildo jose 2

sertao portinari نصب nildo jose 12

sertao portinari نصب nildo jose 4

sertao portinari نصب nildo jose 11

sertao portinari نصب nildo jose 8

منبع

محیط شامل یک اتاق نشیمن، یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه، یک اتاق غذاخوری و یک سوئیت مستر با یک دفتر کار خانگی است. در آشپزخانه و حمام، ظروف دکا و ف،ات خودنمایی می کنند. در سقف و دیوارها، نیلدو از پوشش های Duratex در الگوی Nogueira Veneto استفاده کرده است، بازسازی گردوی ایتالیایی ک،یک، که سنت و معاصر را هماهنگ می کند.

sertao portinari نصب nildo jose 5